Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Klasa IV a

1. Bielewicz Grażyna

2. Biernat Halina

3. Chojnacka Anna

4. Cybulska Małgorzata

5. Dudziak Halina

6. Famielec Teresa

7. Freudenheim Hanna

8. Gadulska Irena

9. Góra Maria

10. Góral Maria

11. Hejmo Maria

12.J aglarz Elżbieta

13. Kępa Maria

14. Kokoszka Krystyna

15. Łukasik Małgorzata

16. Malinowska Zofia

17. Mikulska Małgorzata

18. Nosek Józefa

19. Obora Maria

20. Porwol Izabela

21. Rapacz Krystyna

22. Rzymek Kazimiera

23. Sumara Ewa

24. Szewczyk Elżbieta

25. Świętek Janina

26. Tokarz Anna

 

Klasa IVb

1. Bankiewicz Bożena

2. Bielecki Janusz

3. Bożek Roman

4. Bukowicz Krystyna

5. Całka Teresa

6. Chmielarska Aleksandra

7. Dyduch Irena

8. Famielec Stanisław

9. Fortuna Iwona

10. Gawor Bogusław

11. Golonka Grażyna

12. Góra Maria

13. Gryglaszewska Ewa

14. Grzesik Elżbieta

15. Hyrc Krzysztof

16. Ilcewicz Maria

17. Jarosińska Maria

18. Jaszczyńska Urszula

19. Kicia Krystyna

20. Kozak Józef

21. Kłusek Małgorzata

22. Krokosz Lucyna

23. Krawiec Wiesława

24. Luszowiecka Hanna

25. Mikiulski Włodzimierz

26. Nosek Wojciech

27. Pachuta Ryszard

28. Pięch Krzysztof

29. Sacha Krystyna

30. Satoła Krzysztof

31. Selak Anna

32. Sionko Dorota

33. Strojek Elżbieta

34. Szewczyk Władysława

35. Smaga Lucyna

36. Tworzydło Andrzej

 

Klasa IVc

1. Boruta Wiesława

2. Czarnik Małgorzata

3. Czubek Stanisława

4. Dyląg Dorota

5. Dźwigaj Danuta

6. Dźwigaj Ryszard

7. Fabian Bogumiła

8. Imiołek Małgorzata

9. Kaczmarek Grażyna

10. Kącki Stanisław

11. Klęk Barbara

12. Klima Barbara

13. Konieczny Przemysław

14. Kornaś Maria

15. Kyć Grażyna

16. Makowski Józef

17. Nyzio Jerzy

18. Oleksy Ewa

19. Paluch Waldemar

20. Pałkowska Mirosława

21. Piska Renata

22. Plewniak Andrzej

23. Rudnik Małgorzata

24. Samek Wacław

25. Skoczek Marek

26. Stanisz Maria

27. Sumara Wanda

28. Tokarz Lidia

29. Tułak Małgorzata

30. Waśniowski Leszek

31. Wojas Tomasz

32. Zahradnik Beata

33. Zielińska Magdalena

34. Ziółkowska Barbara

35. Żabińska Grażyna

36. Żurawska Barbara

 

Klasa IVd

1. Buczek Maria

2. Czarnota Barbara

3. Hełmecka Krystyna

4. Hubert Barbara

5. Jabubów Jadwiga

6. Kaczmarczyk Janina

7. Kamionka Krystyna

8. Kołodziej Maria

9. Król Irena

10. Majgier Maria

11. Mucha Teresa

12. Mytnik Anna

13. Orłowska Jolanta

14. Piotrowicz Anna

15. Pilch Maria

16. Pyciak Maria

17. Różańska Jadwiga

18. Rysak Kazimiera

19. Skoczek Władysława

20. Standzik Małgorzata

21. Strach Anna

22. Wójcik Halina

23. Zdebska Jadwiga

24. Zawada Maria

 

Klasa IVe

1. Baniak Elżbieta

2. Bodurka Danuta

3. Dziadoszczyk Stanisław

4. Dudziak Maria

5. Fitrzyk Janina

6. Fortuna Stanisława

7. Golonka Barbara

8. Heród Maria

9. Korta Krystyna

10. Legutko Danuta

11. Migdał Danuta

12. Mikłos Jadwiga

13. Mroczek Maria

14. Podhorecka Krystyna

15. Rakoczy Danuta

16. Reczek Zofia

17. Rynduch Jadwiga

18. Rzepka Maria

19. Słonina Stanisława

20. Smoleń Elżbieta

21. Stachowicz Krystyna

22. Suwara Henryka

23. Świgost Urszula

24. Szydłowska Elżbieta

25. Woda Bogumiła

26. Zoń Ewa

 

Klasa IVf

1. Biernat Alicja

2. Chrobak Leszek

3. Dąbrowski Tadeusz

4. Dołęga Zdzisław

5. Dziedzic Marta

6. Golemiec Jadwiga

7. Jaskierska Maria

8. Kasprzyk Ewa

9. Kazior Józefa

10. Lesiewicz Jadwiga

11. Machaj Lucyna

12. Madejski Antoni

13. Majta Władysław

14. Osuch Elżbieta

15. Puławska Danuta

16. Rogowska Czesława

17. Szopa Danuta

18. Siwicka Jolanta

19. Stachowicz Rozalia

20. Stec Krystyna

21. Szewczyk Barbara

22. Trojnar Grażyna

23. Urbański Michał

24. Wnęk Teresa

 

Grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6