Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 

 

 Zawody II stopnia - XL Olimpiada Geograficzna

 

 

1

ADAMUS Karolina

Zespół Szkół

 Ogólnokształcących

Stalowa Wola

GAZDA Beata, mgr

2

BAJAK Maria

Zespół Szkół

 Ogólnokształcących

Stalowa Wola

BIŁOGRAS Jolanta, mgr

3

BARTMAN Natalia

Liceum Ogólnokształcące

 Sióstr Prezentek

Rzeszów

ŚWIĄTEK Andrzej, mgr

4

BASIAGA Sebastian

Liceum Ogólnokształcące

 Sióstr Prezentek

Rzeszów

ŚWIĄTEK Andrzej, mgr

5

BATOR Gracjan

I Liceum Ogólnokształcące

Krosno

PODYMA Małgorzata, mgr

6

BOBAK Piotr

V Liceum Ogólnokształcące

Kraków

OSUCH Edyta, mgr

7

BOCHENEK Kaja

Liceum Ogólnokształcące

Wieliczka

LEBIEST Krzysztof, mgr

8

BOGUSZ Katarzyna

III Liceum Ogólnokształcące

Tarnów

WOZIWODA Magdalena, mgr

9

CAPUTA Joanna

II Liceum Ogólnokształcące

Rabka-Zdrój

OSIKA Stanisław, mgr

10

CYGANOWSKA Zuzanna

III Liceum Ogólnokształcące

Tarnów

ŁABUZ Marzanna, mgr

11

DOBOSZEWSKI Jeremi

V Liceum Ogólnokształcące

Kraków

OSUCH Edyta, mgr

12

DRABIK Marek

I Liceum Ogólnokształcące

Tarnów

BARTOSIK Rozalia, mgr

13

DZIUBACKI Dariusz

II Liceum Ogólnokształcące

Nowy Sącz

BORKOWSKA Beata, mgr

14

FLIŚNIK Łukasz

I Liceum Ogólnokształcące

Kraków

SZOSTEK Andrzej, mgr

15

FLOREK Jakub

I Liceum Ogólnokształcące

Bochnia

MICHAŁOWSKA Elżbieta, mgr

16

FUKSA Adrian

I Liceum Ogólnokształcące

Krosno

PODYMA Małgorzata, mgr

17

GOSZTYŁA Zuzanna

I Społeczne LO

Tarnobrzeg

ŻAK Urszula, mgr

18

GRABCZYŃSKI Paweł

III Liceum Ogólnokształcące

Tarnów

ŁABUZ Marzanna, mgr

19

GURGUL Sara

I Liceum Ogólnokształcące

Tarnów

BARTOSIK Rozalia, mgr

20

HANIEBNIK Paulina

I Liceum Ogólnokształcące

Krosno

PODYMA Małgorzata, mgr

21

HOŁDA Piotr

I Liceum Ogólnokształcące

Krosno

PODYMA Małgorzata, mgr

22

JONIEC Damian

I Liceum Ogólnokształcące

Dębica

KOZIOŁ Tomasz, mgr

23

KARŁOWSKA Eliza

I Liceum Ogólnokształcące

Tarnobrzeg

ŻAK Urszula, mgr

24

KARWOWSKA Anita

Zespół Szkół

 Ogólnokształcących

Stalowa Wola

BIŁOGRAS Jolanta, mgr

25

KAWAŁEK Krzysztof

I Liceum Ogólnokształcące

Jasło

STYCZYŃSKI Sebastian, mgr

26

KĘDZIERSKI Jakub

III Liceum Ogólnokształcące

Rzeszów

KRÓL Andrzej, mgr

27

KINAL Monika

Liceum Ogólnokształcące

 Sióstr Prezentek

Rzeszów

ŚWIĄTEK Andrzej, mgr

28

KISAŁA Filip

III Liceum Ogólnokształcące

Rzeszów

KRÓL Andrzej, mgr

29

KOCZUR Maria

XVIII Liceum

 Ogólnokształcące

Kraków

ŻOŁOWICZ Krzysztof, mgr

30

KONDRACIUK Łukasz

IV Liceum Ogólnokształcące

Rzeszów

GĘBICA Renata, mgr

31

KORABIOWSKA Weronika

Liceum Ogólnokształcące

Boguchwała

MAJ Hubert, dr

32

KOZAK Magdalena

III Liceum Ogólnokształcące

Rzeszów

KRÓL Andrzej, mgr

33

KOZIOŁ Dominik

III Liceum Ogólnokształcące

Tarnów

ŁABUZ Marzanna, mgr

34

KRASNY Michał

II Liceum Ogólnokształcące

Kraków

BATORSKA Urszula, mgr

35

KRAWCZYK Oskar

I Liceum Ogólnokształcące

Kraków

SZOSTEK Andrzej, mgr

36

KRÓL Krzysztof

V Liceum Ogólnokształcące

Kraków

OSUCH Edyta, mgr

37

KRUCZEK Kajetan

Liceum Ogólnokształcące

Strzyżów

MAZUR Bogusław, mgr

38

KRYSA Krzysztof

I Liceum Ogólnokształcące

Krosno

PODYMA Małgorzata, mgr

39

KUCZEK Monika

Liceum Ogólnokształcące

Strzyżów

MAZUR Bogusław, mgr

40

KULPA Maciej

I Liceum Ogólnokształcące

Rzeszów

GERGONT Bernadeta, mgr

41

KULPIŃSKA  Judyta

VI Liceum Ogólnokształcące

Kraków

KUBAS  Sławomir, mgr

42

KUREK Jagoda

Zespół Szkół

 Ponadgimnazjalnych nr 5

Krosno

DELIMAT Artur, mgr

43

LATO Milena

Liceum Ogólnokształcące

 Sióstr Prezentek

Rzeszów

ŚWIĄTEK Andrzej, mgr

44

MACULAK Karol

I Liceum Ogólnokształcące

Jasło

STYCZYŃSKI Sebastian, mgr

45

MADEJ Jakub

V Liceum Ogólnokształcące

Kraków

OSUCH Edyta, mgr

46

MAJERSKI Bartłomiej

II Liceum Ogólnokształcące

Nowy Sącz

ZBIEG Robert, mgr

47

MALIK Mateusz

VII Liceum Ogólnokształcące

Kraków

BĄK Dorota, mgr

48

MALISZ Aleksandra

I Liceum Ogólnokształcące

Rzeszów

GERGONT Bernadeta, mgr

49

MARSZAŁ Edyta

I Liceum Ogólnokształcące

Jasło

STYCZYŃSKI Sebastian, mgr

50

MATYJA Damian

Zespoł Szkół Drogowo-Geod. i Licealnych

Jarosław

JANUSZ Anna, mgr

51

MAZGAJ Marek

Liceum Ogólnokształcące

Andrychów

KARCZ Marta, mgr

52

MENDYS Kornelia

I Liceum Ogólnokształcące

Rzeszów

GERGONT Bernadeta, mgr

53

MIKUŁA Michał

I Liceum Ogólnokształcące

Dębica

KOZIOŁ Tomasz, mgr

54

MISZCZUK Bartłomiej

Zespół Szkół Nr 1

Bochnia

BUKOWIEC Anna, mgr

55

MIZERA Wojciech

Liceum Ogólnokształcące

Andrychów

WESOŁOWSKA Krystyna, mgr

56

MOLICKI  Damian

VI Liceum Ogólnokształcące

Kraków

KUBAS  Sławomir, mgr

57

MOTYL Mateusz

I Liceum Ogólnokształcące

Kraków

SZOSTEK Andrzej, mgr

58

MULARZ Aldona

Liceum Ogólnokształcące

Strzyżów

MAZUR Bogusław, mgr

59

NIEDZIELSKI Krzysztof

III Liceum Ogólnokształcące

Tarnów

ŁABUZ Marzanna, mgr

60

NIEMCZURA Adrian

I Liceum Ogólnokształcące

Tarnów

BARTOSIK Rozalia, mgr

61

NIERODA Nikolina

Zespół Szkół

 Ponadgimnazjalnych nr 5

Krosno

DELIMAT Artur, mgr

62

NIEWIAROWSKA Edyta

Liceum Ogólnokształcące

Strzyżów

MAZUR Bogusław, mgr

63

NOWAK Monika

Liceum Ogólnokształcące

Strzyżów

MAZUR Bogusław, mgr

64

PABIAN  Karolina

VI Liceum Ogólnokształcące

Kraków

KLEC Izabela, mgr

65

PARTYKA Karolina

I Liceum Ogólnokształcące

Krosno

PODYMA Małgorzata, mgr

66

PARTYKA Michał

Zespół Szkół

 Ogólnokształcących

Stalowa Wola

GAZDA Beata, mgr

67

PASIK Konred

I Liceum Ogólnokształcące

Dębica

KOZIOŁ Tomasz, mgr

68

PATEJKO Jędrzej

Zespół Szkół

 Ponadgimnazjalnych nr 5

Krosno

DELIMAT Artur, mgr

69

PAWIŃSKA Monika

Liceum Ogólnokształcące

Andrychów

KARCZ Marta, mgr

70

PIEKLIK Łukasz

I Liceum Ogólnokształcące

Kraków

SZOSTEK Andrzej, mgr

71

POSZYTEK Kinga

Liceum Ogólnokształcące

 Sióstr Prezentek

Rzeszów

ŚWIĄTEK Andrzej, mgr

72

POWROŹNIK Krzysztof

Liceum Ogólnokształcące

Andrychów

WESOŁOWSKA Krystyna, mgr

73

PRZYBYCIEŃ Kamil

Powiatowy Zespół Szkół Nr 10

Kęty

CZECHOWSKA Maria, mgr

74

PUCHALSKA Zuzanna

I Liceum Ogólnokształcące

Jarosław

BAJAN Andrzej, mgr

75

PYSZ Paweł

I Liceum Ogólnokształcące

Jarosław

BAJAN Andrzej, mgr

76

RACHWAŁ Szymon

Zespoł Szkół Drogowo-Geod. i Licealnych

Jarosław

JANUSZ Anna, mgr

77

RÓŻYCKA Justyna

Liceum Ogólnokształcące

 Sióstr Prezentek

Rzeszów

ŚWIĄTEK Andrzej, mgr

78

SETLAK Marcin

Zespół Szkół Nr 1

Bochnia

BUKOWIEC Anna, mgr

79

SIEWIERSKI Marcin

I Liceum Ogólnokształcące

Jasło

STYCZYŃSKI Sebastian, mgr

80

SKIRAK Paulina

Zespół  Szkół

Lubaczów

PROCYK Małgorzata, mgr

81

SOCHA Joanna

I Liceum Ogólnokształcące

Dębica

KOZIOŁ Tomasz, mgr

82

STANKIEWICZ Anna

Zespół Szkół

 Ponadgimnazjalnych nr 5

Krosno

DELIMAT Artur, mgr

83

STANOCH Patrycja

Zespół Szkół

 Ponadgimnazjalnych nr 5

Krosno

DELIMAT Artur, mgr

84

STAŚKO Dawid

III Liceum Ogólnokształcące

Tarnów

ŁABUZ Marzanna, mgr

85

STEFANIUK Olga

II Liceum Ogólnokształcące

Kraków

BATORSKA Urszula, mgr

86

STEMPIEŃ Łukasz

X Liceum Ogólnokształcące

Kraków

DESPERAK Jerzy, mgr

87

STRYCZNIEWICZ Daniel

II Liceum Ogólnokształcące

Jasło

WASILEWSKA Anna, mgr

88

SZOSTAK Szymon

I Liceum Ogólnokształcące

Dębica

KOZIOŁ Tomasz, mgr

89

SZUMNA Natalia

I Liceum Ogólnokształcące

Rzeszów

GERGONT Bernadeta, mgr

90

SZYMAŃSKI Karol

I Liceum Ogólnokształcące

Krosno

PODYMA Małgorzata, mgr

91

ŚLIWA Adam

V Liceum Ogólnokształcące

Kraków

OSUCH Edyta, mgr

92

ŚWIDEREK Eunika

Niepubliczne LO

Miechów

BOŻEK Małgorzata, mgr

93

TARNÓWKA Maria

II Liceum Ogólnokształcące

Kraków

BATORSKA Urszula, mgr

94

TEKIELAK Jakub

V Liceum Ogólnokształcące

Kraków

OSUCH Edyta, mgr

95

TELAKOWSKI Piotr

III Liceum Ogólnokształcące

Rzeszów

KRÓL Andrzej, mgr

96

WANTUŁA-WINIKAJTIS Jaropełk

IV Liceum Ogólnokształcące

Rzeszów

GĘBICA Renata, mgr

97

WĘGRZYNOWICZ Jakub

II Liceum Ogólnokształcące

Kraków

WOJTASIK Eliza, mgr

98

WIERCIOCH Krzysztof

I Liceum Ogólnokształcące

Dębica

KOZIOŁ Tomasz, mgr

99

ZAJĄC Michał

Samorządowe LO

Stalowa Wola

MAZURKIEWICZ Wiesława, mgr

100

ZBIEŻEK Barbara

Zespół Szkół

Jabłonka

KULAK Eugeniusz, mgr

101

ŻBIK Jakub

V Liceum Ogólnokształcące

Kraków

OSUCH Edyta, mgr

102

ŻOŁNA Patrycja

Zespół Szkół Nr 1

Bochnia

BUKOWIEC Anna, mgr

Marzec 2019
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31