Sport

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2018/2019



Lp

Olimpiada/konkurs

Osiągnięcia

Opiekunowie

1

Festiwal Biegowy w Krynicy

Bieg Małopolska”
dziewczęta:
I miejsce – Sowa Oliwia- kl.2f
II miejsce – Ciuruś Patrycja – kl.2j
III miejsce – Kopacz Karolina – kl. 3h
chłopcy:
II miejsce – Bieniek Michał- kl. 1a

H. Grech

T.Lysy

2

Powiatowe Zawody Przeciwpożarowe „Młodzież zapobiega pożarom”

 

A. Jaszczyński

3

Zawody Sportowe o tytuł Mistrza Szkoły

siatkówka dziewcząt
1 miejsce – kl.3h
2 miejsce – kl. 2i
3 miejsce – kl.1d
siatkówka chłopców
1 miejsce – kl. 2b
2 miejsce – kl. 3dj
3 miejsce – kl. 1ag

T. Lysy

 

G. Wójciak

4

Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych

Sztafetowych biegach przełajowych
dziewczęta
I miejsce – powiat, II miejsce – województwo Indywidualnie: I m. O. Sowa 2f

chłopcy
I miejsce - powiat, Indywidualnie: III m. K. Filipek


Piłce nożnej VI miejsce - powiat
Tenis stołowy

dziewczęta II m powiat

chłopcy IV m powiat

Szachy I m powiat, IV m województwo
*
Wojewódzka Indywidualna Liga Lekkoatletyczna:
- bieg na 400m
dziewczęta – III miejsce – Sowa Oliwia – kl.2f
chłopcy – III miejsce – Gorczyca Łukasz - bieg na 800m
dziewczęta – III miejsce – Ciuruś Patrycja – kl. 2j
IX miejsce – Multan Nicola – kl.2c
- bieg na 1500m
chłopcy – III miejsce – Bieniek Michał – kl. 1a
VI miejsce – Filipek Krzysztof –kl.1b
Sztafeta 4x100
dziewczęta – VII miejsce
chłopcy – IX miejsce
Pchnięcie kulą – V miejsce – Gut Julia –kl.2c - IX miejsce - Kukułka Szymon – kl. 2a
- skok w dal – IX miejsce – Pławecki Mateusz – kl. 2b


pływanie
zawody powiatowe
drużynowo:
* sztafeta dziewcząt – 1 m
Alicja Bieżychudek, Joanna Mazurek, Weronika Przyborowska, Gabriela    Rogowska, Aleksandra Salamon, Amelia Siwadło, Maria Surma,  Łucja Więcek.
* sztafeta chłopców – 1 miejsce
Michał Bieniek, Seweryn Kaczmarczyk, Wiktor Kocot, Jacek Mazanek,     Albert Mroczek, Piotr Sieczka, Filip Szwab.
- indywidualnie :
• Styl grzbietowy
Wiktor Kocot - 1 m-ce
Piotr Sieczka - 3 m-ce
• Styl klasyczny
Jacek Mazanek - 1 m-ce
Gabriela Rogowska - 1 m-ce
Łucja Więcek - 3 m-ce
• Styl motylkowy
Seweryn Kaczmarczyk - 2 m-ce
• Styl dowolny
Michał Bieniek - 1 m-ce
Wojciech Kubas - 3 m-ce
Maria Surma - 1 m-ce
Weronika Przyborowska - 2 m-ce
Aleksandra Salamon - 3 m-ce
Amelia Siwadło - 4 m-ce
zawody wojewódzkie
drużynowo: dziewczęta 5 m, chłopcy – 7 m

piłka ręczna
dziewczęta: 1 m powiat
2 m rejon
chłopcy: 2 m powiat

koszykówka
dziewczęta 2 m powiat
chłopcy 2 m powiat


piłka nożna
dziewczęta 1 m powiat
chłopcy
4 m powiat
siatkówka
dziewczęta 2 m powiat
chłopcy 2 m powiat

H. Grech

 

 

 

G. Wójciak

 

 

T. Lysy, G. Wójciak

H. Grech

 

A. Jaszczyński

 

 

H. Grech, G. Wójciak

 


T.Lysy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E. Jodłowska, A. Jaszczyński

 

 

E.Jodłowska, G. Wójciak


E. Jodłowska, T. Lysy, G. Wójciak

T.Lysy, G. Wójciak

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2017/2018



 

Lp

Zawody sportowe

Osiągnięcia

Opiekunowie

1

Festiwal Biegowy w Krynicy

I m. A. Goryczka 3h II m. Z. Bratek 3f

H. Grech

2

Zawody Sportowe o tytuł Mistrza Szkoły

*piłce nożnej
klasy pierwsze:
I miejsce-1b, IImiejsce- 1h, IIImiejsce-1e
klasy drugie:
I miejsce-2b, IImiejsce-2g, IIImiejsce-2e
klasy trzecie:
I miejsce-3b, IImiejsce-3e,f,i, IIImiejsce-3h
finał:
I miejsce – 3b, II miejsce-2b, III miejsce 1b

*tenisie stołowym
dziewczęta:
I m. Łęczek Weronika
II m. Paciorek Patrycja III m. Justyna Kukla chłopcy:
Im.Nalepa Sebastian
IIm. Kuczek Piot IIIm. Kossakowski Hubert

*szachach
zawody szkolne wygrali:
Łączek Weronika, Augustyn Ola, Makarewicz Piotr, Skipioł Filip i zakwalifikowali się do zawodów powiatowych i wojewódzkich

*zawody strzeleckie klas pierwszych
drużynowo:
I miejsce-kl.1a, II
miejsce-kl.1c, III miejsce-kl.1f
indywidualnie:

dziewczęta strzelanie z karabinka:
1. Julia Michalik
2. Katarzyna Dychus
3. Alicja Hamuda
dziewczęta strzelanie zpistoletu:
1. Monika Seredyńska
2. Julia Filipska
3. Patrycja Badzińska
chłopcy strzelanie z karabinka:
1. Bartosz Kowaliński
2. Mikołaj Pląder
3. Miłosz Strugała
chłopcy strzelanie z pistoletu:
1. Bartosz Kowaliński
2. Maciej Grech
3. Paweł Burzyński

siatkówka dziewcząt:

I m.3c II m.1c III m.2e

siatkówka chłopców:

I m. 3b II m.2b III m.1b koszykówka dziewcząt:

I m.2b II m.2a III m.1e

koszykówka chłopców:

I m. 2b II m.2g III m.2dj

T. Lysy G. Wójciak

 

 

 

H. Grech E. Jodłowska

 

 

A. Jaszczyński

 

 

 

 

 

 

 

A. Jaszczyński

 

 

 

 

 

 

 

 

T. Lysy

G. Wójciak

 

E. Jodłowska

 

 

 

G. Wójciak

53

Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych

-sztafetowych biegach przełajowych:
dziewczęta –
I miejsce w zawodach powiatowych,
I miejsce w zawodach wojewódzkich indywidualnie w zawodach wojewódzkich I m. Oliwia Sowa V m Patrycja Ciuruś IX m. Julia Tobiasz chłopcy:
V miejsce - zawody powiatowe - tenisie stołowym
dziewczęta: I miejsce zawody powiatowe IV m. zawody rejonowe
/ Łączek Weronika, Paciorek Patrycja, Kukla Justyna/
chłopcy: V miejsce w zawodach powiatowych
/Nalepa Sebastian, Kuczek Piotr, Kosakowski Hubert/

koszykówka: dziewczęta III m. zawody powiatowe chłopcy III m. zawody powiatowe

siatkówka: dziewczęta I m. zawody powiatowe III m. zawody rejonowe chłopcy I m. zawody powiatowe II m zawody rejonowe

piłka ręczna: dziewczęta II m. zawody powiatowe IV m. zawody rejonowe chłopcy I m. zawody powiatowe

piłka nożna: V m. w zawodach o „Puchar Starosty”

piłka nożna halowa dziewcząt: III m. w powiecie

pływanie: dziewczęta I m. w powiecie IX m. w województwie chłopcy II m. w powiecie XIV m. w województwie W zawodach powiatowych indywidualnie I m. Oliwia Gorczyca styl dowolny I m. Karolina Warszawska styl motylkowy II m. Justyna Żak styl klasyczny III m. Łucja Więcek styl klasyczny I m. Wiktor Kocot styl grzbietowy II m. Jacek Mazanek styl klasyczny
- szachy:
I miejsce zawody powiatowe
III miejsce zawody wojewódzkie
/Weronika Łęczek, Ola Augustyn, Filip Skipioł oraz Piotr Makarewicz

- piłka nożna
VII miejsce w zawodach powiatowych

- zawody pierwszej pomocy przed medycznej. I miejsce drużyna w składzie:
Weronika Banaś, Julia Bieniek, Karolina Baniak Alicja Szewczyk

H. Grech

 

 

H. Grech

 

E. Jodłowska

 

G. Wójciak

 

T. Lysy

G. Wójciak

 

J. Leśniak

 

A. Jaszczyński

J. Leśniak

 

T. Lysy

 

T. Lysy

 

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2016/2017



 

L.p.

Zawody sportowe

Osiągnięcia

Opiekunowie

1

Festiwal Biegowy w Krynicy

I m. Gabriela Wolak 3b

I m. Karol Kokoszka 2c

H. Grech

2

Zawody Sportowe o tytuł Mistrza Szkoły

Siatkówka dziewcząt: 3g,2a,1i Siatkówka chłopców: 1g,2b,3e Tenis stołowy:

Dziewczęta:

I m. G. Wolak

II m. P. Paciorek

III m. J. Kukla

 

Chłopcy:

I m. M.Tyka

II m. S. Nalepa

III m. P. Bieżychudek

 

Szachy:

J. Krcil

A. Augustyn

F. Skipioł

 

Koszykówka dziewcząt:1a,2a,3b chłopców: 2b,3b,1g

T. Lysy

G. Wójciak

 

 

 

 

H.GrechE.Jodłowska

 

 

 

 

A.Jaszczyński

 

 

 

E.Jodłowska G. Wójciak

3

Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych

drużynowe biegi przełajowe-
Dziewczęta:

I miejsce w powiecie
Chłopcy:

I miejsce w powiecie

 

piłka ręczna

Chłopcy

I miejsce – powiat
I miejsce – rejon
I miejsce – województwo

koszykówka dziewcząt -
II miejsce – powiat

siatkówka
Dziewczęta :
I miejsce – powiat
III miejsce – rejon
Chłopcy:
I miejsce – powiat
I miejsce – rejon

VI miejsce – województwo

pływanie
Dziewczęta drużynowo
I miejsce – powiat
IV miejsce – województwo
Chłopcy drużynowo
II miejsce – powiat

VI miejsce - województwo

H. Grech

A. Jaszczyński

 

A.Jaszczyński

 

E.Jodłowska

T.Lysy

 

 

 

G.Wójciak

 

T.Lysy

 

 

 

T.Lysy

 

 

 

 

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2015/2016



 

 

 

Lp

Zawody sportowe

Osiągnięcia

Opiekunowie

1

Festiwal Biegowy w Krynicy

I m. G.Wolak 2b

III m. A.Lesiewicz

IVm.P.Skalska

I m. K.Kokoszka

III m.P.Piwowarski

H. Grech

2

Zawody Sportowe o tytuł Mistrza Szkoły

*siatkówce dziewcząt – org. – Tomasz Lysy

Zawody klas pierwszych I m. klasa 1A,

II m. klasa 1D

Zawody klas drugich

I m. kl. 2f,

II m. klasa 2g

Zawody klas trzecich:

 I m. kl. 3g,

II m. klasa 3i

I miejsce i Tytuł Mistrza Szkoły w siatkówce dziewcząt – zdobyła klasa -  3g      

II m. klasa1a,

III m. klasa 2f

*siatkówce chłopców – op. G. Wójciak

Eliminacje klas I

I m klasa1b,

II m. klasa 1h,

III m. klasa1d

Eliminacje klas II

I m klasa 2h,

II m. klasa 2b,

III m. klasa 2d

Eliminacje klas III

I m klasa 3h,

II m. klasa 3b,

III m. klasa 3g

I miejsce i Tytuł mistrza szkoły klas I-III w siatkówce chłopców zdobyła klasa - 1b

II m. klasa 3h

III m. klasa 2h

 

T. Lysy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G. Wójciak

 

 

 

 

 

3

Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych

*biegi przełajowe-sztafeta -
Dziewczęta:
- I miejsce w powiecie
- XIII m na zawodach wojewódzkich

Skład reprezentacji:
Lesiewicz Anna,

Skalska Patrycja, Rutowicz Natalia,

Drąg Agnieszka,

Put Dagmara,

Kumor Klaudia,

Wolak Gabriela,

Stec Kaja,

Wilk Anna,

Dziedzic Gabriela,

Panna Monika,

Łachut Urszula

Chłopcy:
IV miejsce w powiecie

Skład reprezentacji:

Kica Michał,

Kuc Bartłomiej, Kokoszka Karol, Piwowarski Paweł,

Kraj Radosław,

Salamon Dariusz,

Hebda Adrian,

Goryczko Arek,

Piech Kacper,

Młynarz Wiktor

* Halowa piłkanożna –IV miejsce w powiecie

* koszykówka chłopców -III miejsce w powiecie

*Pływanie

I m. sztafety dziewcząt w zawodach powiatowych V m. w zawodach wojewódzkich

II m. sztafety chłopców w zawodach powiatowych VI m. w zawodach wojewódzkich Indywidualnie w powiecie:

 I m. w stylu motylkowym i X w województwie Klaudia Jaśkiewicz          

II m.w stylu klasycznym Gabriela Mika

I m. w stylu klasycznym i VIII w województwie Kaja Stec

I m. w stylu dowolnym w i XVIII w województwie Elżbieta Leśniak

                                                Chłopcy w powiecie:

II miejsce w stylu dowolnym Paweł Waśniowski

II m. w stylu motylkowym Paweł Piwowarski

II m. w stylu klasycznym Radosław Kraj

I m. w stylu motylkowym Mikołaj Cierniak

*Piłka ręczna

– dziewczęta

II m. powiat

III m. rejon

-chłopcy

I m. powiat

II m. rejon

 

H. Grech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A. Jaszczyński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A. Jaszczyński

G.Wójciak

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2014/2015

 



 

 

Lp

Zawody

Osiągnięcia

Opiekunowie

1

Festiwal Biegowy w Krynicy

I m. M. Golińska 3a

 IV m. A. Mroczek 3a

VI m. J. Ból 3a

H. Grech

2

Bieg Leliwitów

II m. M. Golińska 3a

H. Grech

3

Bieg Pamięci ofiar wypadków drogowych

II m. M. Golińska 3a

III m. G. Wolak 1a

IV m. P. Jacewicz 3d

H. Grech

4

Zawody Sportowe o tytuł Mistrza Szkoły

*siatkówce dziewcząt

Zawody klas pierwszych

Udział wzięły klasy: B, C, F, G, I, J

zwyciężyła klasa 1f

Zawody klas drugich:Udział wzięły klasy: A, B, C, D, E, G, I, zwyciężyła klasa 2g

Zawody klas trzecich:

Udział wzięły klasy: A, C, D, E, I, zwyciężyła klasa 3g

*siatkówce chłopców

Turniej klas pierwszych 1a,1f,1h,1c,1e

I miejsce – 1 h

Turniej klas trzecich

miejsce - 3b
Turniej klas drugich

I miejsce - 2b

*koszykówce dziewcząt

klasy pierwsze 1b

klasy drugie 2i

klasy trzecie 3b

w finale I m 3b *koszykówce chłopców

klasy pierwsze 1b klasy drugie 2b

klasy trzecie 3h

w finale I m 3h

*szachy

siedmiu zawodników trafiło do rozgrywek powiatowych

*piłka nożna

klasy pierwsze 1b

klasy drugie 2b

klasy trzecie 3b

w finale I m 3b

*tenis stołowy

I m. G. Wolak 1b

S. Kasiński 2b

T. Lysy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G. Wójciak

 

 

 

 

 

 

 

E.Jodłowska

 

 

 

 

G.Wójciak

 

 

 

 

A.Jaszczyński

 

 

 

A.Jaszczyński

 

 

 

 

H.Grech G.Wójciak

5

Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych

biegi przełajowe-

zawody powiatowe
Dziewczęta:
- Klasy I : Wolak Gabriela kl.1b-II miejsce

- Klasy II: Ból Joanna kl.3a-II miejsce

- Klasy III: Golińska Monika kl. 3a-I miejsce

Chłopcy:
- Klasy I: Piwowarski Paweł –V miejsce

 - Klasy III: Kumor Tomasz kl.3a-III miejsce *Koszykówka
dziewczęta

- zawody powiatowe – I miejsce

- zawody rejonowe – II miejsce 

Chłopcy

- zawody powiatowe – III miejsce

* siatkówka

Dziewczęta

- powiat - I miejsce

- zawody rejonowe - III miejsce

chłopcy – zawody powiatowe - IV miejsce

* piłka ręczna

- dziewczęta – zawody powiatowe – V miejsce

 - chłopcy

 zawody powiatowe – I miejsce

zawody rejonowe – I miejsce

zawody wojewódzkie – II miejsce

* pływanie - zawody powiatowe

Sztafeta styl dowolny
dziewczęta -  1 miejsce
chłopcy  - 2 miejsce
Kraul  
- dziewczęta:
1 miejsce - Leśniak  Elżbieta
3 miejsce - Furmańska Barbara
- chłopcy:
2 miejsce -  Warchoł Kamil
3 miejsce - Tomasz Kumor
4 miejsce - Waśniowski Paweł
Delfin
-
dziewczęta:
1 miejsce - Klaudia Jaśkiewicz
3 miejsce - Justyna Waśniowska
- chłopcy:
2 miejsce -  Cierniak Mikołaj.
3 miejsce -  Piwowarski Paweł
Żabka
-
dziewczęta:
1 miejsce - Kaja Stec.
2 miejsce - Aleksandra Warszawska
3 miejsce - Gabriela Gnyla
- chłopcy :
1 miejsce -  Mateusz Grabarz
2 miejsce - Kamil Młynarski 
3 miejsce -  Konrad Piwowarczyk

Grzbiet
-
dziewczęta:
2 miejsce - Aleksandra Mazanek
3 miejsce - Patrycja Kural
4 miejsce - Monika Trepa

- chłopcy - 4 miejsce -  Jakub Szewczyk

* szachy

- powiat:
I miejsce - Krcil Justyna

VII miejsce – Zając Piotr

Drużynowo: dziewczęta I miejsce, chłopcy V miejsce

- zawody wojewódzkie – VIII miejsce – Krcil Justyna

*  halowa piłka nożna

- powiat – III miejsce

*tenis stołowy – zawody powiatowe
–dziewczęta- III miejsce

- chłopcy III miejsce

Turniej Piłki Nożnej

o Puchar Starosty  III m

H. Grech

 

 

 

 

 

T.Lysy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A.Jaszczyński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A.Jaszczyński

 

 

 

 

A.Jaszczyński

 

H.Grech

 

T.Lysy

 

 

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2013/2014

 



 

 

Lp.

Zawody

Osiągnięcia

Opiekunowie

1

Zawody o tytuł Mistrza szkoły

Siatkówka dziewcząt

I miejsce 3g

II miejsce 2d

III miejsce 2i

Siatkówka chłopców

I miejsce2b

II miejsce 3gf

III miejsce1h

Szachy:

Dziewczęta

I miejsce W. Lekka

II miejsce J. Wis

Chłopcy:

I miejsce

M. Opaliński

B. Gumuła

T. Lysy

 

 

 

G. Wójciak

 

 

 

 

A. Jaszczyński

2

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

Sztafetowe Biegi Przełajowe 

Dziewczęta II  miejsce

Chłopcy II miejsce

Piłka nożna

IV miejsce

Koszykówka

Dziewczęta II m

Chłopcy III m

Szachy

II m

Pływanie

Dziewczęta II m

Chłopcy II m.

H. Grech

G. Wójciak

A. Jaszczyński

T. Lysy

E. Jodłowska

3

Festiwal Biegowy w Krynicy

12 uczniów w finale

II m. M. Golińska

III m. P. Jacewicz

VI m. J. Ból

H. Grech

4

Bieg Leliwity

II m. M. Golińska

H. Grech

5

Bieg do Pierzchowa

Udział drużyny szkoły

H. Grech

6

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

 

 

Biegi przełajowe- Powiatowe Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych Licealiada Łapanów: 

 rocznik 1997

Gut Kinga kl1 b- II m,

Gnyla Gabriela kl 1d- III m,

Śliż Małgorzata kl 1d - V m,

 rocznik 1996

Golińska Monika kl 2a- I m,

Jacewicz Paulina kl 2d- II m,

Ból Joanna k l2a- III m,

 rocznik 1995

Kubala Aleksandra kl 3g- IV m,

Kosakowska Joanna kl 3a V m

 Zawody Wojewódzkie - Nowy Targ

Golińska Monika VII m

Chłopcy – VI i VII miejsce

T. Kumor
Pływanie – zawody wojewódzkie
Nasza szkoła wystawiła reprezentację dziewcząt i chłopców

B. Furmańska – 9 miejsce –kraul

P. Świderska -10 miejsce- klasyk

Sztafeta dziewcząt - IV miejsce a sztafeta chłopców - 19

Piłka nożna – IV miejsce powiat

Koszykówka dziewcząt – II miejsce

Koszykówka chłopców – III miejsce

Piłka ręczna dziewczęta – I miejsce powiat,
       I miejsce – rejon

Piłka ręczna chłopcy – III miejsce w powiecie

Tenis stołowy – powiat-

Dziewczęta –V miejsce

Chłopcy – III miejsce

Siatkówka dziewcząt – powiat – II miejsce

Siatkówka chłopców – I miejsce – powiat,
  rejon – III miejsce

H. Grech

T. Lysy

A. Jaszczyński

E. Jodłowska

U. Mazur

G. Wójciak

 

 7

Międzyklasowe zawody sportowe o tytuł „Mistrza Szkoły”

 

W siatkówce dziewcząt – finał

I miejsce- 1g
II miejsce – 3a
III miejsce – 2a

koszykówce dziewcząt
 Klas pierwszych                      I miejsce klasa 1d,
II miejsce klasa 1g,
III miejsce klasy: 1i,1a.
 Klas drugich                             I miejsce  klasa 2d,
II miejsce klasa -2b,
III miejsce klasy: 2c,2e.
Klas trzecich                               I m. zajęła klasa 3h,
II m. klasa 3d,
III m. klasa 3g.
I miejsce w koszykówce dziewcząt  klasa  1d.  

II m. – kl.2d

IIIm.3h                               „Mistrzostwa szkoły” w piłce nożnej halowej-
I m.  2B

II m. 1B

III m  3G.                 udział wzięło łącznie 15 drużyn.

Tenisie stołowym:

Dziewczęta:

I miejsce- Stec Klaudia, II miejsce- Wągroda Karolina,

III miejsce- Zborowska Natalia

Chłopcy:

I m- Kasiński Stanisław, II m- Przybyło Mateusz, III m- Zych Mateusz,

T. Lysy

E. Jodłowska

H. Grech  

A. Jaszczyński

 

 

 

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2011/2012




 

 

1.

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

Pływanie

Sztafeta dziewcząt I miejsce

Sztafeta chłopców – II miejsce

W kategorii dziewcząt wyniki:
- styl grzbietowy:
1 m-sce: Izabela Czyż;
2 m-sce: Aleksandra Mazanek;
3 m-sce: Monika Trepa
- styl klasyczny:
1 m-sce Katarzyna Warchoł;
- styl dowolny:
1 m-sce Barbara Furmańska;
- styl motylkowy:
2 m-sce Anna Salamon;
4 m-sce Justyna Waśniowska.
W kategorii chłopców wyniki:
- styl grzbietowy:
3 m-sce Maciej Kogut
- styl klasyczny:
2 m-sce Radosław Piwowarczyk;
3 m-sce: Tomasz Kumor;
- styl dowolny:
4 m-sce Marcin Filipek;
- styl motylkowy:
2 m-sce Mateusz Klimek;
3 m-sce Paweł Lysy.
Wojewódzkie Mistrzostwa w pływaniu

Sztafeta dziewcząt zajęła VII m.

Biegi przełajowe sztafet

dziewcząt:

I miejsce

Chłopcy:

III miejsce

Biegi przełajowe indywidualnie

W wojewódzkiej licealiadzie

IV m. P. Jacewicz

V m. M. Golińska

Biegi przełajowe w powiecie chłopców

Im. D. Tabor

III m. Sz. Kruk

IX m. P. Lysy

Szachy

Dziewczęta

Dominika Datoń I m.

Zuzanna Tabor II m.

Klara Natowska III m.

Chłopcy

Kornel Łęczek III m.

W zawodach wojewódzkich IV m. drużynowo

Wojewódzka Licealiada Narciarska

3 zawodników i 2 zawodniczki brały udział w finale

Siatkówka chłopców zawody rejonowe II m

Siatkówka dziewcząt zawody rejonowe IV m.

Piłka ręczna zawody rejonowe dziewczęta III m.

Piłka ręczna chłopców zawody powiatowe III m.

Koszykówka zawody powiatowe:

Chłopcy IV m.

Dziewczęta III m

Piłka nożna halowa zawody powiatowe III m

Tenis stołowy zawody powiatowe

Dziewczęta II m

Chłopcy V m.

2.

Zawody Sportowe o tytuł Mistrza Szkoły

Siatkówka dziewcząt

Zwycięzcy:

1a

2a

3i

Siatkówka chłopców

Zwycięzcy:

1b

2b

3h

Koszykówka dziewcząt

Zwycięzcy:

2h

3f

1c

Koszykówka chłopców

Zwycięzcy

3g

2g

1g

Biegi długodystansowe dziewcząt

kl.I M. Golińska 1a

kl.II I. Goryczko 2c

kl.III M. Kępa

Tenis stołowy dziewczęta

I m. D. Cebula 3b

II m. K. Stec 2h

III m. J. Dziura 3f

Tenis stołowy chłopcy

Im M. Przybyło

II m K. Łaczek

III m. K. Kozak

Szachy dziewcząt

Klara Natowska I m.

Judyta Wis II m.

Dominika Datoń III m.

Szachy chłopców

Kornel Łęczek I m.

Jakub Łabuda II m.

Szymon Zamęta III m.

 

 

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2011/2012

 



 

 

1

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

Siatkówka chłopców

I miejsce

Siatkówka dziewcząt

I miejsce

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dziewczęta I miejsce

Chłopcy IV miejsce

Piłka nożna

II miejsce

Halowa piłka nożna

II m

Tenis stołowy

Dziewczęta II m

Chłopcy VI m

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt:

I m. I. Goryczko 1c

II m. M. Kepa 2b

III m. Sonia Kulas 2g

Chłopcy:

VII m. M. Klesiewicz 2g

VIII m. M. Komorowicz 1h

Koszykówka

Dziewczęta II m

Chłopcy IV m

Piłka ręczna

Dziewczęta II m

Chłopcy III m

Szachy

Dziewczęta I m


2

Zawody sportowe na szczeblu powyżej powiatu

Siatkówka dziewcząt:

IV miejsce z zawodach rejonowych

Szachy:

Zuzanna Tabor VI m.

Kornel Łęczek IX m

Wyniki uczniów I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2010/2011



 

Lp.

Zawody sportowe

Osiągnięcia

1

Zawody Cheerleaders

II miejsce w powiecie

 

2

Zawody o tytuł Mistrza szkoły

Siatkówka dziewcząt

I miejsce 3g

II miejsce 2d

III miejsce 2i

 

3

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

Siatkówka chłopców

I miejsce

Siatkówka dziewcząt

II miejsce

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dziewczęta I miejsce

Chłopcy VII miejsce

Piłka nożna

III miejsce

Halowa piłka nożna

II m

Tenis stołowy

Dziewczęta IV m

Chłopcy III m

Siatkówka

Dziewczęta II m

Chłopcy I m

Indywidualne biegi przełajowe

dziewcząt:

I m. P. Strugała 2b

II m. K. Łach 2g

III m. Sonia Kulas 2g

Chłopcy:

VII i VIII m

Koszykówka

Dziewczęta II m

Chłopcy III m

Piłka ręczna

Dziewczęta II m

Chłopcy III m

 

4

Zawody sportowe na szczeblu powyżej powiatu

Pływanie zawody wojewódzkie

Dziewczęta:

M. Jaros VII m. styl klasyczny

I. Czyż IV m. styl grzbietowy

A. Salomon VIII m styl motylkowy

Z. Tabor IX m. styl motylkowy

Chłopcy:

W. Stanczyk IV m. styl grzbietowy

T. Lysy VI m. styl motylkowy

Siatkówka:

IV miejsce z zawodach rejonowych

Narciarstwo:

I m. M.Lysy 3b

Szachy

Dziewczęta VIII m.

Chłopcy XIV m

 

 

Wyniki uczniów I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2008/2009




Lp.

Zawody sportowe

Osiągnięcia

1

Zawody Cheerleaders

I miejsce w powiecie

VII miejsce w województwie

2

Zawody o tytuł Mistrza szkoły

Siatkówka dziewcząt

I miejsce 2g

II miejsce 3c

III miejsce 1c

Siatkówka chłopców

I miejsce 3g

II miejsce 2g

III miejsce 1g

Szachy

I miejsce

Anastazja Wdowiec 3i

Michał Łojewski 1b

Koszykówka dziewcząt

I miejsce 1c

II miejsce 2g

III miejsce 3f

Koszykówka chłopców

I miejsce 3g

II miejsce 1a

III miejsce 2b

Tenis stołowy dziewcząt

I miejsce M. Edyta 2b

II miejsce E. Klimek 1e

III miejsce K. Babraj 1d

Tenis stołowy chłopców

I miejsce D. Cabaj 3i

II miejsce T. Kukiełka 3i

3

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

Koszykówka;

Chłopcy I miejsce w powiecie, III w rejonie

Dziewczęta III miejsce w powiecie

Siatkówka

Dziewczęta I miejsce w powiecie, IV miejsce w rejonie

Chłopcy I miejsce w powiecie, IV miejsce w województwie

Piłka ręczna

Dziewczęta II miejsce w powiecie

Chłopcy III miejsce w powiecie

Piłka nożna halowa III miejsce w powiecie

Tenis stołowy

Dziewczęta III miejsce w powiecie

Chłopcy II miejsce w powiecie, V i VI w rejonie

Szachy I miejsce w powiecie, VI w rejonie

Pływanie

Dziewczęta indywidualnie I miejsce w powiecie, II w sztafecie w województwie

Chłopcy II miejsce w powiecie, X w województwie

Biegi przełajowe

Dziewczęta I miejsce w powiecie

4

Zawody sportowe na szczeblu powyżej powiatu

Narciarstwo VII miejsce w województwie

 

Wyniki uczniów I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2007/2008



POWIATOWE MISTRZOSTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dziewczęta VI miejsce

Chłopcy IV miejsce

POWIATOWE ZAWODY CHEERLEADERS

I miejsce

MIĘDZYKLASOWE ZAWODY O TYTUŁ MISTRZA SZKOŁY

Siatkówka dziewcząt - 2c

Siatkówka chłopców – 1g, 2g, 3b

Szachy dziewczęta M. Nosal 3h

Szachy chłopcy T. Marcińczak

MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Przełaje

III miejsce w powiecie J. Hebda

Piłka ręczna dziewcząt

I miejsce powiat

I miejsce rejon

IV miejsce województwo

Piłka ręczna chłopców

IV miejsce powiat

Koszykówka chłopcy

I miejsce powiat

II miejsce rejon

Koszykówka dziewcząt

II miejsce w powiecie

Siatkówka dziewcząt

I miejsce w powiecie

V miejsce rejon

Siatkówka chłopców

I miejsce powiat

I miejsce rejon

VI miejsce województwo

Piłka nożna

II miejsce powiat

Tenis stołowy

Dziewczęta III miejsce powiat

Chłopcy IV miejsce powiat

Pływanie zawody powiatowe

Paweł Janas 2d kraul II m.

Konrad Odrzywałek 2h kraul I m.

Oliwia Granda 1c kraul Im.

Ewelina Bajda 2e grzbiet I m.

Natalia Gawlikowska 2d żabka I m.

Klaudia Tytro 2d delfin I m.

Monika Grzybowska 3d kraul I m.

Sztafety chłopców i dziewcząt I miejsce w powiecie

W zawodach wojewódzkich sztafeta dziewcząt II miejsce

Sztafeta chłopców XI miejsce

Narciarstwo

Zawody wojewódzkie

Bartosz Jawor VII m

Maciej Mączka VIII m

Malwina Twardowska XV m

VI miejsce drużynowo

Szachy

Anastazja Wołowiec I miejsce w powiecie, III miejsce w rejonie

 

Wyniki uczniów I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2005/2006




 

MISTRZ SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Karolina Kuska 2h

MISTRZ SZKOŁY W KOSZYKÓWCE

Dziewczęta: 3j, 1g, 3b
Chłopcy: 2d, 3b, 1g

DRUŻYNOWE POWIATOWE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM

Chłopcy: III miejsce
Dziewczęta: IV miejsce

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NA SZCZEBLU POWIATOWYM

Biegi przełajowe
1 miejsce Dominika Paczyńska 1g
3 miejsce Joanna Hebda 1f
8 miejsce Sławomir Olesiński 2f

Piłka ręczna dziewcząt

Dziewczęta III miejsce w powiecie
Chłopcy II miejsce w powiecie

Koszykówka dziewcząt
III miejsce w powiecie
Koszykówka chłopców
II miejsce w powiecie

Siatkówka dziewcząt
I miejsce w powiecie
Siatkówka chłopców
II miejsce w powiecie

Pływanie
I m. Przemysław Strzałka
II m. Jakub Broszkiewicz
I m. Monika Grzybowiska
II m. Agnieszka Krakowska
III m. Beata Liwach
III m. Anna Potocka
II m. Agata Zatorska

Wyniki uczniów I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2004/2005




 

ZAWODY SZACHOWE O TYTUŁ "MISTRZA SZKOŁY"

Piotr Widła 1a
Łukasz Płachno 2h
Grzegorz Rydzy 1f
W zawodach udział wzięło 23 uczniów

I
II
III

W finale powiatowym Piotr Widła zajął II miejsce a drużyna szkoły I

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NA SZCZEBLU POWIATOWYM

Szachy
Piotr Widła
Grzegorz Widła 3c
Tenis stołowy
Dziewczęta (S. Maćkowska,
J. Grabowska )
Chłopcy ( M. Adamski, Sz. Wajda)
Biegi sztafetowe
Dziewczęta
Chłopcy

Manewry techniczno-obronne
Dziewczęta
Chłopcy
Piłka ręczna dziewcząt


Piłka ręczna chłopców




Koszykówka dziewcząt


Koszykówka chłopców


Siatkówka dziewcząt
Siatkówka chłopców

Pływanie

Era Liga Szkolna


I miejsce
II miejsce

I miejsce powiecie
IV miejsce w rejonie
III miejsce

10 miejsce w powiecie N. Strońska


III miejsce
I miejsce
I miejsce w powiecie
II miejsce w rejonie

I miejsce w powiecie
I miejsce w rejonie
III miejsce w województwie
I miejsce w powiecie
III miejsce w rejonie
I miejsce w powiecie     
II miejsce w rejonie     
II miejsce w powiecie      
II miejsce w powiecie
I m. Paweł Szram
II m. Szymon Fortuna
zespół chłopców w III rundzie

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.