Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Zakończył się kolejny rok współpracy I LO z AFS. W naszej szkole rok spędziła Azra Sancktar z Turcji.

Poświęciła go na poznanie polskiej kultury i języka. O tym, że nie zmarnowała tego czasu mogliśmy przekonać się w czasie zakończenia roku, gdy po polsku dziękowała za czas spędzony w naszej szkole. Swoje umiejętności językowe Azra potwierdziła zdając państwowy egzamin z języka polskiego. Swój udział w realizacji projektu mieli także nasi uczniowie, wolontariusze z klas 2i, 1c i 1i. W ostatnia niedzielę w Liceum w Piekarach pod Krakowem odbyło się zakończenie i podsumowanie tegorocznego projektu. To jednak nie koniec, przed nami nowy rok działań. Po raz pierwszy w historii naszej szkoły nasza uczennica wyjedzie w ramach projektu na roczny pobyt zagraniczny. Jest to Ola Budzyn, która spędzi rok mieszkając we włoskiej rodzinie i uczęszczając tam do szkoły. Życzymy powodzenia.

Kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5