Z 1 LO w Świat

 • Po co matematykowi socjologia? 1

  Po co matematykowi socjologia?

  Między innymi na takie pytanie próbował odpowiedzieć dr Paweł Kukla. W spotkaniu z pracownikiem naukowym krakowskiej AWF a zarazem absolwent naszej szkoły uczestniczyli uczniowie klasy 2d i 2b. Zajęcia poświęcone były zmianom zachodzącym we współczesnych społeczeństwach. Prezentacja (...)

 • Z I Liceum do Dubaju 1

  Z I Liceum do Dubaju

  Kolejnym absolwentem naszej szkoły, który powrócił w jej mury by opowiedzieć o swojej ciekawej drodze życiowej była Magdalena Mętel, absolwentka klasy humanistycznej sprzed dwunastu lat, finalistka Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, obecnie pracownik firmy Shell. Uczestnicy (...)

 • Z I Liceum w świat

  Kolejnym interesującym gościem naszej szkoły była p. Agnieszka Snopek. Absolwentka I Liceum, a następnie wydziału prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego.Po ukończonych w Polsce studiach wyjechała do Londynu, gdzie po czteroletnich studiach przeprowadziła nostryfikacje dyplomu i uzyskała (...)

 • Z I Liceum w świat 1

  Z I Liceum w świat

  W ostatni czwartek mieliśmy okazję spotkać się z absolwentem naszej szkoły p. Łukaszem Bytnarem. Posłuchaliśmy co i jak studiować na AGH i dlaczego najlepiej informatykę. Dowiedzieliśmy się w jakich wymianach zagranicznych w czasie studiów warto brać udział.Przy okazji otrzymaliśmy krótki kurs; (...)

 • Z I Liceum w świat

  Nasz dzisiejszy gość p. Grzegorz Ostręga zrealizował hasło naszego cyklu spotkań z absolwentami naszej szkoły bardzo dosłownie. Realizując swoje marzenia został reporterem dosłownie wędrującym po świecie. W czasie spotkania zaprezentował zdjęcia ze swego pobytu w Birmie i Indochinach. Nie (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.