Historia człowieka-człowiek w historii

 • Koło w historii człowieka - galeria 1

  Koło w historii człowieka

  W ramach warsztatów historycznych "Historia człowieka - człowiek w historii" prowadzonych na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wykładzie "Historia czterech kółek" oraz warsztatach w Muzeum Inżynierii. The wheel in the history of (...)

 • Warsztaty historyczne - galeria 1

  Warsztaty historyczne

  Za nami piąte już spotkanie w ramach Warsztatów Historycznych na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Kolejna wyprawa naszych humanistów szlakiem historii dotyczyła zgłębiania tajemnic codziennego i religijnego życia w Krakowie XV i XVI w. Tym razem, dzięki panu Mariuszowi (...)

 • U oo. Dominikanów - galeria 1

  U oo.Dominikanów

  Kontynuując cykl spotkań poświęconych człowiekowi w historii, w sobotę 20 stycznia byliśmy gośćmi zakonu oo. Dominikanów w Krakowie. Zasadniczym tematem spotkania była inkwizycja, ale przy okazji mieliśmy możliwość zwiedzenia klasztoru dominikanów krakowskich i dotarcia w miejsca zwykle dla (...)

 • Warsztaty historyczne na Uniwersytecie Papieskim - galeria 1

  Warsztaty historyczne na Uniwersytecie Papieskim

  W sobotnie przedpołudnie 21 października, grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w spotkaniu organizowanym przez Wydział Historii i Dziedzictwa Kulturowego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Pierwsze zajęcia w ramach Warsztatów Historycznych "Historia człowieka – człowiek w (...)

 • Historia człowieka - człowiek w historii - przestworzy - galeria 1

  Historia człowieka-człowiek w historii - przestworzy.

  W Muzeum Lotnictwa w Krakowie odbyła się druga sesja warsztatów historycznych zorganizowanych przez Uniwersytet Papieski w Krakowie. Przez kilka godzin poznawaliśmy próby realizacji odwiecznego marzenia ludzi o lataniu. Mogliśmy zobaczyć pierwsze aparaty latające i pomysły na oderwanie się (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.