0 1 2 3 4 5 6 7

Konsultacje dla Rodziców w roku szkolnym 2016/2017

 

 

 Lp.

Nazwisko i imię

dzień tygodnia

godziny

1. 

Kruk Jolanta

wtorek

12.10 - 12.55

2. 

Cybura Łukasz

piątek 

14.00 - 1 4.45

3. 

Pączek Jerzy

wtorek

14.00 - 14.45

4. 

Basztura Radosława

czwartek

11.15 - 12.00

5. 

ks. Bugajski Dariusz

piątek

12.10 - 12.55

6. 

Całka-Sychta Joanna

środa

14.00 - 14.45

7. 

Chełmecka Teresa

wtorek

14.55 - 15.40

8. 

Cygan Joanna

poniedziałek 

14.00 - 14.45

9. 

Czaja Anna

wtorek

12.10 - 12.55

10. 

Fido Agata

czwartek

11.15 - 12.00

11. 

Fijał Beata

środa 

12.10 - 12.55

12. 

Filipowska Elżbieta

czwartek 

14.00 - 14.45

13. 

Golec Anna

wtorek 

14.00 - 14.45

14. 

Grech Halina

wtorek

10.15 - 11.00

15. 

ks. Jagoda Rafał

środa 

14.55 - 15.50

16. 

Jaryczewski Tomasz

wtorek

11.15 - 12.00

17. 

Jaszczyński Artur

czwartek

9.20 - 10.05

18. 

Jędros Elżbieta

czwartek

10.15 - 11.00

19. 

Jodłowska Ewa

poniedziałek

13.00 - 13.30

20. 

Kaczmarczyk Edyta

poniedziałek

10.15 - 11.00

21. 

Kalinowska Marta

piątek 

13.50 - 14.35

22. 

Kamionka Halina

piątek

11.15 - 12.00

23. 

Kawula Ewa

poniedziałek

11.15 - 12.00

24. 

Kłusek Anna

poniedziałek

11.15 - 12.00

25. 

Kocjan Dorota

wtorek

10.15 - 11.00

26. 

Konieczny Łukasz

piątek

10.15 - 11.00

27. 

Kornaś Aleksandra

poniedziałek

10.15 - 11.00

28. 

Korta Jadwiga

wtorek

13.05 - 13.50

29. 

Kowalska Wioletta

piątek

12.10 - 12.55

30. 

Kukuła-Bielecka Anna

środa 

10.15 - 11.00

31. 

Lysy Tomasz

środa

11.15 - 12.00

32. 

Mazur Urszula 

środa 

10.00 - 11.00

33. 

Mączka Izabela

piątek

11.15 - 12.00

34. 

Michałowska Elżbieta

piątek

14.55 - 15.40

35. 

Mucha Marek

poniedziałek

11.15 - 12.00

36. 

Ks. Mulka Antoni

wtorek

14.00 - 15.00

37. 

Pachuta-Nosal Monika

czwartek 

14.00 - 14.45

38. 

Paduch Krzysztof

wtorek

10.15 - 11.00

39. 

Paprota Renata

piątek

9.20 - 10.05

40. 

Pasula Anna

czwartek

12.10- 12.55

41. 

Pilch Dorota

poniedziałek

15.50 - 16.35

42. 

Ptak Barbara

środa 

14.00 - 14.45

43. 

Rachwał Aleksandra

poniedziałek 

12.10 - 12.55

44. 

Romaniszyn-Majcher Paulina

piątek

8.25 - 9.20

45. 

Strugała Bogusława

środa

15.50 - 16.35

46. 

Szymkowska Maria

czwartek

10.15 - 11.00

47. 

Tabor Maciej

wtorek

piątek

15.50 - 16.35

10.15 - 11.00

48. 

Tokarczyk Danuta

piątek

17.30 - 18.15

49. 

Truś Beata

piątek

10.15 - 11.00

50. 

Uczkiewicz Piotr

poniedziałek

15.50 - 16.35

51. 

Walecka Beata

wtorek

12.10 - 12.55

52. 

Winter Joanna

poniedziałek

8.25 - 9.10

53. 

Witek Jan

czwartek

14.55 - 15.40

54. 

Wójciak Grzegorz

piątek

14.00 - 14.45

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego
Pl. ks. Czaplińskiego 1, 32-700 Bochnia
tel. (014) 611 50 62 tel./fax (014) 612 36 56
NIP 868-196-25-65, REGON 123189976
Sekretariat: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Redakcja