Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 klasa XI a

  1. Adamczyk Lesław

  2. Babicz Stanisław

  3. Banaś Gabriela

  4. Cieślik Józefa

  5. Czachurski Teodor

  6. Gałka Maria

  7. Gawąd Andrzej

  8. Hytroś Kazimiera

  9. Janik Krzysztof

  10. Kaczmarczyk Janusz

  11. Kala Ludwik

  12. .Kaluta Jan

  13. Kożuchowicz Maria

  14. Niewidok Barbara

  15. Nowacki Henryk

  16. Pączek Zofia

  17. Piec Stanisław

  18. Piekarz Jan

  19. Piekarz Stanisław

  20. Podołowski Zdzisław

  21. Przybyło Józefa

  22. Sieńczak Elżbieta

  23. Skoczek Maria

  24. Sroka Wiesława

  25. Stec Barbara

  26. Świderska Barbara

  27. Tarajko Andrzej

  28. Tokarz Wiesław

  29. Trojak Krystyna

  30. Wingert Maria

  31. Wrona Janina

 

 

 

klasa XI b

 

1.Białka Maria

 

2.Boroń Barbara

 

3.Boruta Maria

 

4.Chełmecka Maria

 

5.Chojecka Danuta

 

6.Czubek Maria

 

7.Drzazga Jan

 

8.Freudenheim Andrzej

 

9.Gawlik Anna

 

10.Hordan Jerzy

 

11.Janikowski Stanisław

 

12.Klimek Urszula

 

13.Komorowska Anna

 

14.Krzywda Tadeusz

 

15.Kurkiewicz Anna

 

16.Majcher Maria

 

17.Migdał Barbara

 

18.Nowakowski Zbigniew

 

19.Papst Marceli

 

20.Pawłowski Andrzej

 

21.Pobiedacz Kazimierz

 

22.Postawa Stanisława

 

23.Przybyszewska Julianna

 

24.Pukal Zygmunt

 

25.Rybak Andrzej

 

26.Rychter Roman

 

27.Skowron Józef

 

28.Stach Maria

 

29.Stachoń Leszek

 

30.Świątkowski Zbigniew

 

31.Tokarz Wacława

 

32.Warchołek Jerzy

 

33.Więcek Zofia

 

34.Włosiński Jan

 

35.Zielińska Irena

 

 

 

 

 

klasa XI c

 

  1. Bajda Emilia

  2. Bielawska Barbara

  3. Biernat Henryk

  4. Broszkiewicz Tadeusz

  5. Buczek Anna

  6. Budyś Maria

  7. Cesnyka Teresa

  8. Dobrzański Jan

  9. Dźwigaj Irena

  10. Gałka Maria

  11. Golonka Andrzej

  12. Jakubów Stanisława

  13. Kawalec Jan

  14. Kmak Anna

  15. Kobiela Janina

  16. Kołodziejska Małgorzata

  17. Kowalska Henryka

  18. Kulas Anna

  19. Łapczyńska Janina

  20. Mleczko Aleksandra

  21. Młynarska Ewa

  22. Nowak Stefania

  23. Parwa Alicja

  24. Pilch Daniela

  25. Pukło Leszek

  26. Rataj Irena

  27. Raczek Lucyna

  28. Reguła Ryszard

  29. Roman Ignacy

  30. Romańska Janina

  31. Schejbal Jerzy

  32. Skoczek Mieczysław

  33. Sojka Krystyna

  34. Stabrawa Halina

  35. Ścisło Anna

  36. Świerzb Alicja

  37. Tabor Tadeusz

  38. Więcek Maria

 

 

 

 

klasa XI d

 

  1. Biel Jakub

  2. Blaschke Maria

  3. Buczyk Alina

  4. Buda Bogusław

  5. Burzyńska Magdalena

  6. Chodur Zbigniew

  7. Cygan Andrzej

  8. Czamara Teresa

  9. Fąfara Stanisława

  10. Gałczyńska Anna

  11. Janiczek Emilia

  12. Juszczyk Maria

  13. Kordecki Jerzy

  14. Kronenberg Jerzy

  15. Kupczyk Barbara

  16. Kuszlik Adam

  17. Lesiewicz Adam

  18. Maliszczak Halina

  19. Mikler Maria

  20. Mikłas Włodzimierz

  21. Mrózek Daniela

  22. Nakielna Regina

  23. Ochel Antoni

  24. Palej Jadwiga

  25. Pieprzyk Helena

  26. Początko Janina

  27. Rudnik Bogusława

  28. Sarliński Józef

  29. Sikorska Anna

  30. Sułek Halina

  31. Sokołowska Anna

  32. Ślusarz Halina

  33. Tarczydło Tadeusz

  34. Waśkowicz Karol

  35. Węglińska Ewa

  36. Wilczyński Karol

  37. Wiśniowska Krystyna

  38. Włodarczyk Ewa

  39. Wnęk Leszek

  40. Wojas Maria

  41. Zielińska Ewa

 

Lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4