Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

previous arrow
next arrow
Slider

Drodzy Maturzyści

Zapraszamy do udziału w egzaminie dojrzałości w dniach 04-19 maja 2021 roku w I Liceum w Bochni.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z przepisami sanitarno-epidemiologicznymi dotyczącymi przeprowadzenia egzaminów. W dużym skróci sprowadzają się one do:

  1. Zakazu gromadzenia się przed i po egzaminie maturalnym
  2. Dezynfekcji rąk przed wejściem na egzamin
  3. Noszenia maseczki ochronnej do czasu zajęcia miejsca na sali egzaminacyjnej i po opuszczeniu miejsca
  4. Używania wyłącznie własnych pomocy dopuszczonych do wykorzystania w czasie egzaminów

W czasie egzaminów będzie czynna szatnia szkolna, o ile będzie to możliwe, prosimy jednak o ograniczenie zabierania na egzamin zbędnych przedmiotów. W razie konieczności ich pozostawienia powinny być one zapakowane w reklamówkę.

Pamiętamy o restrykcjach dotyczących telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych. W poprzednich latach była możliwość ich pozostawienia na czas egzaminu  w sekretariacie szkoły. W tym roku takiej możliwości nie będzie. Prosimy pozostawić je w domu.

Wejście na egzamin – po wejściu do szkoły kierujemy się bezpośrednio do wskazanych w harmonogramie sal.

Abiturienci piszący egzamin na sali gimnastycznej proszeni są o przybycie na 45 minut przed rozpoczęciem egzaminu a  w  salach lekcyjnych na 30 minut przed rozpoczęciem egzaminu. Bardzo prosimy o zachowanie odstępu między osobami oczekującymi na wejście na egzamin.

Abiturienci piszący egzamin:

-  na sali gimnastycznej wchodzą wejściem tylnym na salę gimnastyczną ( czyli udajemy się przez parking szkolny kierując się w prawo)

- piszący w klasach w budynku szkoły wchodzą głównym wejściem od strony pl. ks. A. Czaplińskiego

- korzystający z szatni wchodzą przez szatnię od strony parkingu (czyli udajemy się przez parking szkolny kierując się na lewo, będzie otwarte przejście z szatni na salę gimnastyczną w kierunku sali 01).

Po egzaminie opuszczamy szkołę trasą, którą na egzamin dotarliśmy.

Życzymy  powodzenia - Dyrekcja I Liceum w Bochni

 

Zespoły Nadzorujące powołane do przeprowadzenia

pisemnego egzaminu maturalnego

w I Liceum Ogólnokształcącym w Bochni

WOLNE 04.05. 2021 r. (wtorek) język polski godz. 9.00 poziom podstawowy 9.00-11.50

                                                                          

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.: B. Bulanda

Czł.: A. Grabias

28

3gI

11os. G01-G08, G10, G12, G13

Przew.: J. Całka- Sychta

Czł.: K. Majka

26

3gII

11os. G14-G16, G19-G21, G23-G25, G27, G28

Przew.:  T. Chełmecka

Czł.:  D. Gorczyński

27

3d

 

3e

 

 

9os. D01, D03, D12, D16-D17, D22, D25, D28, D30

2os. E18, E19

                                           9.00-12.20

Przew.:  B. Chełmecka- Czekaj

Czł: M. Grandys

 

 

 

 

25

3a

 

3b

3c

 

 

8os. A08, A14-A15, A18, A20, A23, A27, A28

6os. B01, B02, B03, B10, B15, B24

8os. C06, C03, C11, C12, C14, C18, C22, C27

                                           9.00-12.20

Przew.: J. Cygan

Czł.: T. Kowalczyk

24

3f

3g

3h

3i

1os. F17

6os. G09, G11, G17, G18, G22, G26

4os. H07, H08, H20, H24

2os. I03, I24

                                           9.00-12.20

Przew.: A. Czaja

Czł.:  P. Janczak

23

3h

20os. H01-H06, H09-H19, H21-H23

 

Przew.: A. Fido

Czł.: A. Kręc

22

3d

1os. D24

                                           9.00-12.20

Przew.: B. Fijał

Czł: J. Jeziorek

 

 

21

3iI

13os. I01, I02, I04-I09, I11-I13, I14, I15

Przew.:  E. Filipowska

Czł: S. Karwasiński

 

16

3iII

13os. I16-I23, I25-I29

Przew.:  H. Grech

Czł: G. Klesiewicz

 

15

3fI

12os.  F01-F12

Przew.: R. Guzik

Czł.: B. Korta

 

14

3fII

6os. F13-F16, F18, F19

Przew.: D. Hełmecka

Czł: K. Kozłowski

 

13

3fIII

12os. F20-F31

Przew.: A. Jaszczyński

Czł.: B. Ptak

Czł.:  A. Kaczka

Czł.:  E. Kaczmarczyk

Czł.:  M. Kalinowska

Czł: A. Katarzyńska

Czł.: ks. R. Krzyszkowski

 

30

(sala gimnast.)

3a

 

 

3b

 

3c

 

 

3d

 

3e

Abs.

 

22os. A01-A07, A09-A13, A16, A17, A19, A21, A22, A24-A26, A29, A30

27os. B04-B09, B11-B14, B16-B23, B25-B33

23os. C01, C02, C04, C05, C07-C10, C13, C15-C17, C19-C21, C23-C26, C28-C31

21os. D02, D04-D11, D13-D15, D18-D21, D23, D26, D27, D29, D31

28os. E01-E17, E20-E30

2os. 106, 142

 

 

 

 

 

 

WOLNE   04.05. 2021 r. (wtorek) język łaciński i kultura antyczna godz. 14.00 poziom rozszerzony 14.00-17.00

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.: J. Korta

Czł.: P. Wieciech

 

16

Abs.

1os. 130

WOLNE       05.05. 2021 r. (środa) matematyka godz. 9.00 poziom podstawowy 9.00-11.50

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.: B. Muchowicz- Bardel

Czł: K. Kasińska

28

3cI

15os. C01, C02, C04, C05, C07-C10, C13, C15-C17, C19-C21

Przew.:  M. Mucha

Czł: E. Kurtyka

27

3cII

 

8os. C23-C26, C28-C31

 

Przew.: J. Korta

Czł: J. Leszczyński

26

3bI

12os. B04-B09, B11-B14, B16-B17

Przew.: M. Szymkowska

Czł: P. Kukla

25

3d

 

3f

3g

3h

3i

9os. D01, D03, D12, D16, D17, D22, D25, D28, D30

1os. F17

6os. G09, G11, G17, G18, G22, G26

4os. H07, H08, H20, H24

2os. I03, I24

                                        9.00-12.20

Przew.: M. Tabor

Czł: K. Machowska- Koczur

 

24

3bII

13os. B18-B23, B25-B29, B30-B31

Przew.:  K. Chrzan

Czł: J. Morawski

23

3a

 

3b

3c

 

3e

8os. A08, A14, A15, A18, A20, A23, A27, A28

6os. B01, B02, B03, B10, B15, B24

8os. C03, C06, C11, C12, C14, C18, C22, C27

2os. E18, E19

                                       9.00-12.20

Przew.: R. Paprota

Czł.: K. Majka

22

3aI

 

11os. A01-A07, A09-A12

 

Przew.:  E. Rydz- Kumorek

Czł.: M. Mazanek

 

 

21

3dI

 

15os. D02, D04-D11, D13-D15, D18, D19, D20

Przew.:  B. Truś

Czł.: J. Mikulska- Szewczyk

15

3eI

12os E01-E12

 

Przew.:  J. Winter

Czł.: A. Morawiec

16

3aII

 

11os. A13, A16, A17, A19, A21, A22, A24-A26, A29, A30

Przew.:  K. Paduch

Czł.: M. Olszewska- Morawska

14

3d

Abs.

1os. D24

1os. 114                                  

                                        9.00-12.20

Przew.:  A. Kornaś

Czł.: T. Hajduk

13

3eII

10os. E13-E17, E20-E24

Przew.:  Ł. Konieczny

Czł.: J. Mordarska

 

12

3dII

6os. D21, D23, D26, D27, D29, D31

Przew.:  E. Kaczmarczyk

Czł.: M. Radna

 

11

3eIII

3bIII

6os. E25-E30

2os. B32, B33

Przew.:  E. Filipowska

Czł.:  B. Fijał

Czł.: B. Chełmecka- Czekaj

Czł.: B. Bulanda

Czł.: ks. T. Śpiewak

Czł: W. Kowalska

Czł: B. Frasik

30

(sala gimn.)

3f

3g

 

3h

3i

Abs.

30os. F01-F16, F18-F31

22os. G01-G08, G10, G12-G16, G19-G21, G23-G25, G27, G28

20os. H01-H06, H09-H19, H21-H23

27os. I01, I02, I04-I23, I25- I29

5os. 101, 111, 120, 124, 128

 

WOLNE  06.05. 2021 r. (czwartek) język angielski godz. 9.00 poziom podstawowy 9.00-11.00

 

Skład Zespołu Nadzorującego

 

Nr sali

 

Klasa

 

Ilość zdających

 Przew.: D. Kocjan

Czł..: M. Olszewska- Morawska

28

3eI

3bI

15os. E01-E15

2os. B04, B05

Przew.: A. Jaszczyński

Czł.: P. Węgrzyn

27

3d

 

3e

 

8os. D03, D12, D16-D17, D22, D25, D28, D30

2os. E18, E19

                                    9.00-11.30

Przew.: W. Kowalska

Czł.: R. Bednarek

26

3eII

13os. E16, E17, E20-E30

 

Przew.: A. Kukuła- Bielecka

Czł.:  J. Wiśniewski

 

 

 

 

 

25

3a

 

3b

3c

8os. A08, A14, A15, A18, A20, A23, A27, A28

6os. B01, B02, B03, B10, B15, B24

8os. C03, C06, C11, C12, C14, C18, C22, C27

                                    9.00-11.30

Przew.: M. Kutschera

Czł.:  A. Wojtoń

24

3f

3g

3h

3i

1os. F17

6os. G09, G11, G17, G18, G22, G26

4os. H07, H08, H20, H24

2os. I03, I24

                                  9.00-11.30

Przew.: M. Łacna

Czł: ks. M. Żuchowski

23

3d

21os. D02, D04-D10, D11, D13-D15, D18-D21, D23, D26, D27, D29, D31

Przew.:  K. Leśniak

Czł.: A. Nowak

22

3cI

 

11os. C01, C02, C04, C05, C07-C10, C13, C15, C16

Przew.:  A. Lisak

Czł.:  A. Olesińska

21

3cII

 

3bII

Abs.

11os.  C17, C19, C20, C21, C23-C26, C28-C30

2os. B06, B07

1os. 106

Przew.:  T. Lysy

Czł.:  A. Pietras

20

3fIII

 

7os. F15, F16, F18-F22

Przew.:  A. Marciszewska- Jaszczyńska

Czł.:  R. Wójcik

19

(wicedyr.)

3d

1os. D24

 

                                9.00-11.30

Przew.:  I. Mączka

Czł.:  A. Pławecki

17

(czyt.)

3fI

8os. F01-F08

Przew.:  E. Michałowska

Czł: J. Nosal

16

3aI

 

11os. A01-A07, A09-A12

Przew.:  ks. J. Misiak

Czł: J. Mordarska

15

3hI

 

13os. H02-H06, H09-H16

 

Przew.:  M. Mucha

Czł.:  A. Rachwał

14

3fII

6os. F09-F14

Przew.:  B. Muchowicz- Bardel

Czł.:  M. Rozum

13

3aII

11os., A13, A16, A17, A19, A21, A22, A24-A26, A29, A30

Przew.:  M. Pachuta- Nosal

Czł.:  B. Rudek

12

3hII

 

6os. H17-H19, H21-H23

 

Przew.:  R. Paprota

Czł.:  E. Ryszka

11

3gI

8os. G01-G08

Przew.:  A. Pasula

Czł.:  U. Stawiarz

 

05

3iI

7os. I01, I02, I04-I08

Przew.: B. Ptak

Czł:  K. Struzik

03

3iII

11os. I09, I10-I19

Przew.:  P. Romaniszyn- Majcher

Czł: M. Szczurek

 

02

3iIII

9os. I20-I23, I25-I29

Przew.:  M. Rzepecka

Czł.:  M. Świątek

01

3gII

 

14os. G10, G12-G16, G19-G21, G23-G25, G27, G28

Przew.: ks. T. Śpiewak

Czł.:  J. Tarczydło

4p

3bIII

 

11os. B08-B09, B11-B14, B16-B20

Przew.:  B. Strugała

Czł.:  A. Turek- Cieśla

3p

3bIV

 

12os. B21-B23, B25-B33

Przew.:  M. Szymkowska

Czł.:  K. Węgrzyn

2p

3fIV

9os. F23- F31

 

 

 

WOLNE 06.05. 2021 r. (czwartek) historia sztuki godz. 14.00-17.00

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.: E. Jodłowska

Czł.: G. Piwowarczyk

 

 

 

 

16

3f

3i

 

1os. F13

1os. I16

 

3g

 

1os.  G26

                 14.00-17.30

 

 

 

WOLNE  07.05. 2021 r. (piątek) język angielski godz. 09.00 poziom rozszerzony 9.00-11.30

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.: A. Kaczka

Czł.:  K. Mirochna

28

3h

15os. H02-H04, H06, H09-H11, H13, H15, H17-H19, H21, H22, H23

Przew.:  M. Kalinowska

Czł.:  K. Pajor

26

3bI

 

13os. B04-B09, B11-B14, B16-B18

Przew.: A. Katarzyńska

Czł.:  D. Pałka

27

3aI

 

9os. A01-A07, A09, A10

Przew.: M. Kuschera

Czł.: W. Pietras

25

3g

21os. G01-G06, G07, G08, G10, G12, G13, G14, G16, G19-G21, G23-G25, G27, G28

Przew.: M. Tabor

Czł.:  ks. M. Żuchowski

 

24

3e

3f

3g

3h

3i

Abs.

 

1os. E18

1os. F17

6os G09, G11, G17, G18, G22, G26

2os H08, H24

2os. I03, I24

1os. 107

                                 9.00-12.00

Przew.: P. Uczkiewicz

Czł.:  A. Stańdo

23

3a

3b

3c

3d

 

6os. A14, A15, A18, A23, A27, A28

6os. B01, B02, B03, B10, B15, B24

5os. C03, C06, C11, C12, C27

4os. D12, D17, D22, D28

                                   9.00-12.00

 

Przew.: J. Witek

Czł.:  S. Gryglewski

22

3aII

 

10os. A11-A13, A17, A19, A22, A24, A26, A29, A30

Przew.: E. Wiaderny

Czł.:  J. Wzorek

 

21

3bII

 

14os. B19-B23, B25-B27, B28-B33

 

Przew.: G. Wójciak

Czł.:  S. Zubel

 

11

3eI

Abs.

6os. E02, E04, E05, E09, E14, E16

3os. 105, 111, 121

Przew.: A. Bajer

Czł.: M. Kwiatek

 

12

3dI

Abs.

5os. D02, D04, D05, D07, D08,

1os. 129

Przew.: J. Całka- Sychta

Czł.: A. Bukowiec

 

 

13

3iI

 

12os. I01-I02, I04-I11, I12, I13

Przew.: T. Chełmecka

Czł.:  M. Pasula

 

14

3d

Abs.

 

1os. D24

1os. 114

                               9.00-12.00

Przew.: K. Chrzan

Czł.:  A. Buś- Bidas

 

15

3dII

 

Abs.

9os. D09, D10, D13, D15, D18, D21, D23, D27, D29

2os. 130, 133

Przew.: J. Cygan

Czł.: A. Czech

16

3c

12os. C01, C07, C10, C13, C15, C20, C21, C23-C26, C29

Przew: A. Czaja

Czł: R. Duda

 

17

(czyt.)

3fI

 

8os. F01-F08

Przew.: A. Fido

Czł.:  D. Latocha

 

05

3eII

7os. E22-E24, E26, E27, E29, E30

Przew.: H. Grech

Czł.:  A. Gawęda- Malaca

 

03

3iII

 

12os. I15-I23, I26-I28

Przew.: A. Gutkowska

Czł.:  D. Gorczyńska

 

02

3fII

 

6os. F09, F10, F12, F13, F15, F18

Przew.: J. Korta

Czł.:  A. Grabias

 

01

3fIII

Abs.

13os. F19, F20, F21-F31

2os. 142, 144

 

 

 

 

 

WOLNE   07.05. 2021 r. (piątek) filozofia godz. 14.00 poziom rozszerzony

14.00-17.00

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.: K. Leśniak

Czł.: E. Kociołek

 

16

3f

Abs.

1os. F01

2os. 126, 130

 

 

10.05. 2021 r. (poniedziałek) język polski godz. 09.00

poziom rozszerzony 9.00-12.00

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.:  B. Truś

Czł.: P. Uczkiewicz

Czł:  B. Chełmecka- Czekaj

Czł: E. Kaczmarczyk

Czł.:  A. Katarzyńska

Czł.:  M. Pachuta- Nosal

Czł.:  J. Bieżychudek

 

 

 

 

 

30

(sala gimn.)

3a

3b

3c

3d

 

3e

 

3f

 

3g

 

3h

3i

 

Abs

 

 

3os. A06, A12, A30

2os. B14, B23

3os. C01, C13, C21

5os. D02, D08, D10, D20, D23

26os. E01-E07, E09-E12, E14-E17, E20-E30

24os. F01-F16, F20, F22, F24, F25-F29

9os. G02, G03, G07, G08, G10, G14, G15, G20, G24

2os. H05, H06

22os. I01, I05-I09, I11-I14, I16, I17, I19-I23, I25-I29

10os. 105, 110, 112, 121, 125, 129, 130, 135, 136, 142

 

 

3a

1os. A23

 

 

 

3c

3d

3g

3i

 

1os. C11

1os. D28

2os. G09, G11

2os. I03, I24

                       9.00-12.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  11.05. 2021 r. (wtorek) matematyka godz. 9.00 poziom rozszerzony 9.00-12.00

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.:  B. Bulanda

Czł.:  B. Fijał

Czł: B. Muchowicz- Bardel

Czł: A. Fido

Czł: H. Grech

Czł: D. Hełmecka

Czł: D. Gorczyński

 

30 (sala gimn.)

3a

 

 

 

3b

 

3g

 

3h

 

Abs.

 

22os. A01-A07, A09-A13, A16, A17, A19, A21, A22, A24-A26, A29, A30

26os. B04-B09, B11-B14, B16-B23, B26-B33

12os. G02, G04, G05, G07, G12-G16, G19, G21, G23

19os. H01-H04, H06, H09-H19, H21-H23

11os.101,102,107,110,111, 112,120, 125, 126, 132, 146

 

 

3a

 

3b

 

3g

3h

 

 

8os. A08, A14, A15, A18, A20, A23, A27, A28

6os. B01, B02, B03, B10, B15, B24

4os. G09, G17, G22, G26

3os. H07, H20, H24

 

                   9.00-12.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       11.05. 2021 r. (wtorek) wiedza o społeczeństwie godz. 14.00-17.00

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.: K. Paduch

Czł.: I. Kierepka

 

21

3b

3e

 

3h

1os. B05

6os. E04, E08, E13, E20, E22,  E25

1os. H13

 

 

 

3e

1os. E19

                  14.00-17.30

 

 

 

  12.05. 2021 r. (środa) biologia godz. 9.00-12.00

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.: A. Kukuła- Bielecka

Czł.: P. Romaniszyn- Majcher

Czł.: J. Winter

Czł: B. Chełmecka- Czekaj

Czł: B. Bulanda

Czł: A. Kaczka

Czł: A. Janusz

 

 

30

3c

 

 

3d

 

 

3f

 

 

3i

 

Abs.

 

 

20os. C02, C04, C05, C07, C08, C10, C11, C15, C17, C19, C20, C22-C26, C28-C31

15os. D04-D07, D10, D11, D13-D14, D19, D20, D21, D26, D27, D29, D31

13os. F03, F04, F06, F07, F11, F14, F16, F18, F19, F21, F23, F27, F31

13os. I02, I06-I08, I11, I13-I15, I18, I19, I23, I25, I28

17os. 101-103, 109, 117, 118, 122,123,127, 133, 137, 138, 139, 145, 146, 147, 148

 

 

 

 

 

 

3c

3d

 

Abs.

 

6os. C03, C06, C12, C14, C18, C27

7os. D03, D12, D16, D22, D25, D28, D30

2os. 113, 108

 

                       9.00-12.30

 

 

Przew.: E. Kawula

Czł.: ks. R. Krzyszkowski

 

21

3d

Abs.

1os. D24

1os 116

 

                    9.00-12.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.05. 2021 r. (czwartek) geografia godz. 9.00-12.00

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

 

Przew.: M. Łacna

Czł.: J. Plewa

 

23

3g

 

3b

Abs.

 

9os. G01, G03, G04, G06, G12, G16, G23, G24, G25

2os. B08, B13

1os. 125

 

 

 

 

 

 

3a

3b

3g

 

1os. A14

2os. B10, B24

4os. G09, G11, G17, G18

 

            9.00-12.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.05. 2021 r. (czwartek) język niemiecki godz. 14.00 poziom podstawowy 14.00-16.00

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.: E. Filipowska

Czł: M. Wojdan

 

21

3c

3h

 

1os. C31

1os. H01

 

 

 

3d

 

1os. D01

 

                  14.00-16.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.05. 2021 r. (piątek) chemia godz. 9.00-12.00

 

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.: J. Witek

Czł.: P. Romaniszyn- Majcher

Czł: A. Kornaś

Czł.: ks. J. Misiak

Czł.: E. Wiaderny

Czł.: I. Mączka

Czł.: A. Kubać

 

30 (sala gimn.

3a

 

3c

 

 

3d

 

 

Abs.

11os. A03-A05, A09, A10, A16, A21, A24-A26, A30

17os. C02, C05, C07, C08, C15-C17, C19-C21, C23, C24, C26, C28-C31

13os. D02, D04-D07, D11, D13, D18, D19, D21, D26, D27, D31

17os. 101-104, 109, 119,122, 123,127, 133, 134, 137, 138, 139, 141, 143, 148

 

 

 

 

 

 

 

3a

3c

3d

 

Abs.

 

 

2os. A08, A15

6os. C06, C12, C14, C18, C22, C27

8os. D01, D03, D16, D17, D22, D25, D28, D30

2os. 113, 108

 

                          9.00-12.30

 

Przew.: M. Kutschera

Czł.:  M. Szczurek

 

27

3d

Abs.

1os. D24

2os. 114, 116

 

                        9.00-12.30

 

 

 

 

 

14.05. 2021 r. (piątek) język niemiecki godz. 14.00 poziom rozszerzony 14.00-16.30

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.: ks. T. Śpiewak

Czł.: I. Wątroba

 

 

21

3a

3d

3h

 

1os. A10

1os. D07

1os. H01

 

 

 

3d

1os. D01

 

                     14.00-17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.05. 2021 r. (poniedziałek) historia godz. 9.00 poziom rozszerzony 9.00-12.00

 

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.:  E. Jędros

Czł: B. Satoła- Śliwa

 

 

28

3e

 

 

15os. E01-E03, E07, E08, E10-E13, E15-E17, E20, E21, E22

 

 

 

 

Przew.: W. Kowalska

Czł: S. Gryglewski

 

25

3e

3f

3h

31

 

Abs.

4os. E23, E28-E30

1os. F24

3os. H05, H07, H12

5os. I04, I11, I14, I20, I29

1os. 140

3e

2os. E18, E19

 

                   9.00-12.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.05. 2021 r. (wtorek) fizyka godz. 9.00-12.00

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.: R. Paprota

Czł.: B. Korta

 

28

3b

3h

 

Abs.

5os. B04, B09, B18, B26, B29

7os. H01, H03, H09, H14, H16, H17, H19

1os. 115

 

 

3b

3h

 

2os. B01, B02

1os. H08

 

                             9.00-12.30     

 

 

 

 

 

 

 

 

18.05. 2021 r. (wtorek) język hiszpański godz.14.00 poziom dwujęzyczny 14.00-17.00

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.: M. Kalinowska

Czł.: J. Piątek

 

17

(czyt.)

 

3g

1os. G18

 

               14.00-17.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.05. 2021 r. (środa) informatyka godz. 9.00

 

Skład Zespołu Nadzorującego

Nr sali

Klasa

Ilość zdających

Przew.: M. Pachuta- Nosal

Czł.:  P. Wieciech

 

 

11

3b

3h

Abs.

 

 

2os. B29, B32

1os. H21

2os. 129, 131

 

              egz. cz. I   09.00-10.00

                     cz. II  10.30-13.00

 

 

 

 

Opiekun pracowni:  Bogusław Ptak

 

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maj 2021
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6