Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

previous arrow
next arrow
Slider

Zgodnie z decyzją władz państwowych zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w naszej szkole zostają zawieszone od czwartku 12 marca na okres dwóch tygodni. Nie jest to czas ferii, apelujemy do naszych uczniów o przestrzeganie zasad kwarantanny i pozostanie w domach. Nauczyciele będą starać się nawiązać kontakt z uczniami przez dziennik elektroniczny przekazując materiały i prezentacje przydatne do pożytecznego wykorzystania nadzwyczajnej przerwy w nauce. Prosimy o sprawdzanie następnych informacji na stronie szkoły i stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dyrekcja 

Suspension of classes at I LO Bochnia

According to the decision of the state authorities, classes in our school have been suspended from Thursday, March 12 for a period of two weeks. This is not a vacation time, we urge our students to comply with the quarantine rules and stay at home. Teachers will try to make contact with students through an electronic class register providing useful materials and presentations. Please check the next announcements on the school website and the website of the Ministry of National Education.

Wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4