Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Nazwisko i imię

dzień tygodnia

godziny

Kruk Jolanta

środa

1600-1700

Cybura Łukasz

piątek

1500-1600

Pączek Jerzy

wtorek

1550-1635

ks. Broński Paweł

środa

1550-1635

Bulanda Barbara

piątek

1210-1255

Całka-Sychta Joanna

piątek

1400-1445

ks. Cwenar Tomasz

środa

920-1005

Cygan Joanna

środa

1500-1530

Czaja Anna

piątek

1210-1255

Fido Agata

czwartek

1115-1200

Fijał Beata

piątek

1210-1255

Filipowska Elżbieta

piątek

1015-1100

Grech Halina

środa

1115-1200

Jaszczyński Artur

piątek

1400-1445

Jędros Elżbieta

środa

1550-1630

Jodłowska Ewa

wtorek

1400-1430

Jodłowski Witold

wtorek

1300-1330

Kaczmarczyk Edyta

środa

920-1005

Kalinowska Marta

wtorek

1210-1255

Kamionka Halina

poniedziałek

1550-1635

Katarzyńska Agnieszka

środa

1550-1635

Kawula Ewa

środa

1015-1100

Kłusek Anna

piątek

1015-1100

Kocjan Dorota

czwartek

920-1005

Konieczny Łukasz

poniedziałek

1305-1350

Kornaś Aleksandra

wtorek

1015-1100

Korta Jadwiga

środa

1455-1540

Kowalska Wioletta

środa

1015-1100

Kukla-Nowak Anna Maria

środa

1115-1200

Kukuła-Bielecka Anna

piątek

1550-1630

Lysy Tomasz

czwartek

1115-1200

Marciszewska-Jaszczyńska Anna

wtorek

1115-1200

Mączka Izabela

wtorek

1015-1100

Michałowska Elżbieta

wtorek

1115-1200

Motak Bernadeta

wtorek

1210-1255

Mucha Marek

wtorek

1305-1350

Pachuta-Nosal Monika

czwartek

1015-1100

Paduch Krzysztof

środa

1210-1255

Paprota Renata

poniedziałek

1115-1200

Pasula Anna

Piątek

825-910

Pilch Dorota

poniedziałek

1115-1200

Ptak Barbara

poniedziałek

1550-1635

Ptak Bogusław

czwartek

1115-1200

Rachwał Aleksandra

środa

1305-1350

Romaniszyn-Majcher Paulina

piątek

1210-1255

Rzepecka Małgorzata

środa

1400-1445

Strugała Bogusława

czwartek

1400-1445

Szymkowska Maria

wtorek

1455-1540

Tabor Maciej

piątek

920-1005

Tokarczyk Danuta

wtorek

1640-1725

Truś Beata

środa

1115-1200

Uczkiewicz Piotr

poniedziałek

1640-1725

Winter Joanna

wtorek

920-1005

Wiaderny Ewa

środa

1640-1725

Witek Jan

czwartek

1015-1100

Wójciak Grzegorz

wtorek

1550-1635

Wrzesień 2018
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30