Partnerzy

 • Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě 1

  Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě

  Nowe Miato na Morawach to miejscowość położona na granicy historycznych ziem Czech i Moraw w sercu Wysoczyzny. Tam właśnie znajduje się zaprzyjaźnione Gimnazjum którego patronem jest rzeźbiarz Vincenc Makovsky. Szkoła ta posiada ponad 120- letnią tradycję oraz ponad 5000 absolwentów, w śród (...)

 • Goethe Gymnasium w Ibbenbüren 1

  Goethe Gymnasium w Ibbenbüren

  Ibbenbüren to 50 tysięczne miasto w północno – zachodnich Niemczech w regionie Nadrenia Północna Westfalia. Miasto zawdzięcza swój rozwój wydobyciu znakomitego węgla kamiennego i elektrowni węglowej. Goethe Gymnasium to szkoła partnerska naszego liceum. Współpraca z niemiecką szkołą trwa od (...)

 • Gimnazjum Lingwistyczne we Lwowie 1

  Gimnazjum Lingwistyczne we Lwowie

  Gimnazjum Lingwistyczne we Lwowie jest szkołą o długiej tradycji. Została założona w roku 1906 jako szkoła żeńska przez zwierzchnika Kościoła Grekokatolickiego metropolitę Andrzeja Szeptyckiego. Po drugiej wojnie światowej została przekształcona w szkołę średnią specjalizującą się w nauczaniu (...)

 • Gimnazjum im. Martina Hattalu w Trstenie 1

  Gimnazjum im. Martina Hattalu w Trstenie

  Trstena to małe słowackie miasteczko ( 8 tysięcy mieszkańców) położone na Orawie, tuż przy granicy z Polską. Powstało w XIV pod nazwą Bingenstadt i należało do "państwa feudalnego" z siedzibą na Zamku Orawskim. Niegdyś mieszkańcy zajmowali się rolnictwem, hodowlą i rzemiosłem: płóciennictwem, (...)

 • Ehpedeftiria Athina w Trikali 1

  Ehpedeftiria Athina w Trikali

  Ehpedeftiria Athina w Trikali to prywatna grecka szkoła średnia, z którą od ośmiu lat realizujemy projekty z programów Sokrates-Comenius i Młodzież w działaniu. Wielokrotnie też odwiedzały szkołę nasze wędrujące po Grecji obozy naukowe humanistów. Trikala to pięćdziesięciotysięczne miasto (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.