Aktualności

XXXII Kwesta

31.10.2025
plakat_a3_kwesta_2025.jpg
XXXII Kwesta na Ratowanie Zabytkowych Nagrobków w Bochni.
Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej serdecznie zaprasza do wsparcia XXXII Kwesty na ratowanie zabytkowych grobowców i pomników z cmentarza komunalnego przy ul. Orackiej w Bochni, która odbędzie się 1 i 2 listopada, na cmentarzu komunalnym przy ul. Orackiej w Bochni.
Jak co roku, wolontariusze będą zbierać datki przy bramach cmentarza (w godzinach od 9:00 do 15:00) na szczytny cel: ratowanie zabytkowych grobowców i pomników tej historycznej nekropolii.
Wśród kwestujących spotkają Państwo, tradycyjnie już, członków komitetu i Stowarzyszenia, rekonstruktorów, uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni wraz z nauczycielami oraz samorządowców.

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.