Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

previous arrow
next arrow
Slider

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp

Zawody sportowe

Osiągnięcia

Opiekunowie

1

Festiwal Biegowy w Krynicy

I m. A. Goryczka 3h II m. Z. Bratek 3f

H. Grech

2

Zawody Sportowe o tytuł Mistrza Szkoły

*piłce nożnej
klasy pierwsze:
I miejsce-1b, IImiejsce- 1h, IIImiejsce-1e
klasy drugie:
I miejsce-2b, IImiejsce-2g, IIImiejsce-2e
klasy trzecie:
I miejsce-3b, IImiejsce-3e,f,i, IIImiejsce-3h
finał:
I miejsce – 3b, II miejsce-2b, III miejsce 1b

*tenisie stołowym
dziewczęta:
I m. Łęczek Weronika
II m. Paciorek Patrycja III m. Justyna Kukla chłopcy:
Im.Nalepa Sebastian
IIm. Kuczek Piot IIIm. Kossakowski Hubert

*szachach
zawody szkolne wygrali:
Łączek Weronika, Augustyn Ola, Makarewicz Piotr, Skipioł Filip i zakwalifikowali się do zawodów powiatowych i wojewódzkich

*zawody strzeleckie klas pierwszych
drużynowo:
I miejsce-kl.1a, II
miejsce-kl.1c, III miejsce-kl.1f
indywidualnie:

dziewczęta strzelanie z karabinka:
1. Julia Michalik
2. Katarzyna Dychus
3. Alicja Hamuda
dziewczęta strzelanie zpistoletu:
1. Monika Seredyńska
2. Julia Filipska
3. Patrycja Badzińska
chłopcy strzelanie z karabinka:
1. Bartosz Kowaliński
2. Mikołaj Pląder
3. Miłosz Strugała
chłopcy strzelanie z pistoletu:
1. Bartosz Kowaliński
2. Maciej Grech
3. Paweł Burzyński

siatkówka dziewcząt:

I m.3c II m.1c III m.2e

siatkówka chłopców:

I m. 3b II m.2b III m.1b koszykówka dziewcząt:

I m.2b II m.2a III m.1e

koszykówka chłopców:

I m. 2b II m.2g III m.2dj

T. Lysy G. Wójciak

 

 

 

H. Grech E. Jodłowska

 

 

A. Jaszczyński

 

 

 

 

 

 

 

A. Jaszczyński

 

 

 

 

 

 

 

 

T. Lysy

G. Wójciak

 

E. Jodłowska

 

 

 

G. Wójciak

53

Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych

-sztafetowych biegach przełajowych:
dziewczęta –
I miejsce w zawodach powiatowych,
I miejsce w zawodach wojewódzkich indywidualnie w zawodach wojewódzkich I m. Oliwia Sowa V m Patrycja Ciuruś IX m. Julia Tobiasz chłopcy:
V miejsce - zawody powiatowe - tenisie stołowym
dziewczęta: I miejsce zawody powiatowe IV m. zawody rejonowe
/ Łączek Weronika, Paciorek Patrycja, Kukla Justyna/
chłopcy: V miejsce w zawodach powiatowych
/Nalepa Sebastian, Kuczek Piotr, Kosakowski Hubert/

koszykówka: dziewczęta III m. zawody powiatowe chłopcy III m. zawody powiatowe

siatkówka: dziewczęta I m. zawody powiatowe III m. zawody rejonowe chłopcy I m. zawody powiatowe II m zawody rejonowe

piłka ręczna: dziewczęta II m. zawody powiatowe IV m. zawody rejonowe chłopcy I m. zawody powiatowe

piłka nożna: V m. w zawodach o „Puchar Starosty”

piłka nożna halowa dziewcząt: III m. w powiecie

pływanie: dziewczęta I m. w powiecie IX m. w województwie chłopcy II m. w powiecie XIV m. w województwie W zawodach powiatowych indywidualnie I m. Oliwia Gorczyca styl dowolny I m. Karolina Warszawska styl motylkowy II m. Justyna Żak styl klasyczny III m. Łucja Więcek styl klasyczny I m. Wiktor Kocot styl grzbietowy II m. Jacek Mazanek styl klasyczny
- szachy:
I miejsce zawody powiatowe
III miejsce zawody wojewódzkie
/Weronika Łęczek, Ola Augustyn, Filip Skipioł oraz Piotr Makarewicz

- piłka nożna
VII miejsce w zawodach powiatowych

- zawody pierwszej pomocy przed medycznej. I miejsce drużyna w składzie:
Weronika Banaś, Julia Bieniek, Karolina Baniak Alicja Szewczyk

H. Grech

 

 

H. Grech

 

E. Jodłowska

 

G. Wójciak

 

T. Lysy

G. Wójciak

 

J. Leśniak

 

A. Jaszczyński

J. Leśniak

 

T. Lysy

 

T. Lysy

 

Sierpień 2020
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6