Dwa płuca jednej Europy

 • W mediach o projekcie

  Internetowy Serwis Lokalny Bochni@nin https://bochnianin.pl/15298/uczniowie-i-lo-w-grecji-co-laczy-bizantyjski-i-lacinski-krag-kulturowy-europy/ Portal i telewizja mojaBochnia.pl https://www.mojabochnia.pl/?p=204439 Strona internetowa Starostwa Powiatowego w (...)

 • zdjęcie prezentuję salę wykładową z wykładowcą oraz uczestnikami

  Dwa płuca jednej Europy dla szkół podstawowych

  W ramach realizacji polsko-greckiego projektu gościliśmy w naszej szkole uczniów ósmych klas sześciu szkół podstawowych z; Mikluszkowic, Trzciany, Gawłowa i szkół numer 1, 4 i 7 z Bochni. Reprezentanci tych szkół mieli okazję zapoznać się z projektami realizowanymi przez Fundację Rozwoju (...)

 • Zdjęcie prezentuję jedną z grup biorących udział w debacie oksfordzkiej

  Debata oksfordzka

  Taką właśnie tezę miała debata oksfordzka stoczona przez uczniów dwóch pierwszych klas humanistycznych 1e i 1E w ramach projektu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Obserwatorami debaty były klasy 1e, 1E i 1G oraz zaproszeni eksperci. W tej własnie roli wystąpili uczniowie klas 3e i 2b, którzy (...)

 • Prace uczniów

  Język Literatura Muzyka Religia Sztuka

 • Opis projektu

  Projekt nasz ma na celu szerokie spojrzenie, 20 osobowej grupy uczniów i czterech nauczycieli ze szkół w Bochni i Trikali na wkład dwóch części Europy: łacińskiej i bizantyjskiej do wspólnego europejskiego dziedzictwa kulturowego. Zakładamy, ˙ze odbędzie się jedno spotkanie grup w czasie pobytu (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.