Dnia 15 kwietnia odbył się drugi etap XVII Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Organizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach i Gliwicki Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego.
Pierwsze dwa dni wymiany to przede wszystkim czas, w którym dzieliliśmy się wrażeniami z podróży samolotem i odnajdywaliśmy się w nowej rzeczywistości – rzeczywistości naszych kolegów z Niemiec. Jeszcze w poniedziałek zwiedziliśmy miasto, w którym większość z nas mieszkała - Ibbenburen.
- A z tego miejsca reżyser kontaktuje się z kierownikiem planu. - Ekhm! PANEM kierownikiem planu! – rozległ się głos z bliżej nieokreślonego miejsca. - Tak, właśnie.. A więc stąd reżyser kontaktuje się z panem kierownikiem planu. Teraz pana sobie ściszymy, żeby nam za bardzo nie przeszkadzał… Tylko który to guzik?!
W dniu 8 kwietnia klasa I e przedstawiła artystyczną inscenizację drogi krzyżowej.
Niedziela 29.03.2009 Po długich miesiącach wyczekiwania, wielu tygodniach przygotowań i kilku dniach pakowania nareszcie wyruszyliśmy do Grecji. Około godziny 6.30 wraz z Panią Elżbietą Filipowską i Panem Jerzym Pączkiem przybyliśmy na warszawskie Okęcie, by stamtąd polecieć samolotem do Aten.
6 kwietnia 2009 r. w I LO odbyło się spotkanie nauczycieli fizyki powiatu bocheńskiego i okolic. Organizatorami były E. Jędros i A. Kukuła, uczestniczki tygodniowego szkolenia w CERN pod Genewą. Głównym celem spotkania było podanie informacji dotyczących możliwości zakwalifikowania się nauczycieli na szkolenie w Europejskim Centrum Badań Jądrowych – największym centrum fizyki cząstek na świecie.

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.
Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.