Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 Klasa XI A

  1. Anniuk Wiesława

  2. Bodurka Stanisław

  3. Cichoń Janina

  4. Czesak Halina

  5. Daniec Urszula

  6. Drozd Leszek

  7. Dujanowicz Edward

  8. Dziedzic Stanisława

  9. Dzięgiel Andrzej

  10. Famielec Adam

  11. Gębik Władysław

  12. Goźdź Adam

  13. Gudanek Maria

  14. Jacak Jan

  15. Jajecznica Gerard

  16. Kaczorowski Zygmunt

  17. Kmiecik Janusz

  18. Korbut Grażyna

  19. Krawczyk Jan

  20. Kufta Kazimiera

  21. Miękina Maria

  22. Muskała Jan

  23. Nowak Zofia

  24. Ochel Roman

  25. Olszowy Leszek

  26. Pilipowicz Maria

  27. Podołowska Janina

  28. Przybyło Karolina

  29. Rybicka Danuta

  30. Sacha Barbara

  31. Sądel Maria

  32. Sekuła Józef

  33. Senienowicz Małgorzata

  34. Tarczałowicz Alicja

  35. Tracz Eugeniusz

  36. Wszołek Stefan

 

 

 

Klasa XI B

 

  1. Babicz Zofia

  2. Bieda Wanda

  3. Drużkawiecka Jadwiga

  4. Furmański Tadeusz

  5. Gazda Stanisław

  6. Gąsior Jan

  7. Gębarowski Jan

  8. Horodyska Irena

  9. Janas Anna

  10. Jonik Edward

  11. Kasprzyk Kinga

  12. Kocinmbas Bronisława

  13. Kokoszka Leszek

  14. Kowalski Stanisław

  15. Kozela Małgorzata

  16. Krepel Maria

  17. Kulas Krystyna

  18. Kusto Andrzej

  19. Łękawa Leszek

  20. Łoza Wojciech

  21. Mączka Aleksandra

  22. Michnik Krzysztof

  23. Migdał Zofia

  24. Mirtyńska Zuzanna

  25. Mucha Genowefa

  26. Pałkowska Maria

  27. Mucha Józef

  28. Pobiedacz Bernarda

  29. Popielak Wanda

  30. Rataj Maria

  31. Rożkiewicz Wiesław

  32. Siwy Marek

  33. Sroka Jan

  34. Stachowicz Halina

  35. Stanisz Anna

  36. Stokłosa Marian

  37. Strach Paulina

  38. Sumara Zofia

  39. Synowiec Józef

  40. Szpisak Roman

  41. Turczański Janusz

  42. Trybuła Kazimierz

  43. Wójcik Maria

 

 

 

Klasa XI C

 

  1. Bondek Franciszek

  2. Buda Anna

  3. Cebula Krystyna

  4. Grabias Halina

  5. Jelonek Danuta

  6. Kaczmarczyk Stanisław

  7. Kraj Stanisław

  8. Kukla Lidia

  9. Kurz Jan

  10. Lalik Janina

  11. Majcherska Danuta

  12. Lesiewicz Teresa

  13. Rojewski Bogusław

  14. Migdał Wiesław

  15. Mrózek Barbara

  16. Nowak Felicja

  17. Nowak Zdzisław

  18. Pach Józef

  19. Pajdak Irena

  20. Piec Paweł

  21. Porwisz Bogusław

  22. Radłowska Maria

  23. Rybska Halina

  24. Sawko Irena

  25. Seruga Zofia

  26. Słonina Janina

  27. Szczudło Andrzej

  28. Tokarz Ewelina

  29. Wieczorkiewicz Stanisław

  30. Wróblewski Andrzej

  31. Wszołek Stanisława

  32. Zaczyńska Stanisława

  33. Zajd Jan

 

Lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4