Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Nawiązanie współpracy z Instytutem Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

W roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła nawiązała współpracę z Instytutem Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Powstał projekt edukacyjny „O pożytkach płynących ze studiowania geografii i kierunków pokrewnych”. Koordynatorami projektu są: ze strony UP – dr Sławomir Dorocki i mgr Paweł Brzegowy, a ze strony I LO – p. Elżbieta Michałowska. W projekcie uczestniczą uczniowie z klas 2g i 3g.

Współpraca jest cykliczna. Raz w miesiącu będzie odbywał się wykład w naszej szkole, a raz w semestrze udamy się do Krakowa do Instytutu Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego.

18.09.2018 w ramach projektu odbył się w naszej szkole pierwszy wykład „ Ciekawe jest życie geografa” wygłoszony przez Panią dr inż. Joannę Korzeniowską z Zakładu Ekorozwoju i Kształtowania Środowiska Geograficznego.

 

Geographers have interesting lives

Our school has set up a cooperation with the Institute of Geography at Padagogical University in Kraków.We started an educational project ”About benefits of studying Geography and related subjects”. The project is coordinated by university teachers: Dr.Sławomir Dorocki, MA Paweł Brzegowy and our Geography teacher Elżbieta Michałowska. Students from classes 2g and 3g are involved in project activities. They will have an opportunity to attend monthly lectures held in our school and also take part in meetings at the university once in each school term. On 18 September the first project lecture was given in our school by Dr. Joanna Korzeniowska from the Department of Sustainable Development and Shaping of Geographic Environment. It was titled ”Geographers have interesting lives”.

Luty 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3