Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Starosta Ludwik Węgrzyn wręczył nagrody i stypendia.

Starosta bocheński wręczył nagrody dyrektorom i nauczycielom, dla których organem prowadzącym jest Powiat Bocheński, a także stypendia dla uczniów za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe, postawę społeczną i zaangażowanie na rzecz społeczności szkolnej bądź środowiska lokalnego. Z naszej szkoły nagrodą starosty wyróżniono Panią Dyrektor Jolantę Kruk oraz nauczycielkę języka angielskiego Panią Edytę Kaczmarczyk.

Starosta wręczył również stypendia za wybitne osiągnięcia naukowe oraz za wybitne osiągniecia w dziedzinie sportu. Aby otrzymać stypendium należało się wykazać nie tylko wysoką średnią ocen i wzorowym zachowaniem, ale także udziałem w konkursach, olimpiadach przedmiotowych, zawodach o randze mistrzowskiej lub innymi ponadprogramowymi osiągnięciami. Wśród wyróżnionych najliczniejszą grupę stanowili uczniowie naszej szkoły.

Stypendia za wybitne osiągnięcia naukowe otrzymali: Piotr Makarewicz, Mikołaj Klimek, Beata Brydniak, Maciej Tota, Miłosz Strugała, Kamila Widełka, Martyna Jaworska, Gabriela Paszkowska, Faustyna Zaleśna, Magdalena Kica, Jakub Owczarek, Wojciech Kubas, Katarzyna Paprota, Dawid Tomaśko, Anna Grabarz, Monika Kocjan, Kacper Świątek.

Stypendia za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportu, otrzymali: Wojciech Kasperski, Julia Gut, Filip Korta, Igor Dymura, Alicja Hamuda, Mateusz Pławecki, Dominika Kalicka, Weronika Łęczek.

Spotkanie było również okazją do wręczenia dyplomów i nagród za zajęcie czołowych miejsc we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Bocheńskiego, w roku szkolnym 2017/2018. Nasza szkoła została nagrodzona za zajęcie I miejsca w kategorii dziewcząt oraz II miejsca w kategorii chłopców.

 

Awards and scholarships

On the occasion of the National Education Day, the Head of the County Ludwik Węgrzyn awarded prizes and scholarships to teachers and students from Bochnia County. Among the awarded teachers were the Head of our school - Mrs Jolanta Kruk and the English teacher - Mrs Edyta Kaczmarczyk.

The students were honoured for outstanding learning results and sports achievements. Here is the list of awarded students from our school:

Outstanding learning results: Piotr Makarewicz, Mikołaj Klimek, Beata Brydniak, Maciej Tota, Miłosz Strugała, Kamila Widełka, Martyna Jaworska, Gabriela Paszkowska, Faustyna Zaleśna, Magdalena Kica, Jakub Owczarek, Wojciech Kubas, Katarzyna Paprota, Dawid Tomaśko, Anna Grabarz, Monika Kocjan, Kacper Świątek.

Sports achievements: Wojciech Kasperski, Julia Gut, Filip Korta, Igor Dymura, Alicja Hamuda, Mateusz Pławecki, Dominika Kalicka and Weronika Łęczek.

The scholarship criteria included: top grades, exemplary behaviour, successful participation in competitions and olympiads, commitment to the school or local community.

The meeting was also an opportunity to honour the best schools in sports competitions in Bochnia County in the school year 2017/2018. Our school was awarded a prize for taking first place in girls’ category and second place in boys’ competitions.

 

 

Kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5