Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 Klasa XI A

  1. Burska Krystyna

  2. Chełmecki Andrzej

  3. Czesak Krystyna

  4. Fiema Leopold

  5. Hodowański Aleksander

  6. Iwański Jan

  7. Łach Zdzisław

  8. Kmiecik Halina

  9. Kucharski Stanisław

  10. Lany Stefania

  11. Lekki Jan

  12. Lewkowicz Teresa

  13. Matyasik Janina

  14. Oleksy Józef

  15. Pawlik Barbara

  16. Przybyło Zofia

  17. Przybyło Tomasz

  18. Piotrowicz Stanisław

  19. Rachwał Zofia

  20. Radoń Andrzej

  21. Surma Daniela

  22. Stańczewska Teresa

  23. Szczurkowska Aleksandra

  24. Tworzydło Józef

  25. Wyszyńska Janina

  26. Wiśniowska Janina

  27. Ingram Eugenia

 

 

 

Klasa XI B

 

  1. Burzyńska Maria

  2. Czapla Alicja

  3. Duda Aleksander

  4. Dziecharska Jadwiga

  5. Erhardt Maria

  6. Gaworczyk Maria

  7. Grot Adam

  8. Hargesheimer Tadeusz

  9. Jarosz Stefania

  10. Kaczmarczyk Władysław

  11. Kiedik Aleksander

  12. Kociołek Lucyna

  13. Kopyt Maria

  14. Krupa Jadwiga

  15. Mleczko Bogdan

  16. Nowak Mieczysław

  17. Pawełek Janina

  18. Rybaczek Teresa

  19. Ryncarz Romana

  20. Siwy Anna

  21. Skowronek Stanisław

  22. Statek Jan

  23. Popiołek Stanisława

  24. Stompór Andrzej

  25. Struzik Władysław

  26. Tarczydło Janusz

  27. Tracz Józefa

  28. Zabawska Maria

 

 

 

Klasa XI C

 

  1. Badylak Władysława

  2. Błąkała Jerzy

  3. Kalandyk Krzysztof

  4. Kica Bronisław

  5. Klimek Maria

  6. Kufta Henryka

  7. Molińska Olga

  8. Morońska Emilia

  9. Motoła Tadeusz

  10. Natkaniec Jadwiga

  11. Oleksy Józef

  12. Piotrowicz Stanisław

  13. Puchała Józef

  14. Rakoczy Bronisław

  15. Reguła Józef

  16. Rejduch Helena

  17. Różycki Romuald

  18. Siegel Mieczysław

  19. Słonina Halina

  20. Sowa Jadwiga

  21. Surma Józef

  22. Synowiec Leokadia

  23. Ścieżkowska Barbara

  24. Ślęczek Barbara

  25. Ślęczek Jerzy

  26. Ślusarz Franciszek

  27. Szmaciarz Halina

  28. Szczygieł Ignacy

  29. Szwerich Urszula

  30. Tofpieniec Halina

  31. Żołna Ryszard

 

Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30