Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Wyniki uczniów I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2004/2005



 

OLIMPIADA CHEMICZNA
Marta Krawczyk 1d
Angelika Kumor 3d
W eliminacjach szkolnych uczestniczyło 8 uczniów
I miejsce
II
Uzyskały akceptację do etapu okręgowego
OLIMPIADA HISTORYCZNA
Paulina Krzywda 2e
Mateusz Miciuła 3b
Tomasz Pogon 3b
Patrycja Czachurska 3a
Natalia Pikul 3a
Tomasz Górny 2h
w eliminacjach szkolnych udział wzięło 38 uczniów
I


IV
V
VI
Do weryfikacji w Krakowie wysłano
sześć prac, akceptację uzyskały dwie, Tomasza Pogona i Patrycji Czachurskiej,  która awansowała do części ustnej czyli grupy 28 najlepszych zawodników w Małopolsce.
OLIMPIADA EKOLOGICZNA
Agnieszka Wróbel 2d
Arkadiusz Barwacz 3d
Piotra Gajewski 2h
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 39 uczestników
I
II
III
Agnieszka Wróbel, Paweł Pędrak i Piotr Gajewski uzyskali indeksy jako finaliści
OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
Aneta Makowiec 2e
Dominika Domińczyk 2e
D. Domińczyk  zakwalifikowała się do etapu okręgowego
OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ
Anna Wróbel 2j
Anna Jędrzejczyk 2h
Justyna Żelazna 2i
Szczepan Kasiński 2a
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 44 uczniów
I
II
III
IV
Do etapu diecezjalnego awansowało 4 uczniów
MISYJNA OLIMPIADA WIEDZY O AFRYCE
Krzysztof Stokłosa 3g
Marzena Góral 1g
I
II
Laureat 12 miejsca zawodów centralnych
OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM
Stanisław Liguziński 3b
Paweł Cieśla 3a
Bartłomiej Biernat 3a
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 61 uczniów
I
II
III
Stanisław Liguziński i Paweł Cieśla wzięli udział w etapie okręgowym
OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ (SZCZECIN)
Paweł Cieśla 3a
Bartłomiej Biernat 3a
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 42 uczniów
I
II
Bartłomiej Biernat i Paweł Cieśla wystąpili w etapie centralnym, Bartłomiej Biernat uzyskał tytuł laureata X miejsca
OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ (PUŁTUSK)
Wiktor Borkowski 2d
Bartłomiej Biernat 3a
Paweł Cieśla 3a
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 28 uczniów
I
II
III
Do etapu okręgowego awansowało 3 uczniów, do eliminacji centralnych Paweł Cieśla i Bartłomiej Biernat, Paweł Cieśla uzyskał tytuł finalisty
OLIMPIADA BIOLOGICZNA
Iwona Chrzan 3c
Magdalena Filip 3c
Paulina Jedliczko 3c
Sabina Bajda 3c
Weronika Cichoń 3c
Aleksandra Więckowska 3c
Paulina Maślak 3c
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 11 uczniów
I-VII W etapie okręgowym udział wzięło 10 uczniów; Iwona Chrzan zajęła 10 miejsce Sabina Bajda 13
OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Michał Migdał 3g
Karolina Dąbrowska 3i
Alicja Trzaska 3a
W etapie szkolnym udział wzięło 8 uczniów
I
II
III
OLIMPIADA GEOGRAFICZNA
Kamil Kopyt 2a
Monika Krawczyk 2a
W eliminacjach szkolnych udział wzięło  5 uczniów
I
II
Kamil Kopyt zakwalifikował się do etapu okręgowego
OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI
Natalia Broniak 1h
Wojciech Stagenalski 2i
Kamila Mazur 1g
I
II
III
W etapie powiatowym wyróżnienia otrzymali Kamila Mazur i Wojciech Stagenalski, który został wyróżniony także w etapie rejonowym i wojewódzkim
OGÓLNOPOLSKI KONKURS „SKOK W PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”
Tomasz Górny 2h
Michał Pukło 2h
W etapie szkolnym udział wzięło 10 uczniów
I
II
6 uczniów z 2h awansowało do ścisłego ogólnopolskiego finału, I miejsce zajął Tomasz Górny, II miejsce Michał Pukło
OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ
W etapie diecezjalnym udział wzięło 7 uczniów W etapie diecezjalnym Henryk Nowacki zajął 8 miejsce, Katarzyna Daniec 10 miejsce
OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ALFIK MATEMATYCZNY”
Beata Strach 3b
Adrian Kośmider 3b
Jacek Pukło 3b
Karolina Kuchno 3b
Michał Sądel 3b
Joanna Janusz 3b
Agnieszka Widło 3b
Jakub Migdał 3b
Zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce w województwie  małopolskim, a w pierwszej trzydziestce znalazło się 22 uczniów 3b
OGÓLNOPOLSKI KONKURS „LOSY ŻOŁNIERZA POLSKIEGO”
Piotr Kruk 1h
Łukasz Kwiatek 2e
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 21 uczniów
I
II
Do etapu rejonowego awansowali piotr Kruk i Łukasz Kwiatek, który uczestniczył także w etapie okręgowym
OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O FILMIE
Stanisław Liguziński 3b
Wojciech Dziduszko 3e
Zajęli drugie miejsce w centralnym etapie
OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNO-FOTOGRAFICZNY
Udział wzięło 15 uczniów wysyłając 73 prace Wyróżnienia otrzymali:
Małgorzata  Baran
Monika Sobieszczyk
Dorota Sroka
Aneta Makowiec
OGÓLNOPOLSKI KONKURS STYPENDIALNY BP. J. CHRAPKA
Katarzyna Zagól 3i Katarzyna Zagól  znalazła się w ścisłym finale (15 osób)
MIĘDZYNARODOWY KONKURS „MATEMATYKA PLUS”
W eliminacjach udział wzięło 17 uczniów 3b Jacek Pukło 3b uzyskał 100 pkt na 100 możliwych
MIĘDZYNARODOWY KONKURS FIZYCZNY „LWIĄTKO”
W etapie szkolnym udział wzięło 40 uczniów Wojciech Szpunar 1c i Paweł Boraca 1f uzyskali wyróżnienia
MIĘDZYNARODOWY KONKURS „POSZUKIWANIE TALENTÓW”
Aneta Makowiec 2e
Paweł Szulewski 1b
Zakwalifikowali się do finału centralnego
OGÓLNOPOLSKI KONKURS MOTOROLI „DIVERSITY 2005”
Paweł Pędrak 2h
Sebastian Nanek 2h
Zostali finalistami w etapie centralnym
YOUR 2005 DOORS TO DIPLOMACY
Uczniowie 2h zdobyli wyróżnienie
MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY MATEMATYCZNE
Łukasz Płachno 2h
Bożena Skrzypek 1b
Uzyskali tytuł finalistów
MAŁOPOLSKI KONKURS CZYTELNICZY
Paulina Korbut 3e Zajęła 13 miejsce z zawodach rejonowych na 102 uczestników i zakwalifikowała się do eliminacji wojewódzkich.
KONKURS WIEDZY CHEMICZNEJ UJ
Po eliminacjach szkolnych do finału awansowało 20 uczniów klas trzecich i 16 klas pierwszych Laureatami zostali; A. Kumor. A. Repeta, N. Jodłowska, D. Przybyłko, D. Siwy,
P. Strzałka, Sz. Wrona.
KRAKOWSKI KONKURS FIZYCZNY
Tomasz Domagała 1b
Wojciech Szpunar 1c
Obydwaj wzięli udział w finale, Wojciech Szpunar został laureatem zajmując 4 miejsce
WOJEWÓDZKI KONKURS ASTRONOMICZNO-ASTRONAUTYCZNY
Uczestniczyło 14 naszych uczniów W finale wojewódzkim;
Justyna Zuzia zajęła 3 miejsce
Bartłomiej Duś, Michał Potępa, Magdalena Chmura  4 miejsce
Trzech uczniów uzyskało wyróżnienia
KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH
Udział wzięło 4 uczniów
MIĘDZYPOWIATOWA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Stanisław Liguziński 3b W finale zajął 4 miejsce
KONKURS „ MOJA MAŁOPOLSKA”
Karolina Pikuła 1a
Katarzyna Kołodziej 2e
Mateusz Wójs 2a
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 13 uczniów
I-III Wzięli udział w etapie okręgowym, Katarzyna Kołodziej także w wojewódzkim
KONKURS” MATEMATYCZNY CZAR PAR”
A.Wojciechowska 2b
A.Pająk 2b
P.Kumor 2h
P.Pędrak 2h
II

VIII
KONKURS”OD PLANU BURZA DO POWSTANIA WARSZAWSKIEGO”
Piotr Kruk 1h
Paweł Cieśla 3a
Paulina Bukowiec 3a
Wzięli udział w etapie rejonowym
KONKURS „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”
Trzech uczniów wzięło udział w etapie okręgowym
KONKURS „ŻYWIENIE A ZDROWIE”
Paulina Gajewska 2c
Wiktor Borkowski 2d
Paulina Wołek
W etapie szkolnym udział wzięło 47 uczniów
W etapie powiatowym Wiktor Borkowski II miejsce, Paulina Gajewska III m.
KONKURS „PRZYRODA ZIEMI TARNOWSKIEJ”
W etapie szkolnym udział wzięło 37 uczniów Do zawodów okręgowych awansowało
6 uczniów
KONKURS WIEDZY O STAROŻYTNYM RZYMIE, FRANCJI I WŁOSZECH WCZORAJ I DZIŚ.
Sz. Kasiński,M. Skowronek 2a
I. Urban, M. Florczak
K. Biłos, P. Antkiewicz
W eliminacjach szkolnych uczestniczyło 44 uczniów
I
II
III
W etapie międzyszkolnym w tarnowie, Sz. Kasiński i M. Skowronek zajęli III miejsce.
MAŁOPOLSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY
Bartłomiej Biernat 3a
Grzegorz Widła 3c
I
II
Grzegorz Widła został laureatem III miejsca w finale
POWIATOWY KONKURS WIEDZY O ZIEMI BOCHEŃSKIEJ
W finale; Anna Stabrawa 1c I m.
Jonas Kamil  1c II m.
W. Borkowski 3c III m
POWIATOWY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ”
W etapie szkolnym udział wzięło 42 uczniów I miejsce Wiktor Borkowski 2d i Dorota Sroka 2d
SZKOLNY KONKURS O TYTUŁ „ NAJLEPSZEGO HISTORYKA”
Konrad Słowik 3a
W eliminacjach udział wzięło 31 uczniów.
SZKOLNY KONKURS O TYTUŁ „NAJLEPSZEGO GEOGRAFA”
Łukasz Mardosz 2a
SZKOLNY KONKURS WIEDZY O MIASTACH ROSYJSKICH
Beata Sławomir 2g
Udział wzięło 18 uczniów
I
SZKOLNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Udział wzięło 20 uczniów
SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KULTURZE
Mateusz Wróblewski 1e
Udział wzięło 32 uczniów
I
SZKOLNY KONKURS WIEDZY O GRECJI I NORWEGII
Dominika Fijał 1a
Dominika Kawalec 1a
Anna Stabrawa 1c
Udział wzięło 24 uczniów
I
II
III
SZKOLNY KONKURS O TYTUŁ „NAJLEPSZEGO MATEMATYKA”
Bożena Skrzypek 1b
Monika Kuchno 2b
I
I
Zwycięzcy w poziomie klas pierwszych i drugich
SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Agnieszka Fielek 1a
Agnieszka Gorczyca 3j
Bartosz Kwiecień 3i
I
II
III

Maj 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2