Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Piłkarki nożne I LO zdobyły I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Średnich w halowej piłce nożnej.

05.04.2019r w hali widowiskowo-sportowej w Bochni odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Średnich w halowej piłce nożnej dziewcząt. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”. W końcowej punktacji współzawodnictwa sportowego reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce zdobywając Mistrzostwo Powiatu Szkół Średnich w halowej piłce nożnej dziewcząt.
Gratulujemy !!!!

Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie:
Kopacz Karolina, Dudek Dąbrówka, Kołodziej Wiktoria, Stokłosa Monika, Przybyłko Małgorzata, Dziadowiec Julia, Prokopowicz Agnieszka, Cepak Jolanta, Wojciechowska Aleksandra, Tota Aleksandra

Opiekun zespołu - p. Ewa Jodłowska.

 

County Champions

Our girls’ football team won first place in the County High School Championships in indoor football. On April 5, in the sports hall in Bochnia, the County High School Championship in indoor girls’ football was held . The competition was played in the peer-to-peer system. In the final scoring of the competition, the representation of our school took first place and won the Championship.

Congratulations !!!!

Here are the members of our team: Kopacz Karolina, Dudek Dąbrowka, Koodziej Wiktoria, Stokłosa Monika, Przybyłko Małgorzata, Dziadowiec Julia, Prokopowicz Agnieszka, Cepak Jolanta, Wojciechowska Aleksandra, Tota Aleksandra.

The team was prepared by our PE teacher – Ms Ewa Jodłowska.

 

Lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4