Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 klasa XI A

  1. Fielek Jerzy

  2. Gaworczyk Marian

  3. Górkiewicz Wacław

  4. Hamuda Andrzej

  5. Heyda Tadeusz

  6. Inwałd Jacek

  7. Jajeśnica Zofia

  8. Janikowska Barbara

  9. Jonas Józef

  10. Korbut Jerzy

  11. Michniak Edward

  12. Motoła Jakub

  13. Mucha Stanisław

  14. Najbarowska Jadwiga

  15. Nalepka Maria

  16. Parwa Maria

  17. Przyborowska Aniela

  18. Rusak Tadeusz

  19. Rynduch Kazimiera

  20. Sieczka Jerzy

  21. Siwka Krystyna

  22. Stanisz Jadwiga

  23. Struzik Maria

  24. Szymańska Aleksandra

  25. Śmiałek Julia

  26. Wąsik Zygmunt

 

 

 

Klasa XI B

 

  1. Adamek Zdzisław

  2. Badylak Kazimierz

  3. Chełmecki Wiesław

  4. Czachor Zbigniew

  5. Data Helena

  6. Dziechazska Barbara

  7. Fiołek Jan

  8. Glica Halina

  9. Glica Stanisław

  10. Groblicka Barbara

  11. Hulski Kazimierz

  12. Kaczmarczyk Barbara

  13. Końdelko Anna

  14. Kłósek Stanisław

  15. Koczanowski Józef

  16. Kowalska Irena

  17. Kuchno Maria

  18. Lipińska Barbara

  19. Małecka Łucja

  20. Michalczyk Ryszard

  21. Mucha Jan

  22. Mucha Zbysław

  23. Norek Eugeniusz

  24. Pączek Stanisław

  25. Reguła Maria

  26. Ryncarz Michalina

  27. Szczęsny Zygmunt

  28. Szymczyk Leszek

  29. Ślusarz Marian

  30. Tabor Bolesław

  31. Trzaska Janina

  32. Trzepla Kazimierz

  33. Tucka Katarzyna

  34. Wilkorz Józef

  35. Zamet Wanda

  36. Zwierniak Helena

 

 

 

Klasa XI C

 

  1. Curyło Lidia

  2. Dobrzańska Anna

  3. Dyrla Józef

  4. Grabarz Zdzisław

  5. Gryglaszewski Wacław

  6. Imiołek Maria

  7. Kaim Piotr

  8. Kaczmarczyk Katarzyna

  9. Kwiatkowski Janusz

  10. Maliszczak Ryszard

  11. Michnik Ewa

  12. Milz Kazimiera

  13. Nitkiewicz Julia

  14. Norek Marian

  15. Olszewska Maria

  16. Piotrowski Wiesław

  17. Pląder Stanisław

  18. Puchata Alicja

  19. Puścizna Maria

  20. Robak Elżbieta

  21. Skoczek Alina

  22. Szpil Alicja

  23. Tota Marian

  24. Wojas Anna

  25. Wojas Stanisław

  26. Wyczałek Anna

 

 

 

Kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5