Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

previous arrow
next arrow
Slider

Drugi etap projektu polsko-ukraińskiego "Galicyjskie źródła niepodległości Ukrainy i Polski".

Dzisiaj do Lwowa wyruszyła grupa uczniów naszej szkoły, by realizować tym razem we Lwowie, drugi etap polsko-ukraińskiego projektu "Galicyjskie źródła niepodległości Ukrainy i Polski". Spotkanie, którego gospodarzem jest Liceum Lingwistyczne we Lwowie, jest kontynuacją bocheńskiego pięciodniowego spotkania sprzed wakacji. W projekcie bierze udział 15 uczniów z naszej szkoły z klas 3e i 2e oraz 15 uczniów ukraińskich. Finansowanie projektu zapewnia grant Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży.

Projekt został sfinansowany ze Środków Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

The second edition of our project

The second stage of the Polish-Ukrainian project "Galician sources of independence of Ukraine and Poland". Today, a group of our school students set off to Lwow to continue the Polish – Ukrainian project "Galician sources of independence of Ukraine and Poland". The first part of the project took place in Bochnia just before the holidays. This time 15 students from class 3e and 2e are hosted by their Ukrainian friends from the Linguistic High School in Lwow. The project is financed by the Polish-Ukrainian Youth Exchange Council.

Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5