Dnia 24 i 25 września na strzelnicy w Pogwizdowie odbyły się VIII manewry techniczno - obronne. Naszą szkołę reprezentowały klasy 2c, 2h i 3a.
Wystawę fotograficzną pod tym właśnie tytułem przygotowali uczniowie kl. IIe I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni. Swoje prace fotograficzne wykonali podczas wakacji, próbując utrwalić na kliszy ulotne wrażenia, które stały się ich udziałem.
Galeria zdjęć z rajdu integracyjnego klas pierwszych, który odbył się 20 września 2007 roku.
Dnia 15 września 2007 roku, w ramach Multimedialnej szkoły, wzieliśmy udział w krótkiej lekcji sztuki. Grupą czterdziestu osób, pod opieką pani Jadwigi Korty i Renaty Guzik, wyruszyliśmy do Krakowa, by poznać życie i twórczość dwóch wielkich artystów polskich: Stanisawa Wyspiańskiego i Józefa Mehoffera. Obie te postacie barwnie i interesująco przybliżyła nam pani przewodnik.
Pod pomnikiem gen. Leopolda Okulickiego odbyły się bocheńskie obchody rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę 17 września 1939 r.
Jak co roku również we wrześniu 2007 uczniowie I LO wraz z wychowawcami, nauczycielami wychowania fizycznego i przysposobienia obronnego wzięli udział w akcji "Sprzątanie Świata"

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.
Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.