Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

W ostatni piątek w ramach cyklu spotkań z absolwentami naszej szkoły gościliśmy znanego blogera Karola Paciorka. Jest on postacią szalenie popularną, chętnych do udziału w tym wydarzeniu nie brakowało. Na spotkanie zaproszono sześć klas. Bardzo wielu uważało, że tylko sześć klas. Uczestnicy mogli się dowiedzieć przede wszystkim jak powstają kolejne setki odcinków niezwykle popularnego bloga. Nie brakło także wspomnień gościa z nauki w naszej szkole. Była okazja do zdobycia autografu i oczywiście zrobienia selfie z .... Karolem Paciorkiem. Ustawiła się dłuuuuga kolejka, zwłaszcza .... fanek.

 

 

„Slightly biased”

Last Friday our school was visited by Karol Paciorek, who is a famous video blogger and also a former student of our school. Six classes took part in the meeting but there were a lot more who wanted to be there too. Karol told the audience how the episodes of his videoblog are made and also about his time in our school. There was an opportunity to get an autograph and to take a selfie with the famous video blogger. Unsurprisingly, there was a long queue consisting mainly of female fans.

 

 

Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30