Wielki Plebiscyt Edukacyjny Gazety Krakowskiej - Szkoła Roku 2021

28.11.2021
Reklama plebiscytu edukacyjnego - tablica, dzieci nauczyciele
Głosuj na swoją szkołę!

1nnm_-_grafika_fb_-_szkola-1.jpg

Wielki Plebiscyt Edukacyjny Gazety Krakowskiej - Szkoła Roku 2021
To kolejna odsłona największego w Polsce plebiscytu edukacyjnego, w którym placówki przyjazne uczniom zostaną wybrane w głosowaniu najpierw w każdym mieście i powiecie, później w skali województwa, a następnie w ogólnopolskim finale. Czekają na nie nagrody, a dyrektorzy szkół, które w każdym województwie zdobędą najwięcej głosów, odbiorą nagrody podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Gorąco zapraszamy do głosowania na naszą szkołę tutaj:  Głosowanie na szkołę

Celem plebiscytu jest również nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów jak i ich rodziców. Plebiscyt ma za zadanie wyłonić nauczycieli z pasją, wyróżniających się serdecznością, takich, którzy są dobrymi wychowawcami.

Gorąco zapraszamy do głosowania na naszą szkołę tutaj: Głosowanie na nauczycieli

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.