Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

previous arrow
next arrow
Slider

Uczniowie naszej szkoły już drugi raz wzięli udział w konkursie na projekt działań wolontariatu „Mieć wyobraźnię miłosierdzia” przygotowujący do niesienia pomocy potrzebującym. Polega on na tym, by odpowiednio zdiagnozować sytuację (ocenić, kto w naszej okolicy może szczególnie potrzebować pomocy oraz jakie wsparcie jesteśmy w stanie zaoferować), następnie przygotować szczegółowy plan działań na dany rok, a później go zrealizować. W projekcie w tym roku wzięło udział 20 uczniów:

Joanna Krotos kl. 1c

Dominika Polek kl. 2bSP

Sabina Synowiec kl. 2bSP

Wiktoria Wiktor kl. 2bSP

Szymon Zięba kl. 2bSP

Oliwia Olchawska kl. 2gSP

Aleksandra Dziadowiec kl. 2eG

Kornelia Kłos kl. 2eG

Aleksandra Okulicka kl. 2eG

Aleksandra Plebańczyk kl. 2eG

Martyna Kasprzyk kl. 2fG

Dagmara Serwatka kl. 2gG

Zuzanna Burkiewicz kl. 3a

Karolina Czoch kl. 3a

Aleksandra Widła kl. 3a

Milena Władek kl. 3a

Julia Jeziorek kl. 3b

Gabriela Białka kl. 3e

Justyna Kukla kl. 3e

Dominika Święch kl. 3g

Podsumowaniem naszych tegorocznych działań był film przygotowany przez uczestników projektu. Został on doceniony przez komisję konkursową, która przyznała naszej szkole tytuł laureata I miejsca. Oczywiście nie tylko wymienieni uczniowie włączyli się w różnego rodzaju wolontariat – staraliśmy się zmobilizować do działania jak największą liczbę osób, a rozmach, z jakim udało się przeprowadzić niektóre akcje (choćby zbiórkę słodyczy dla dzieci z domu dziecka lub ciastek i ozdób świątecznych dla chorych), pokazuje, że ten cel został osiągnięty. Dlatego gratulujemy całej naszej społeczności szkolnej – dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły i wszystkim uczniom, ponieważ jest to nasz wspólny sukces!

Lipiec 2021
P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1