Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider
Wyniki uczniów I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2006/2007



 

OLIMPIADA CHEMICZNA
W eliminacjach uczestniczyło 5 uczniów
Do zawodów centralnych awansowała Marta Krawczyk i uzyskała tytuł finalisty 3c op. M. Mistygacz
OLIMPIADA HISTORYCZNA
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 11 uczniów
Łukasz Grabowski 3e
Łukasz Kwiatek 3e
Do weryfikacji w Krakowie wysłano
dwie prace, Łukasza Kwiatka i Łukasza Grabowskiego akceptację uzyskała jedna,
Łukasza Kwiatka, który uczestniczył w eliminacjach rejonowych op. J. Witek
OLIMPIADA EKOLOGICZNA
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 30 uczestników
W eliminacjach okręgowych udział wzięło 2 uczniów
OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
Udział wzięły cztery uczennice
A. Krakowska 2b zakwalifikowała się do etapu okręgowego op. M. Szymkowska
MISYJNA OLIMPIADA WIEDZY O AFRYCE
W etapie szkolnym udział wzięło 35 uczniów Do etapu okręgowego zakwalifikowało się 2 uczniów op. E. Michałowska
Do etapu centralnego awansował Paweł Krawczyk, który został laureatem  etapu centralnego
OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 12 uczniów W eliminacjach okręgowych udział wzięło 2 uczniów K. Rzepka zajął IX miejsce
op. A. Cepak
OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ (SZCZECIN)
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 9 uczniów W eliminacjach okręgowych udział wzięło 2 uczniów
OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ (PUŁTUSK)
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 8 uczniów W etapie okręgowym udział wzięło3 uczniów, P. Krawczyk zajął  VII miejsce
OLIMPIADA BIOLOGICZNA
Anna Gałązka 3c
Wojciech Szpunar 3c
Anna Stabrawa 3c
Jakub Cierniak 2d
Karolina Łangowska 2d
Magdalena Wałecka 2d
Barbara Zięba 2d
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 7 uczniów
W etapie okręgowym wystąpiła cała siódemka, do etapu centralnego awansowała
Karolina  Łangowska 2d zdobyła tytuł finalisty
op. M. Kutschera
OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO
W etapie szkolnym udział wzięło 7 uczniów Do etapu okręgowego zakwalifikowały się: M. Duda 2g E. Gajos 3d
OLIMPIADA GEOGRAFICZNA
W eliminacjach szkolnych udział wzięło  2 uczniów Do zawodów okręgowych awansowała jedna uczennica Małgorzata Synowiec 2a
OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA
W etapie szkolnym udział wzięło 13 uczniów Do etapu okręgowego awansował jeden uczeń.
OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ
W etapie szkolnym udział wziął 1 uczeń Uzyskał awans do etapu okręgowego
op. B. Strugała
OGÓLNOPOLSKI KONKURS "LOSY ŻOŁNIERZA POLSKIEGO"
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 11  uczniów Do etapu rejonowego awansowało 3 uczniów:
uczniów. Kruk 3h
Mateusz Wróblewski 3e
Łukasz Grabowski 3e     op. J. Witek
MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY MATEMATYCZNE
W etapie rejonowym udział wzięło 22 uczniów Do finału zakwalifikowali się:
Urszula Brydniak 2c
Modesta Wis 1b  - uzyskała tytuł finalistki
OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 5 uczniów Uczennica Agnieszka Fielek 3a zakwalifikowała się do etapu centralnego i uzyskała tytuł finalistyop. M. Kalinowska
KONKURS CHEMICZNY
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 48  uczniów W eliminacjach okręgowych udział wzięło 20 kl. II uczniów, do drugiej jego części zakwalifikowali się:
Iwona Samek 2d
Karolina Łangowska 2d
Elżbieta Wełna 2d
Edyta Liszka 2d
Beata Potoniec 2c
Op. M. Mistygacz i E. Kawula
W etapie okręgowym dla klas III udział wzięło 25 uczniów op. M. Mistygacz
II miejsce w finale zajęła Marta Krawczyk 3c
KONKURS CHEMICZNY UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
5 uczniów zakwalifikowało się do części finałowej praktycznej op. M. Mistygacz
KONKURS WIEDZY O STAROZYTNYM RZYMIE FRANCJI I WŁOSZECH DZIŚ
I miejsce w w finale w Tarnowie zajęli:A. Czelińska i K. Żydek 2e
KONKURS "PRZYJAZNE REGIONY W SERCU EUROPY"
W etapie szkolnym udział wzięło 17 uczniów Damian Pyznar został laureatem V miejsca w finale konkursu i reprezentuje Małopolskę w wyjeździe na Słowację
SEJM DZIECI I MŁODZIEŻY
Powstało 45 prac, przesłano do Krakowa 9 prac Izabella Jelonek i Olga Sewiłło
op. Jerzy Pączek i Jan Witek
będa reprezentować Małopolskę jako posłowie w Sejmie Dzieci i Młodzieży
XVI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY
III miejsce drużyny w finale
KONKURS BIBLIJNY
53 uczestników w etapie szkolnym Trzech uczestników w etapie diecezjalnym
KONKURS RECYTATORSKI
W etapie wojewódzkim wyróznienie uzyskała B. Liwoch 2e
KONKURS ŚRODOWISKO GEOGRAFICZNO-PRZYRODNICZE (AGH)
Finalistami zostali i indeksy uzyskali:
Anna Lis 3d Anna Biłas 3f
Natalia Broniak 3h
op. B. Strugała, E. Michałowska

Maj 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2