Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 

Wyniki uczniów I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2010/2011

 

Lp.

Olimpiada/konkurs

Osiągnięcia

1

Olimpiada Biologiczna

Do zawodów okręgowych awansowali:

Aneta Malec 2c

Karolina Płaczek 2c

Magdalena Wołek 2c

Damian Filipek 3c

Konrad Cholewa 2d

Konrad Narwala 2d

Dominika Porębska 2d


2

Olimpiada Chemiczna

Do II etapu awansowali:

Mateusz Imiołek 3b

Paweł Musiał 3b

Jarosław Suwara 2b

Laureatem etapu centralnego został Mateusz Imiołek

3

Olimpiada Historyczna

2 uczniów w etapie ustnym eliminacji okręgowych

E. Orłowska 2e i Krystian Jarosz 2e

 

4

Olimpiada Geograficzna

Jan Grabowski 3a - finalista etapu centralnego

 

5

Olimpiada Misyjnej Znajomości Afryki

Do etapu okręgowego awansowali:

Maciej Barnaś 3g

Agata Mróż 3g

Sylwia Waśniowska 2g – laureatka etapu centralnego


6

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Krystian Jarosz 2e

Kacper Kukla 3e

zakwalifikowali się do etapu okręgowego


7

Olimpiada Finansowa

3 uczestników eliminacji szkolnych

 

8

Olimpiada Przedsiębiorczości

W etapie okręgowym Krystian Jarosz 2e

 

9

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

W etapie okręgowym:

Katarzyna Barnaś 2e

Aleksandra Fortuna 3e została finalistka etapu centralnego


10

Olimpiada Języka Angielskiego

Etap szkolny

 

11

Olimpiada Języka Łacińskiego

Do etapu okręgowego awansowały 4 uczennice

Aleksandra Fortuna 3e

Justyna Długopolska 3e

Wiktoria Robak 3e

Justyna Kucia 3e została finalistką etapu centralnego


12

Olimpiada Wiedzy o Zdrowym Stylu Odżywiania

W etapie rejonowym :

Paulina Zym

Zuzanna Lis


13

Olimpiada Języka Niemieckiego

Odbyły się szkolne eliminacje

 

14

Olimpiada Języka Rosyjskiego

W etapie okręgowym

Wiktoria Capik 3g


15

Olimpiada „Losy żołnierza polskiego”

K. Kukla 3e

K. Borek 2a

G. Janusz 2h w II etapie

Kacper Kukla 3e w III etapie


16

Międzyszkolne Zawody Matematyczne

Do etapu wojewódzkiego awansowali:

M. Imiołek 3b

J. Kucia 3e

K. Szychta 3f

A. Krotos 1c


17

Warsztaty Olimpijskie z Chemii UJ

Zakwalifikowali się:

J. Suwara 2b

A. Lysy 2b

M. Uss 2b


18

Ogólnopolski Konkurs „Losy bliskich i losy dalekich”

 

J. Gut 2c – laureatka etapu centralnego

 

19

Małopolski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej

 

Wyróżnienie Sylwia Wąsik 2d

 

20

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

Chemia: 9 uczniów w II etapie:

4 z 3b

M. Imiołek - laureat

5 z 2b

Fizyka 3 uczniów w II etapie:

A. Cepak 1b

P. Put 2b

D. Wiater 2b

Matematyka

M. Imiołek 3b

J. Piątkowski 3b


21

Wojewódzki Konkurs o Międzynarodowym Prawie Humanitarnym

 

V miejsce Krystian Jarosz 2e

 

22

Turniej Recytatorski im. A. Bursy

Wyróżnienie i stopnia Katarzyna Tworzyło 1c

Wyróżnienie II stopnia Paweł Jemioła 1c

Wyróżnienie Marzena Ropek 1d


23

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej

II m. K. Tworzyło 1c

Wyróżnienia:

N. Topór 2d

P. Jemioło 1c


24

Konkurs recytatorski Angielskiej Poezji Miłosnej

 

 

I m. Paweł Jemioło 1c

 

25

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej UJ

Do finału awansował o 12 uczniów

Uczniów:

M. Imiołek 3b - laureat

I. Kocjan 3b – wyr.

P. Musiał 3b - laureat

J. Cabała 3c

K. Kubala 3c

M. Nytko 3c - laureat

K. Pajdak 3c – wyr.

J. Słoka 3c - laureat

W. Stanczyk 3c - laureat

D. Górecka 3d – wyr.

J. Sitko 3d

M. Trojan 3d – laureat

P. Madej 2c –wyr


26

Konkurs Języka Angielskiego NKJO w Zakopanem

 

Odbyły się szkolne eliminacje

 

27

Małopolskie Debaty Oksfordzkie

Zwycięstwo w finale wojewódzkim debat

Maciej Barnaś 3g

Maciej Lysy 3b

Wiktora Capie 3g

Łukasz Krzywda 3b


28

Konkurs Ambasady Australii „Antypody znane i nieznane”

I m. Kinga Borek 2a

Laureaci

Justyna Ogińska 2a

Anna Krotos 1c


29

Konkurs Geograficzny Romer

W II etapie

Jan Grabowski 3a

M. Barnaś 3g


30

Ogólnopolski Konkurs „Geoplaneta”

4 uczniów otrzymało wyróżnienie

 

31

Międzynarodowy konkurs „Młodzi w lasach Europy”

- udział bierze 5 zespołów, II etap odbędzie się we wrześniu


32

Międzypowiatowy Konkurs „Przedsiębiorczość szansą na sukces”

Im. Kinga Borek 2a

III m. B. Wiśniewski 2e

V m Krystian Jarosz 2e


33

Konkurs Omnibus SKOK Jaworzno

I m. M. Słowik 2h

III m. J. Ogińska 2a


34

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

Udział 5 zespołów

 

35

Konkurs „Poprawna polszczyzna”

Udział 6 uczniów w II etapie

J. Jawień 2e

M. Lysy 3b


36

Szkolny konkurs plastyczny „Starożytność w oczach uczniów”

Rysunek I m. Paweł Tomasik 1h

Malarstwo I m. Monika Mętel 1g


37

Konkurs Żup Solnych w Wieliczce

Zespół z 1g zajął I miejsce i zorganizował finał Muzeofrajdy


38

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach

 

Mateusz Imiołek - laureat

 

39

Konkurs Chemiczny Uniwersytetu Śląskiego

Mateusz Imiołek - laureat

 

40

NEURONUS – konkurs neurologiczny UJ

II m.Marzena Majcher 2e

III m.Bernard Bukowski 2c


41

Konkurs Ekologiczny Ochrona Środowiska i Zagrożenia Ziemi Tarnowskiej

III m Konrad Cholewa 2d

IV i V miejsce drużynowo


42

Konkurs o tytuł Najlepszego Biologa klas pierwszych

 

J. Kurtyka 1b

 

43

Konkurs „Od Konfucjusza do Jackie Chana”

VI m. M. Barnaś 3g

 

44

Konkurs o tytuł Najlepszego Historyka I LO

K. Jarosz 2e

 

45

Konkurs wiedzy o funduszach unijnych

w finałowej 10 - P. Junga 2e

 

46

Szkolny konkurs Antyczny klas pierwszych

1e i 1f

 

47

Konkurs Recytatorski Poezji Francuskojezycznej

I m. K. Borek 2a

 

 

48

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

I m. K. Kargul

II m. Krystian Jarosz

III m. J. Podsiadło


49

Konkurs Pięknego Czytania w Języku Niemieckim

K. Tworzyło

P. Biernat w etapie wojewódzkim


50

Małopolski Konkurs Ortograficzny

odbyły się eliminacje szkolne

 

Sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1