Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Wyniki uczniów I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2005/2006


 

MISYJNA OLIMPIADA ZNAJMOŚCI AFRYKI
Renata Czelusta  3a
Marzena Góral 2g
W etapie szkolnym uczestniczyło 25 uczniów
I miejsce
II
Do II etapu zakwalifikowały się Renata Czelusta i Marzena Góral
OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Anna Maria Struzik 3i
Beata Borgosz 3i
Szczepan Rogowski 3i
W etapie szkolnym uczestniczyło 4 uczniów
I miejsce
II
III
Nikt nie zakwalifikował się do II etapu
MISYJNA OLIMPIADA ZNAJMOŚCI AFRYKI
Odbył się etap szkolny, w którym uczestniczyło 9 uczniów z 1b,1f,2b,3h
OLIMPIADA FIZYCZNA
Elzbieta Giebułtowska 3b
Szymon Wrona 3b
I miejsce
II
OLIMPIADA ASTRONOMICZNA
Wojciech Szpunar 2c
OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Paweł Migdał 1e
Paweł Boraca 2f
Magdalena Satoła 3b
W eliminacjach szkolnych uczestniczyło 40 uczniów
I miejsce
II
III
Nikt nie uzyskał kwalifikacji do II etapu
OLIMPIADA HISTORYCZNA
Szczepan Kasiński 3a
Łukasz Kwiatek 2e
Aneta Makowiec 3e
Daria Rybak 3e
Mateusz Wróblewski 2e
w eliminacjach szkolnych udział wzięło 14 uczniów
I - V Do weryfikacji w Krakowie wysłano
pięć prac, akceptację uzyskały cztery prace Łukasza Kwiatka, Anety Makowiec, Darii Rybak i Mateusza Wróblewskiego. W części ustnej wystąpił
Łukasz Kwiatek 2e
OLIMPIADA CHEMICZNA
Marta Krawczyk 2c
Szczepan Wajda 3b
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 7 uczestników
I
II
Marta Krawczyk i Szczepan Wajda zakwalifikowali się do zawodów II stopnia.
OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
Halina Słaby 3e
Paulina Kałuża 3e
nie zakwalifikowały się do II etapu
OLIMPIADA JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO
Paulina Antkiewicz 3e
Katarzyna Biłos 3e
W eliminacjach szkolnych udział wzięło
I
II
Do etapu okręgowego zakwalifikowały się Paulina Antkiewicz i Katarzyna Biłos
Finalistką etapu centralnego została Paulina Antkiewicz
OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO
Agnieszka Fielek 2a
Maciej Goslar 2b
Szczepan Kasiński 3a
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 5 uczniów
I
II
III
Finalistką etapu centralnego została Agnieszka Fielek
OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM
Paweł Słowik 3a
Sebastian Nanek3h
Kamil Sobiecki 1e
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 42 uczniów
I
II
III
Paweł Słowik i Sebastian Nanek
wzięli udział w etapie okręgowym
OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ (SZCZECIN)
Wiktor Borkowski 3d
Jakub Piech 3j
Marta Smaga 3h
Stanisław Bajda 3g
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 14 uczniów
I
II
III
IV
Wiktor Borkowski, Jakub Piech, Marta Smaga i Stanisław Bajda wzięli udział w etapie okręgowym
OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ (PUŁTUSK)
Wiktor Borkowski 3d
Paweł Szulewski 2b
Kamil Baran 1g
Tomasz Nowak
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 9 uczniów
I
II
III
IV
Wiktor Borkowski, Paweł Szulewski, Kamil Baran, Tomasz Nowak wzięli udział w etapie okręgowym
OLIMPIADA BIOLOGICZNA
Dominik Dziad 3c
Joanna Gajewska 3c
Katarzyna Maćkowska 3c
Kamil Jonas 2c
Anna Gałązka 2c
Wojciech Szpunar 2c
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 6 uczniów
I-VI
Uczniowie ci zakwalifikowali się do etapu okręgowego. Kamil Jonas został finalistą etapu centralnego.
OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO
Witalij Moroz 3d
Sławomir Bijota 3g
Robert Leśniak 3g
Awansowali  do  etapu okręgowego
OLIMPIADA GEOGRAFICZNA
Kamil Kopyt 3a
W eliminacjach szkolnych udział wziął 1 uczeń
I Kamil Kopyt zakwalifikował się do etapu okręgowego
KRAKOWSKI KONKURS FIZYCZNY
Finalistami zostali:
Wiktoria Tworzyło 1b
Konrad Jopek , który zajął VI miejsce
KONKURS „POLSKA W NATO”
Joanna Góra 2e
Szczepan Kasiński 3a
Łukasz Mardosz 3a
W etapie szkolnym udział wzięło 6 uczniów
I
II
III
Joanna Góra, Szczepan Kasiński i Łukasz Mardosz zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego
OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNO-FOTOGRAFICZNY
27 uczestników w etapie szkolnym
IV POWIATOWY KONKURS O TYTUŁ „ NAJLEPSZEGO MATEMATYKA”
Paweł Krawczyk 1a
Katarzyna Igła 1a
Urszula Brydniak 1c
Rafał Kłusek 1b
Konrad Jopek 1b
Ewa Gogola 2b
Bożena Skrzypek 2b
Marta Krawczyk 2c
W etapie szkolnym udział wzięło 47 uczniów, w finale powiatowym 15 uczniów na zakwalifikowanych 39 uczestników
I podstaw.
II podstaw.
III podstaw.
I rozszerz.
III rozszerz.
I rozszerz.
II rozszerz.
III podstaw.
laureaci tego konkursu
OGÓLNOPOLSKI KONKURS „LOSY ŻOŁNIERZA POLSKIEGO”
Łukasz Kwiatek 2e
Aneta Makowiec 3e
Łukasz Grabowski 2e
Henryk Nowacki 3e
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 16 uczniów
I
II
III
Do etapu rejonowego awansowali; Łukasz Kwiatek, Aneta Makowiec i Łukasz Grabowski, Henryk Nowacki
KONKURS "BIZNES JUNIOR"
Zespół z klasy 2f
OGÓLNOPOLSKI KONKURS O HISTORII I KULTURZE ŻYDÓW POLSKICH
Klaudia Zegiel 1e
Olga Sewiłło 1e
Katarzyna Pająk 1e
Do finału ogólnopolskiego zakwalifikowały się Olga Sewiłło i Katarzyna Pająk, która uzyskała tytuł finalistki wyróżnionej
KONKURS ŚRODOWISKO GEOGRAFICZNO-PRZYRODNICZE MOJEGO REGIONU
Maria Kępa 3f
Dorota Murzyńska  3b
Michał Skowronek 3a
Zostali finalistami i otrzymali indeksy AGH
OCHRONA ŚRODOWISKA NA TERENACH GÓRNICZYCH
Krystyna Jarosińska Zajęła 3 miejsce i uzyskała indeks
PRZYJAZNE REGIONY W SERCU EUROPY
Natalia Sawerna 1a
Paweł Szulewski 2b
Uzyskali tytuł finalistów, Natalia Sawerna została laureatką
III POWIATOWY KONKURS WIEDZY O ZIEMI BOCHEŃSKIEJ
Damian Pyznar 1e Zajął I miejsce
KONKURS WIEDZY O PARLAMENCIE EUROPEJSKIM
Paweł Szulewski
Wiktor  Borkowski
Znaleźli się wśród  finalistów i pojechali do Brukseli
KONKURS O TYTUŁ NAJLEPSZEGO GEOGRAFA SZKOŁY
Konrad Rzepka 1a Zwycięzca konkursu
KONKURS O TYTUŁ NAJLEPSZEGO HISTORYKA SZKOŁY
42 uczestników Zwyciężył Sz. Krasiński 3a
V TURNIEJ WIEDZY EKONOMICZNEJ WSE W BOCHNI
Paweł Boraca 2f
Paweł Szulewski 2b
Paweł Augustyn 2f
Uczniowie zajęli I, VI i VII miejsce
OLIMPIADA EKOLOGICZNA
W etapie szkolnym udział wzieło 46 uczestników Do zawodów okregowych w Krakowie zakwalifikowali się:
Anna Stabrawa 2c
Paweł Pędrak 3h
Mateusz Turek 1a
Paweł Pędrak uzyskał tytuł finalisty zawodów okręgowych i indeks
KONKURS EKOLOGICZNY „ ZAGROZENIA EKOLOGICZNE ZIEMI TARNOWSKIEJ”
W etapie szkolnym udział wzięło 32 uczniów W etapie okręgowym w Tarnowie udział wzięły 3 drużyny. II miejsce zajęła drużyna w składzie:
Paweł Pędrak 3h
Wiktor borkowski 3d
Anna Stabrawa 2c
KONKURS CHEMICZNY POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ
Szczepan Wajda 3b
Marta Krawczyk 2c
uzyskali tytuły laureatów
KONKURS CHEMICZNY UJ
Wyróżnienia:
Szczepan Wajda 3b
Sylwia Wiktor 3c
Magdalena Chmura 3c
Laureaci:
Paweł Woźniak 3c
Anna Stabrawa 2c
Bożena Skrzypek 2b
SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
Udział wzięło 78 uczniów
OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI
W etapie szkolnym udział wzięło W etapie powiatowym wyróżnienia otrzymali:
Kamila Mazur 2g
Wojciech Stagenalski
W zawodach rejonowych w Tarnowie Wojciech Stagenalski zajął I miejsce i uzyskał prawo startu w zawodach wojewódzkich
MAŁOPOLSKI KONKURS „MOJE SPOTKANIA Z OJCEM ŚWIĘTYM”
Spektakl zespołu z klasy 2e uzyskał wyróżnienie
POWIATOWY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ
W etapie szkolnym udział wzięło 26 uczniów II miejsce zajął zespół
KONKURS POEZJI OBCOJĘZYCZNEJ
W finale W. Szuperski 1f zajął II miejsce
KONKURS „MATEMATYKA BEZ GRANIC”
Udział klas 1b i 1f I
KANGUR MATEMATYCZNY
Wyróżnienia:
Andrzej Pająk 3b
Urszula Brydniak 1c
KONKURS ASTRONOMICZNO-ASTRONAUTYCZNY
Przygotowano na konkurs
24 referaty
Dawid Gierek 1f  V miejsce
M. Chmura 3c wyróznienie
KONKURS FIZYCZNY „LWIĄTKO 2006”
41 uczestników w etapie szkolnym Łukasz Płachno 3h 75,5 punktów na 100

Maj 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2