Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 Klasa XI A

  1. Broszkiewicz Czesława

  2. Broszkiewicz Janusz

  3. Buczek Paweł

  4. Bujak Stanisław

  5. Bukowski Zdzisław

  6. Dyląg Anna

  7. Foksa Jadwiga

  8. Gajda Maria

  9. Klejdysz Kazimierz

  10. Kopacz Edward

  11. Korbut Irena

  12. Matus Helena

  13. Mej Józef

  14. Nowak Eugeniusz

  15. Pilch Emilia

  16. Popielak Roman

  17. Ptak Andrzej

  18. Ptaszek Danuta

  19. Ryncarz Stanisław

  20. Skura Antoni

  21. Sobas Bronisława

  22. Surma Zdzisław

  23. Świstak Stanisław

  24. Szot Edward

  25. Wąsik Maria

  26. Węgrzynek Janusz

  27. Wydro Jan

 

 

Klasa XI B

 

  1. Berger Barbara

  2. Brzegowy Tadeusz

  3. Duda Romana

  4. Drzazga Andrzej

  5. Gadziała Wacław

  6. Geratowski Leszek

  7. Hein Anna

  8. Jelonek Maria

  9. Kaczorowski Stanisław

  10. Karpiel Włodzimierz

  11. Konopka Barbara

  12. Korta Bronisław

  13. Kubas Zbigniew

  14. Mucha Krystyna

  15. Noskowicz Helena

  16. Pajdak Wiesław

  17. Piechura Halina

  18. Piwowarczyk Janina

  19. Rojek Halina

  20. Rojkowska Emilia

  21. Rosiek Bolesław

  22. Stochel Mieczysław

  23. Surma Apolonia

  24. Sutor Maria

  25. Sztokajło Krystyna

  26. Ślizowska Zofia

  27. Wiecha Aleksandra

  28. Włudyka Anna

 

 

 

Klasa XI C

 

  1. Bochenek Władysław

  2. Bogowska Danuta

  3. Drzazga Marian

  4. Dudzic Rozalia

  5. Dusza Krystyna

  6. Głupczyk Stanisława

  7. Góral Kazimierz

  8. Hernik Wojciech

  9. Kaluta Antoni

  10. Kocot Alicja

  11. Korta Leszek

  12. Kozik Maria

  13. Korzuchowicz Antonina

  14. Kuchno Wojciech

  15. Matlak Małgorzata

  16. Mazur Emilia

  17. Maź Maria

  18. Olesińska Barbara

  19. Paczyńska Alicja

  20. Piwowarczyk Henryk

  21. Popadiak Barbara

  22. Ruszaj Stefania

  23. Ryncarz Kazimierz

  24. Sklenrz Aleksandra

  25. Soja Elżbieta

  26. Soja Irena

  27. Sułkowska Halina

  28. Tobiasz Helena

  29. Turek Maria

  30. Waśkowicz Eudoksja

  31. Wrona Zdzisława

  32. Wszołek Wanda

  33. Zegarliński Stanisław

 

 

 

Kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5