Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 Klasa XI A

  1. Ambroziewicz Libusza

  2. Bieda Władysław

  3. Biel Andrzej

  4. Biernat Wiesław

  5. Chodorowska Maria

  6. Cierniak Jan

  7. Dziedzic Jolanta

  8. Feluś Jerzy

  9. Freudenheim Janusz

  10. Furmańska Krystyna

  11. Gądek Maria

  12. Gózdź Adam

  13. Janiczek Edward

  14. Janiczek Maria

  15. Jaworska Hermina

  16. Jaworski Andrzej

  17. Kareł Piotr

  18. Kępa Kazimierz

  19. Klasa Maria

  20. Koprowski Adam

  21. Korta Adam

  22. Kurkiewicz Janusz

  23. Marecka Barbara

  24. Mazanek Józef

  25. Międzik Bogusław

  26. Migas Janusz

  27. Mucha Jan

  28. Ochel Maria

  29. Piec Paweł

  30. Soroczak Janusz

  31. Stachoń Józef

  32. Szklarczyk Jadwiga

  33. Warchołek Grażyna

  34. Włosiński Jerzy

  35. Berska Janina

 

 

 

Klasa XI B

 

  1. Borowiec Stanisław

  2. Boryczko Anna

  3. Budzyn Władysław

  4. Chyl Krystyna

  5. Cupał Włodzimierz

  6. Dziecharski Stanisław

  7. Fik Ewa

  8. Gancarz Maria

  9. Gądor Andrzej

  10. Gołębiowski Adam

  11. Gościński Włodzimierz

  12. Hans Rozalia

  13. Kaczmarczyk Irena

  14. Konopka Irena

  15. Kostańska Anna

  16. Kuc Franciszek

  17. Lesiewicz Krystyna

  18. Linca Eugeniusz

  19. Moskwa Aleksandra

  20. Norek Lucyna

  21. Rybaczek Jerzy

  22. Skura Bogumiła

  23. Sroczyńska Joanna

  24. Stańczewska Anna

  25. Trojan Stanisław

  26. Turczański Janusz

  27. Wiśniowska Elżbieta

  28. Wiśniowski Stanisław

  29. Wnęk Tadeusz

  30. Zachara Tadeusz

  31. Zaczek Krystyna

  32. Zaczyński Antoni

  33. Kwiatkowski Janusz

 

 

 

Klasa XI C

 

  1. Bachrynowska Alicja

  2. Bajda Jerzy

  3. Bochus Wiesława

  4. Czachor Danuta

  5. Czachurski Marian

  6. Czerewko Aleksander

  7. Dziuba Elżbieta

  8. Hank Tadeusz

  9. Heil Aleksandra

  10. Heyda Maria

  11. Jaszczębska Zofia

  12. Jaworska Barbara

  13. Kabcia Bronisław

  14. Kleśny Jerzy

  15. Kosturek Danuta

  16. Krotos Jerzy

  17. Kukla Maria

  18. Łoza Wojciech

  19. Machnicka Izabela

  20. Maciuszek Stanisław

  21. Merta Halina

  22. Molęda Anna

  23. Osika Danuta

  24. Piechura Barbara

  25. Piotrowicz Kazimierz

  26. Rodzaj Wiesław

  27. Róg Alicja

  28. Sławek Ryszard

  29. Stachowicz Jan

  30. Stanisz Teresa

  31. Szot Teresa

  32. Szpisak Roman

  33. Ścisło Antoni

  34. Tadel Ryszard

  35. Tomasik Marian

  36. Tworzydło Tadeusz

  37. Widła Janina

  38. Wnęk Aleksandra

  39. Wójcik Ewelina

  40. Zdebski Zdzisław

  41. Żebrowska Bogumiła

  42. Glica Halina

 

 

 

Kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5