Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 Klasa XI A

  1. Biłos Leszek

  2. Cwastek Władysława

  3. Gazda Józef

  4. Gut Janusz

  5. Hyrc Zofia

  6. Korbut Irena

  7. Łysak Eugeniusz

  8. Madej Józef

  9. Miękina Mariusz

  10. Nakielny Bolesław

  11. Nowak Franciszek

  12. Olszewski Andrzej

  13. Osika Maria

  14. Pach Teresa Alina

  15. Piotrowska Elżbieta

  16. Piotrowski Karol

  17. Polek Edward

  18. Siwadło Stanisław

  19. Sobaś Bronisława

  20. Sroka Ewelina

  21. Stankiewicz Anna

  22. Szczygieł Janina

  23. Tarada Henryka

  24. Zawada Eugeniusz

  25. Jagiełka Maria

  26. Nosal Romana

 

 

 

 

Klasa XI B

 

  1. Beściak Małgorzata

  2. Bobrow Janina

  3. Cempura Józef

  4. Dankowski Marek

  5. Dyląg Adam

  6. Goc Stanisława

  7. Hojarska Anna

  8. Jaroszewski Aleksander

  9. Kaczmarczyk Alicja

  10. Kaczorowski Michał

  11. Klimek Tadeusz

  12. Korcyl Alicja

  13. Kowalska Danuta

  14. Krzywda Helena

  15. Lalicka Jadwiga

  16. Łucyków Janina

  17. Madej Irena

  18. Marzec Edward

  19. Możdżeń Tadeusz

  20. Płacheta Tadeusz

  21. Przybyłko Aleksander

  22. Rataj Aleksander

  23. Skawińska Zofia

  24. Sroka Alicja

  25. Strączek Marian

  26. Świątek Alicja

  27. Świątkowski Romuald

  28. Tabor Ryszard

  29. Więcek Fryderyk

  30. Zaczyńska Maria

 

 

 

Klasa XI C

 

  1. Banach Janusz

  2. Borowiec Janusz

  3. Borowiec Józef

  4. Drzazga Marian

  5. Dujanowicz Anna

  6. Hernik Wojciech

  7. Imiołek Stanisław

  8. Kociołek Janina

  9. Kowal Janina

  10. Kożuchowicz Janina

  11. Krotos Wanda

  12. Łysek Maria

  13. Makuch Kazimiera

  14. Małecka Krystyna

  15. Pajor Marian

  16. Rataj Anna

  17. Sądel Daniela

  18. Sądel Krystyna

  19. Słonina Julian

  20. Sklerarz Aleksandra

  21. Stochel Maria

  22. Srtąg Antoni

  23. Strzałka Eugenia

  24. Świątek Lucyna

  25. Turczańska Danuta

  26. Tworzydło Mieczysław

  27. Woźniacka Teresa

  28. Woźniak Maria

  29. Żabczyński Wiesław

  30. Firlet Maria

 

Kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5