Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 klasa XI a

  1. Adamczyk Jan

  2. Badowska Irena

  3. Dzięgielewska Zuzanna

  4. Jaworska Anna

  5. Kazek Zenon

  6. Kotoz Czesław

  7. Kopacz Andrzej

  8. Kowal Genowefa

  9. Kurzywilk Kazimierz

  10. Lesiewcz Andrzej

  11. Mlynarz Jan

  12. Pilch Elżbieta

  13. Porwisz Maria

  14. Przyborowska Zofia

  15. Sajdak Maria

  16. Samolej Janina

  17. Skawińska Helena

  18. Sławek Barbara

  19. Szymczyk Danuta

  20. Trojanowksi Ryszard

  21. Waligóra Genowefa

  22. Zachara Stanisław

  23. Zamer Danuta

 

 

 

 

klasa XI b

 

  1. Anioł Czesław

  2. Borowski Andrzej

  3. Drabik Janina

  4. Dubiński Józef

  5. Grabiaś Halina,Maria

  6. Duda Bogumiła,Krystyna

  7. Hudziak Halina

  8. Jarosiński Andrzej

  9. Jarosz Jan

  10. Jesionka Roman

  11. Kłopotowski Lech

  12. Korta Franciszek

  13. Kuchta Maria

  14. Kułaga Bogusław

  15. Kurek Alicja

  16. Langer Teresa

  17. Lekki Tadeusz

  18. Łach Maria

  19. Łękawa Honorata

  20. Molek Maria

  21. Niwiński Andrzej

  22. Przystaś Teresa

  23. Pukła Andrzej

  24. Sikora Czesław

  25. Sikora Maria, Nika

  26. Stolarczyk Maria

  27. Szewczyk Stefan

  28. Wojtoń Halina

  29. Woźniczka Jan

  30. Wróbel Elżbieta

  31. Zając Monika

  32. Zegiel Adam

  33. Szewczyk Leszek

 

 

 

 

klasa XI C

 

  1. Broszkiewicz Tadeusz

  2. Daniec Zofia

  3. Dreścik Krystyna

  4. Dziedzic Jerzy

  5. Fitrzyk Józefa

  6. Gałka Zofia

  7. Golemo Adam

  8. Kania Stanisław

  9. Kareł Stefan

  10. Kobiela Stanisław

  11. Kowalińska Maria

  12. Konieczna Maria

  13. Kowalski Jerzy

  14. Kucia Barbara

  15. Maduzia Adam

  16. Maliszczak Maria

  17. Mitera Jan

  18. Mroczek Wanda

  19. Owczarek Halina

  20. Pabian Henryk

  21. Ptaszek Wiesław

  22. Puchała Stanisława

  23. Rataj Jan

  24. Rybak Lucyna

  25. Skoczek Mieczysława

  26. Smołka Anna

  27. Solarczyk Władysław

  28. Stańczewski Wiesław

  29. Startek Lucyna

  30. Srojek Zofia

  31. Świątek Alicja

  32. Tworzydło Barbara

  33. Urban Krystyna

  34. Wąsik Władysława

  35. Widełka Tadeusz

  36. Wojciechowska Zofia

  37. Zając Janina

  38. Zydron Janusz

  39. Żurek Stanisław

  40. Koźela Małgorzata, Anna Janina

 

Lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4