Galicyjskie źródła niepodległości Ukrainy i Polski

 • Na zdjęciu znajduję się zaproszenie na -

  Spotkanie promujące projekt "Galicyjskie źródła Niepodległości Ukrainy i Polski

  We wtorek 8 października gościliśmy w murach I Liceum uczniów ósmych klas z szkół podstawowych w: Lipnicy Murowanej, Łąkcie Górnej, Rzezawie, Proszówkach, Łapczycy i szkoły nr 2 w Bochni. Okazją było podsumowanie realizowanego przez naszą szkołę i Liceum Lingwistyczne we Lwowie projektu (...)

 • Zdjęcie prezentuje: jedną z uczestniczek projektu w trakcie prezentacji.

  Druga odsłona projektu

  Drugi etap projektu polsko-ukraińskiego "Galicyjskie źródła niepodległości Ukrainy i Polski". Dzisiaj do Lwowa wyruszyła grupa uczniów naszej szkoły, by realizować tym razem we Lwowie, drugi etap polsko-ukraińskiego projektu "Galicyjskie źródła niepodległości Ukrainy i Polski". Spotkanie, (...)

 • Uczestnicy wymiany na stacji kolejowej

  Wymiana polsko-ukraińska

  Galicyjskie drogi do niepodległości Ukrainy i Polski. Relacja z wymiany. Dzień pierwszy. Właśnie powitaliśmy na bocheńskim dworcu 10 koleżanek i 5 kolegów z Liceum Lingwistycznego we Lwowie. Przez najbliższe pięć dni wspólnie będziemy przyglądać się wpływowi czasów galicyjskich na odzyskanie (...)

 • Galicyjskie źródła niepodległości Ukrainy i Polski

  Projekt został sfinansowany ze środków Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej. Informacje o projekcie Program ukraińsko-polskiego spotkania w Bochni Today’s innovative Lviv - prezentacja Galicyjskie źródła niepodległości Ukrainy i Polski - (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.