Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Regionalne spotkanie AFS w I Liceum Ogólnokształcącym w Bochni.

Czterdzieści osób związanych z AFS pojawiło się wczoraj w naszej szkole. Było to tradycyjne Spotkanie Wielkanocne z udziałem rodzin goszczących, wolontariuszy, uczniów wyjeżdżających w przyszłym roku na programy AFS ( z naszej szkoły jedna uczennica wyjeżdża do Włoch)i oczywiście gości z zagranicy. A ci przybyli z Turcji, Danii, Włoch, Meksyku i Tajlandii. Była okazja do rozmów i opowieści o tym czym nasze Święta Wielkanocy zaskoczyły naszych gości ( numer jeden: śmigus dyngus). Po spotkaniu odbyło się szkolenie dla wolontariuszy prowadzone przez pracowników krakowskiego biura AFS.

 

AFS regional meeting

Last weekend our school organized an Easter meeting for all the students who are taking part in AFS exchange in our area. There were also those who are planning to go next year as well as volunteers. Altogether 40 people were our guests, including those from Denmark, Turkey, Italy, Mexico and Thailand. It was a time to talk, to meet each other and discuss Easter traditions in Poland, which came as a surprise to most of the participants.

 

Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30