Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 Klasa XI A

  1. Cybura Janina

  2. Gawor Stanisław

  3. Goc Józef

  4. Góra Anna

  5. Grądzki Janusz

  6. Groblicki Zbigniew

  7. Ignacyk Zofia

  8. Kołodziej Alicja

  9. Korbut Maria

  10. Kościółek Zofia

  11. Kowalska Leokadia

  12. Kuśnierz Jan

  13. Lekki Jan

  14. Łopatko Wanda

  15. Mazurek Helena

  16. Muskała Grzegorz

  17. Morońska Halina

  18. Mikołajek Jan

  19. Pączek Leon

  20. Schmidt Maria

  21. Solner Maria

  22. Starzyk Marian

  23. Szychta Zofia

  24. Walas Zuzanna

  25. Wojtoń Adam

 

 

 

 

Klasa XI B

 

  1. Czekaj Mieczysław

  2. Duda Józef

  3. Fiema Janina

  4. Gdzina Józefa

  5. Gądek Irena

  6. Gimlewicz Franciszek

  7. Gnutek Stanisława

  8. Janik Stanisława

  9. Kaczmarczyk Teresa

  10. Kanaszkiewicz Urszula

  11. Kołodziej Stanisław

  12. Kozak Kazimierz

  13. Kozicz Andrzej

  14. Kościuszko Zbigniew

  15. Kikiruś Maria

  16. Kubacka Maria

  17. Maślak Zygmunt

  18. Paciorek Rozalia

  19. Polowiec Józef

  20. Podrazik Stanisław

  21. Rynduch Ludmiła

  22. Ścisło Jadwiga

  23. Smoleński Olgierd

  24. Stabrawa Maria

  25. Turczańska Teresa

  26. Wilk Stanisław

  27. Wingert Kazimierz

  28. Załuczkowska Barbara

 

 

 

Klasa XI C

 

  1. Baniak Stanisław

  2. Bernady Henryk

  3. Bębenek Mieczysław

  4. Bielak Krystyna

  5. Biernat Halina

  6. Bukowski Kazimierz

  7. Chełmecki Wacław

  8. Gadowska Mieczysława

  9. Gawłowicz Maria

  10. Gazda Maria

  11. Golemo Karolina

  12. Jarosz Józefa

  13. Kiliańska Józefa

  14. Konieczna Janina

  15. Kruk Janina

  16. Maj Anna

  17. Merta Adam

  18. Migacz Andrzej

  19. Mihułka Andrzej

  20. Piekarz Janina

  21. Pietrzak Józef

  22. Rybska Izabela

  23. Salamon Jan

  24. Sieczka Franciszek

  25. Stachura Helena

  26. Synowiec Maria

  27. Sypek Anna

  28. Schneider Stanisław

  29. Wieczorkiewicz Zofia

  30. Wnęk Stanisław

 

Kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5