Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 Klasa XI A (IV)

  1. Biernal Krystyna

  2. Bielczyk Jerzy

  3. Biernat Edward

  4. Biłos Krystyna

  5. Bińczycka Lucyna

  6. Buczek Stanisław

  7. Bugayska Aleksandra

  8. Buczek Marian

  9. Fielek Andrzej

  10. Gardziel Edward

  11. Kicka Józef

  12. Kokoszka Stanisław

  13. Kosińska Anna

  14. Kula Sylwester

  15. Kuzaj Maria

  16. Lidwin Bogdan

  17. Majcher Wacław

  18. Miękina Jerzy

  19. Młynarski Jacek

  20. Naskalski Jan

  21. Ochel Tadeusz

  22. Pastuszak Jan

  23. Rojewski Kazimierz

  24. Samek Stanisława

  25. Sawko Krystyna

  26. Smoleń Józef

  27. Studzińska Elżbieta

  28. Ścieżka Waldemar

  29. Ślipko Marek

 

 

 

Klasa XI B (IV)

 

 

  1. Cholewa Jan

  2. Drąg Józefa

  3. Gorczyca Jakub

  4. Ignacyk Edward

  5. Kaczmarczyk Jerzy

  6. Kokoszka Anna

  7. Kolarz Stanisław

  8. Kubacka Krystyna

  9. Kukla Józef

  10. Kurczak Andrzej

  11. Łącki Aleksander

  12. Łepski Andrzej

  13. Migdał Anna

  14. Mikulska Halina

  15. Musialski Józef

  16. Mrowca Wiesława

  17. Ordyk Helena

  18. Pączek Franciszek

  19. Popadiak Jacek

  20. Porwisz Józef

  21. Rachwalska Lucyna

  22. Rachwalski Andrzej

  23. Rachwał Irena

  24. Rybka Władysław

  25. Strzałka Henryk

  26. Waśniowski Bronisław

  27. Więcek Barbara

  28. Wróbel Danuta

  29. Zaczyńska Maria

 

 

 

 

Klasa IX C (IV)

 

  1. Borowski Wiesław

  2. Broszkiewicz Jerzy

  3. Budyś Anna

  4. Capik Emilia

  5. Chodur Janusz

  6. Drzazga Roman

  7. Fita Zofia

  8. Furmański Andrzej

  9. Gaik Wiesław

  10. Gicala Tadeusz

  11. Goryczko Stanisław

  12. Kaliński Franciszek

  13. Kita Grażyna

  14. Klimek Anna

  15. Kopańska Danuta

  16. Kurkiewicz Ewa

  17. Kutyba Genowefa

  18. Liguzińska Teresa

  19. Loryś Stanisława

  20. Piechnik Jan

  21. Rakoczy Maria

  22. Ryncarz Bożena

  23. Rzymek Zbigniew

  24. Samolej Wiktor

  25. Snopek Edward

  26. Sułkowski Jerzy

  27. Woda Tadeusz

  28. Wojtas Halina

  29. Wójcik Józef

  30. Wszołek Maria

  31. Zajdzikowska Anna

  32. Żaba Anna

 

 

 

 

Klasa XI D (IV)

 

  1. Banasiak Jerzy

  2. Bienias Maria

  3. Broszkiewicz Stanisław

  4. Bubula Irena

  5. Butrymowicz Stanisław

  6. Całka Marek

  7. Dzięgiel Dorota

  8. Dziduszko Jerzy

  9. Dźwigaj Halina

  10. Famielec Anastazja

  11. Fortuna Aleksandra

  12. Furmański Kazimierz

  13. Gańczarczyk Małgorzata

  14. Gondek Tadeusz

  15. Janikowska Wanda

  16. Klimas Marek

  17. Kociołek Janina

  18. Kuchta Franciszek

  19. Marcińska Bogumiła

  20. Marchlewska Krystyna

  21. Malik Stanisław

  22. Orzeł Stanisław

  23. Róg Leszek

  24. Radzięta Józef

  25. Schejbal Ewa

  26. Siwicki Józef

  27. Skura Marek

  28. Smoleń Maria

  29. Sosnowiec Adam

  30. Szkolna Grażyna

  31. Turek Maria

  32. Wilk Grażyna

  33. Wojtoń Andrzej

  34. Wiśniowska Dioniza

  35. Wróbel Genowefa

 

 

 

Klasa XI E (IV)

 

  1. Bereta Anna

  2. Bereta Stanisława

  3. Biernat Irena

  4. Brzegowa Józefa

  5. Buczek Zdzisława

  6. Cholewa Maria

  7. Głogowska Zofia

  8. Golemiec Halina

  9. Górka Józefa

  10. Gut Teresa

  11. Imiołek Maria

  12. Kaim Halina

  13. Kokoszka Halina

  14. Krzywda Janina

  15. Łacna Barbara

  16. Malaca Krystyna

  17. Mazurek Teresa

  18. Pilch Halina

  19. Rachwalska Danuta

  20. Rataj Maria

  21. Rudek Łucja

  22. Rzymek Ryszarda

  23. Sieczka Władysława

  24. Skoczek Bernadetta

  25. Suwara Zofia

  26. Trojan Maria

  27. Tworzydło Maria

  28. Tworzydło Renata

  29. Woźniak Teresa

  30. Wrona Maria

 

 

 

Klasa XI F (IV)

 

  1. Cieśla Helena

  2. Grochola Dorota

  3. Kawalec Wanda

  4. Maciuszek Irena

  5. Majcher Maria

  6. Majcherczyk Krystyna

  7. Mitoń Grażyna

  8. Nowak Jolanta

  9. Pilch Józefa

  10. Rachwał Maria

  11. Romańska Danuta

  12. Rudnik Ewelina

  13. Ryba Maria

  14. Rybka Zofia

  15. Ślizowska Kazimiera

  16. Słonina Zofia

  17. Stachowicz Krystyna

  18. Stańczewska Barbara

  19. Stokłosa Urszula

  20. Tadel Maria

  21. Wójcik Józefa

  22. Zabrzyńska Czesława

  23. Zielińska Krystyna

 

 

 

Klasa XI G (IV)

 

  1. Bielawska Danuta

  2. Bratek Maria

  3. Buda Aleksandra

  4. Chwałkowska Danuta

  5. Damska Łucja

  6. Durbas Anna

  7. Dziadowiec Anna

  8. Dzieża Maria

  9. Erhardt Aleksandra

  10. Gajewska Halina

  11. Golonka Janina

  12. Gorzelska Jadwiga

  13. Janiczek Danuta

  14. Jawien Maria

  15. Jonak Maria

  16. Juszczyk Elżbieta

  17. Kicka Kazimiera

  18. Kostańska Teresa

  19. Krawczyk Maria

  20. Krokosz Danut

  21. Kubiak Bogumiła

  22. Lisak Alicja

  23. Madej Jadwiga

  24. Nakielna Barbara

  25. Nowosad Władysława

  26. Osika Emilia

  27. Pączek Stefania

  28. Przyborowska Zofia

  29. Radzięta Maria

  30. Ryncarz Elżbieta

  31. Stachuska Małgorzata

  32. Skoczek Małgorzata

  33. Siemdaj Teresa

  34. Szydłowska Halina

  35. Walas Urszula

  36. Wołowczyk Anna

  37. Wójtowicz Grażyna

 

 

 

Grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6