Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 Klasa IV A

 

  1. Bankiewicz Anna

  2. Biernat Danuta

  3. Błąkała Alicja

  4. Buczek Jan

  5. Budyś Maria

  6. Chrzan Kazimierz

  7. Czajkowicz Waldemar

  8. Czarnik Grzegorz

  9. Czechowski Jan

  10. Ferenc Andrzej

  11. Boryś Halina

  12. Gadulska Zofia

  13. Głód Jacek

  14. Jarosiński Jan

  15. Jawień Grażyna

  16. Kokoszka Jadwiga

  17. Kowal Maria

  18. Lalik Grażyna

  19. Lechwar Józef

  20. Mroczek Maria

  21. Mrowca Teresa

  22. Mucha Janina

  23. Naruszewicz Waldemar

  24. Piś Maria

  25. Prucnal Anna

  26. Przybyłowicz Elżbieta

  27. Reinoch Barbara

  28. Siudak Anna

  29. Słowik Maria

  30. Standzik Teresa

  31. Strach Jacek

  32. Szymla Ryszard

  33. Tacik Maria

  34. Tkaczuk Jadwiga

  35. Węglarz Aleksandra

  36. Więcałw Anna

  37. Witek Jerzy

  38. Wygoda Józefa

  39. Wymazała Krzysztof

  40. Zatorska Stefania

 

 

 

Klasa IV B

 

  1. Chrzanowska Małgorzata

  2. Dźwigaj Aleksandra

  3. Gałczyńska Maria

  4. Gawąd Maria

  5. Górniak Grażyna

  6. Greniuch Przemysław

  7. Grzesik Jerzy

  8. Jakubowska Małgorzata

  9. Jaskuła Alicja

  10. Jonas Jerzy

  11. Klimek Ewa

  12. Kłusek Jerzy

  13. Kowal Ryszard

  14. Krzywda Leszek

  15. Lis Andrzej

  16. Lizak Jerzy

  17. Mamoń Jacek

  18. Mazur Teresa

  19. Mucha Jadwiga

  20. Piątkiewicz Andrzej

  21. Pilch Elżbieta

  22. Rachwał Stanisław

  23. Rynduch Mieczysław

  24. Sasnolecka Waldemara

  25. Siemdaj Jerzy

  26. Smrokowski Sławomir

  27. Snopek Emil

  28. Sobas Anna

  29. Stachura Władysław

  30. Stańczewski Tadeusz

  31. Świderski Adam

  32. Tokarz Ewa

  33. Wojnar Czesław

 

 

 

Klasa IV C

 

  1. Andrzejewski Wiesław

  2. Bachula Czesław

  3. Batko Maria

  4. Bożek Grażyna

  5. Cyrus Krystyna

  6. Czajkowska Maria

  7. Czoch Ryszard

  8. Daniec Maria

  9. Dyduch Anna

  10. Dylowicz Janusz

  11. Gądek Anna

  12. Gołąb Bernadetta

  13. Grzywacz Małgorzata

  14. Hubert Maria

  15. Ilcewicz Stanisław

  16. Irzyk Wanda

  17. Jarek Urszula

  18. Jeziorek Jan

  19. Knapik Krystyna

  20. Kobyłko Roman

  21. Król Zofia

  22. Kubiak Irena

  23. Kuchnik Jan

  24. Kuszlik Ewa

  25. Laniewska Małgorzata

  26. Łącki Kazimierz

  27. Mikłas Krystian

  28. Nowak Józef

  29. Orzeł Jerzy

  30. Pietrzykowska Jadwiga

  31. Przybyło Danuta

  32. Pyrz Zbigniew

  33. Stańdo Andrzejewski

  34. Tryczyński Jerzy

  35. Trzósło Emilia

  36. Wątroba Jan

  37. Węgrzyn Andrzej

  38. Wiśniowska Władysława

  39. Zatorska Urszula

 

 

 

 

Klasa IV D

 

  1. Bogucka Elżbieta

  2. Dębosz Wanda

  3. Gadzina Stanisław

  4. Gajewska Krystyna

  5. Gicala Jacek

  6. Hank Elżbieta

  7. Jaglarz Leszek

  8. Jaroszek Elżbieta

  9. Kapałka Maria

  10. Kapcia Kazimierz

  11. Kapcia Mieczysław

  12. Kicka Zygmunt

  13. Kicka Władysław

  14. Kulińska Magdalena

  15. Lichy Jolanta

  16. Majcher Barbara

  17. Marcinkowska Maria

  18. Mazur Andrzej

  19. Michniak Elżbieta

  20. Nosek Andrzej

  21. Nóżka Anna

  22. Pilch Joanna Ryszarda

  23. Przybyło Aleksander

  24. Puzia Ewa

  25. Rysak Irena

  26. Szczepanik Irena

 

 

 

Klasa IV E

 

  1. Banaś Stanisława

  2. Błaszczyk Zofia

  3. Cabała Teresa

  4. Dąbrowska Bronisława

  5. Dąbrowska Janina

  6. Dziadoszczyk Barbara

  7. Filipowicz Małgorzata

  8. Górska Anna

  9. Helak Maria

  10. Iredyńska Ewa

  11. Jagielska Bernadetta

  12. Jakubowska Bogusława

  13. Jodłowska Jadwiga

  14. Klimek Franciszka

  15. Kłóś Grażyna

  16. Kossowska Małgorzata

  17. Kotowicz Barbara

  18. Krawiec Maria

  19. Kruk Krystyna

  20. Lekka Janina

  21. Łach Alicja

  22. Madejska Maria

  23. Marszycka Irena

  24. Michalik Danuta

  25. Romańska Wanda

  26. Skoczek Marta

  27. Sobaś Halina

  28. Szydłowska Józefa

  29. Ślizowska Halina

  30. Wawszczyk Wanda

  31. Zalasiewicz Irena

 

 

 

 

 

Klasa IV F

 

  1. Bukowiec Krystyna

  2. Chrobak Barbara

  3. Flanek Barbara

  4. Gałat Urszula

  5. Góral Janina

  6. Kita Halina

  7. Kępa Zofia

  8. Klecka Lidia

  9. Klupa Lidia

  10. Kruk Maria

  11. Kutyba Dorota

  12. Lany Zofia

  13. Miękina Maria

  14. Mrożek Marta

  15. Niedział Wiesława

  16. Nowak Wanda

  17. Palej Grażyna

  18. Pączek Elżbieta

  19. Pierzak Halina

  20. Popiołek Małgorzata

  21. Sady Lcyna

  22. Sowa Barbara

  23. Siopa Wiesława

  24. Surga Halina

  25. Węgrzyn Elżbieta

  26. Włodek Ewa

  27. Wójcilk Anna

  28. Wróbel Janina

  29. Tokarz Renata

  30. Rajska Alicja

  31. Mach Jadwiga

  32. Trzósło Lidia

  33. Kurek Barbara

 

Grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6