Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 Klasa  XI A (IV)

  1. Biernat Danuta

  2. Dulewicz Andrzej

  3. Dziedzic Krystyna

  4. Gajewska Janina

  5. Gądek Marian

  6. Gniadek Barbara

  7. Imiołek Małgorzata

  8. Janiga Grażyna

  9. Jóźwiak Andrzej

  10. Junga Elżbieta

  11. Kamionka Jerzy

  12. Kapcia Irena

  13. Karasiński Andrzej

  14. Kita Renata

  15. Kociołek Maria

  16. Kronenberg Danuta

  17. Krzywda Maria

  18. Kucia Wacław

  19. Kurnik Eugenia

  20. Kyć Wanda

  21. Lis Barbara

  22. Matusik Maria

  23. Olszewski Jan

  24. Perkowski Juliusz

  25. Rębilas Józefa

  26. Rzepska Krystyna

  27. Serafin Lidia

  28. Sieczka Stanisława

  29. Szymla Teresa

  30. Urban Barbara

  31. Walentynowicz Roman

  32. Wawszczyk Małgorzata

  33. Widło Jan

  34. Wnęk Izabella

  35. Wojtoń Izabella

  36. Stec Wojciech

  37. Szarek Mieczysław

  38. Wyrwa Jan

  39. Zięba Tadeusz

 

 

 

Klasa IX B (IV)

 

  1. Banach Piotr

  2. Bieniek Weronika

  3. Cepak Małgorzata

  4. Cyz Andrzej

  5. Chrzan Tadeusz

  6. Czesak Teresa

  7. Dębosz Władysława

  8. Florek Marek

  9. Gicala Krystyna

  10. Jaremkiewicz Janusz

  11. Kociołek Adam

  12. Langer Józef

  13. Łacny Bogdan

  14. Łuczka Jerzy

  15. Paluch Maria

  16. Pietrzk Władysława

  17. Rojek Barbara

  18. Rudek Jerzy

  19. Skrzypek Halina

  20. Ścisło Andrzej

  21. Ślipko Marek

  22. Tadel Mieczysław

  23. Tarajko Krzysztof

  24. Wędzicha Jerzy

  25. Wieciech Andrzej

  26. Worobjow Lesław

  27. Zaczyński Andrzej

  28. Zajączkowska Krystyna

  29. Zięba Józef

  30. Zwierniak Bogumiła

 

 

 

Klasa XI C (IV)

 

  1. Biernat Halina

  2. Biernat Irena

  3. Bill Alicja

  4. Biłos Władysława

  5. Broszkiewicz Aleksander

  6. Całka Jadwiga

  7. Cieślik Alicja

  8. Chorążyczewska Bogusława

  9. Czarnik Anna

  10. Dobrzańska Maria

  11. Dźwigaj Wiesława

  12. Gutowska Anna

  13. Irzabek Jan

  14. Kolarz Halina

  15. Kuczma Ryszard

  16. Lizak Magdalena

  17. Madej Barbara

  18. Mechut Jan

  19. Milbert Małgorzata

  20. Piotrowski Andrzej

  21. Piska Jerzy

  22. Rudnik Maria

  23. Rzepecka Cecylia

  24. Rzepka Janina

  25. Satoła Irena

  26. Strach Zenon

  27. Śiwy Grażyna

  28. Skowronek Ryszard

  29. Sobas Maria

  30. Sowieńska Maria

  31. Stachowicz Zofia

  32. Surma Fryderyk

  33. Truś Elżbieta

  34. Włodarczyk Grażyna

  35. Wszołek Maria

  36. Ziółkowska Wanda

 

 

 

 

 

Klasa XI D (IV)

 

1, Bajda Ryszard

 

  1. Cabaj Genowefa

  2. Dudzik Józefa

  3. Glonek Józef

  4. Jasiak Elżbieta

  5. Krzykalska Barbara

  6. Przyborowski Wiesław

  7. Ponikiewicz Adam

  8. Fik Elżbieta

  9. Kleszcz Aleksandra

  10. Klimek Krystyna

  11. Kulisiewicz Anna

  12. Lasko Stanisław

  13. Majewska Teresa

  14. Michalik Janusz

  15. Młynarz Halina

  16. Nowicki Edmund

  17. Nowak Maria

  18. Pawełek Marian

  19. Piekarczyk Marek

  20. Piekarz Genowefa

  21. Pomadowska Lidia

  22. Porębska Genowefa

  23. Przyborowski Władysław

  24. Sądel Edwarda

  25. Sikorska Teresa

  26. Sroka Maria

  27. Suwara Władysława

  28. Topolski Janusz

  29. Wojtoń Tadeusz

  30. Wawszczyk Marian

 

 

 

 

 

Klasa XI E (IV)

 

  1. Baca Alicja

  2. Biernat Krystyna

  3. Czekaj Ewa

  4. Dębosz Jadwiga

  5. Dziedzic Anna

  6. Fortuna Zofia

  7. Franczak Halina

  8. Gadowska Krystyna

  9. Gawłowicz Barbara

  10. Gawłowicz Zofia

  11. Goc Maria

  12. Greniuch Anna

  13. Kolarz Stanisława

  14. Kłusek Krystyna

  15. Kołodziej Helena

  16. Kurdziel Bronisława

  17. Michajlak Krystyna

  18. Michalczyk Teresa

  19. Mroczek Stanisława

  20. Mucha Barbara

  21. Nosek Anna

  22. Nowak Maria

  23. Pająk Halina

  24. Radzięta Elżbieta

  25. Skoczyńska Krystyna

  26. Sokańska Janina

  27. Szkodna Irena

  28. Urbańska Janina

  29. Ślizowska Helena

  30. Zelek Maria

  31. Wójcik Cecylia

  32. Wójcik Lucyna

  33. Zelek Grażyna

  34. Zięba Helena

  35. Zych Elżbieta

  36. Edhardt Elżbieta

 

 

 

Klasa IX F (IV)

 

  1. Bazentkiewicz Jolanta

  2. Czubek Teofil

  3. Długosz Teresa

  4. Drąg Jan

  5. Dychno Maria

  6. Dychus Maria

  7. Gałka Józef

  8. Gajewski Andrzej

  9. Gawęda Józef

  10. Gaworczyk Jan

  11. Gębska Jadwiga

  12. Gorczyca Anna

  13. Górak Stanisław

  14. Hans Walerian

  15. Jach Wiesław

  16. Kobiela Jacek

  17. Kocan Jerzy

  18. Kozak Andrzej

  19. Lalik Krystyna

  20. Leśny Marian

  21. Łebska Barbara

  22. Łach Kazimiera

  23. Pawulska Teresa

  24. Piechnik Antoni

  25. Pietrzyk Barbara

  26. Plebańczyk Anna

  27. Rojek Stanisław

  28. Sikora Helena

  29. Styczeń Eleonora

  30. Szydłowski Zbigniew

  31. Trzaska Anna

  32. Waligóra Maria

  33. Węgrzyn Grażyna

  34. Woźniak Zofia

  35. Winiarska Maria

  36. Zając Stanisław

  37. Zięba Zbigniew

  38. Żabiński Stanisław

  39. Garścia Maria

 

Grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6