Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

previous arrow
next arrow
Slider

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2018/2019

Lp

Olimpiada/konkurs

Osiągnięcia

Opiekunowie

1

Festiwal Biegowy w Krynicy

Bieg Małopolska”
dziewczęta:
I miejsce – Sowa Oliwia- kl.2f
II miejsce – Ciuruś Patrycja – kl.2j
III miejsce – Kopacz Karolina – kl. 3h
chłopcy:
II miejsce – Bieniek Michał- kl. 1a

H. Grech

T.Lysy

2

Powiatowe Zawody Przeciwpożarowe „Młodzież zapobiega pożarom”

 

A. Jaszczyński

3

Zawody Sportowe o tytuł Mistrza Szkoły

siatkówka dziewcząt
1 miejsce – kl.3h
2 miejsce – kl. 2i
3 miejsce – kl.1d
siatkówka chłopców
1 miejsce – kl. 2b
2 miejsce – kl. 3dj
3 miejsce – kl. 1ag

T. Lysy

 

G. Wójciak

4

Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych

Sztafetowych biegach przełajowych
dziewczęta
I miejsce – powiat, II miejsce – województwo Indywidualnie: I m. O. Sowa 2f

chłopcy
I miejsce - powiat, Indywidualnie: III m. K. Filipek


Piłce nożnej VI miejsce - powiat
Tenis stołowy

dziewczęta II m powiat

chłopcy IV m powiat

Szachy I m powiat, IV m województwo
*
Wojewódzka Indywidualna Liga Lekkoatletyczna:
- bieg na 400m
dziewczęta – III miejsce – Sowa Oliwia – kl.2f
chłopcy – III miejsce – Gorczyca Łukasz - bieg na 800m
dziewczęta – III miejsce – Ciuruś Patrycja – kl. 2j
IX miejsce – Multan Nicola – kl.2c
- bieg na 1500m
chłopcy – III miejsce – Bieniek Michał – kl. 1a
VI miejsce – Filipek Krzysztof –kl.1b
Sztafeta 4x100
dziewczęta – VII miejsce
chłopcy – IX miejsce
Pchnięcie kulą – V miejsce – Gut Julia –kl.2c - IX miejsce - Kukułka Szymon – kl. 2a
- skok w dal – IX miejsce – Pławecki Mateusz – kl. 2b


pływanie
zawody powiatowe
drużynowo:
* sztafeta dziewcząt – 1 m
Alicja Bieżychudek, Joanna Mazurek, Weronika Przyborowska, Gabriela    Rogowska, Aleksandra Salamon, Amelia Siwadło, Maria Surma,  Łucja Więcek.
* sztafeta chłopców – 1 miejsce
Michał Bieniek, Seweryn Kaczmarczyk, Wiktor Kocot, Jacek Mazanek,     Albert Mroczek, Piotr Sieczka, Filip Szwab.
- indywidualnie :
• Styl grzbietowy
Wiktor Kocot - 1 m-ce
Piotr Sieczka - 3 m-ce
• Styl klasyczny
Jacek Mazanek - 1 m-ce
Gabriela Rogowska - 1 m-ce
Łucja Więcek - 3 m-ce
• Styl motylkowy
Seweryn Kaczmarczyk - 2 m-ce
• Styl dowolny
Michał Bieniek - 1 m-ce
Wojciech Kubas - 3 m-ce
Maria Surma - 1 m-ce
Weronika Przyborowska - 2 m-ce
Aleksandra Salamon - 3 m-ce
Amelia Siwadło - 4 m-ce
zawody wojewódzkie
drużynowo: dziewczęta 5 m, chłopcy – 7 m

piłka ręczna
dziewczęta: 1 m powiat
2 m rejon
chłopcy: 2 m powiat

koszykówka
dziewczęta 2 m powiat
chłopcy 2 m powiat


piłka nożna
dziewczęta 1 m powiat
chłopcy
4 m powiat
siatkówka
dziewczęta 2 m powiat
chłopcy 2 m powiat

H. Grech

 

 

 

G. Wójciak

 

 

T. Lysy, G. Wójciak

H. Grech

 

A. Jaszczyński

 

 

H. Grech, G. Wójciak

 


T.Lysy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E. Jodłowska, A. Jaszczyński

 

 

E.Jodłowska, G. Wójciak


E. Jodłowska, T. Lysy, G. Wójciak

T.Lysy, G. Wójciak

Sierpień 2020
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6