Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2015/2016

 

 

 

Lp

Zawody sportowe

Osiągnięcia

Opiekunowie

1

Festiwal Biegowy w Krynicy

I m. G.Wolak 2b

III m. A.Lesiewicz

IVm.P.Skalska

I m. K.Kokoszka

III m.P.Piwowarski

H. Grech

2

Zawody Sportowe o tytuł Mistrza Szkoły

*siatkówce dziewcząt – org. – Tomasz Lysy

Zawody klas pierwszych I m. klasa 1A,

II m. klasa 1D

Zawody klas drugich

I m. kl. 2f,

II m. klasa 2g

Zawody klas trzecich:

 I m. kl. 3g,

II m. klasa 3i

I miejsce i Tytuł Mistrza Szkoły w siatkówce dziewcząt – zdobyła klasa -  3g      

II m. klasa1a,

III m. klasa 2f

*siatkówce chłopców – op. G. Wójciak

Eliminacje klas I

I m klasa1b,

II m. klasa 1h,

III m. klasa1d

Eliminacje klas II

I m klasa 2h,

II m. klasa 2b,

III m. klasa 2d

Eliminacje klas III

I m klasa 3h,

II m. klasa 3b,

III m. klasa 3g

I miejsce i Tytuł mistrza szkoły klas I-III w siatkówce chłopców zdobyła klasa - 1b

II m. klasa 3h

III m. klasa 2h

 

T. Lysy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G. Wójciak

 

 

 

 

 

3

Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych

*biegi przełajowe-sztafeta -
Dziewczęta:
- I miejsce w powiecie
- XIII m na zawodach wojewódzkich

Skład reprezentacji:
Lesiewicz Anna,

Skalska Patrycja, Rutowicz Natalia,

Drąg Agnieszka,

Put Dagmara,

Kumor Klaudia,

Wolak Gabriela,

Stec Kaja,

Wilk Anna,

Dziedzic Gabriela,

Panna Monika,

Łachut Urszula

Chłopcy:
IV miejsce w powiecie

Skład reprezentacji:

Kica Michał,

Kuc Bartłomiej, Kokoszka Karol, Piwowarski Paweł,

Kraj Radosław,

Salamon Dariusz,

Hebda Adrian,

Goryczko Arek,

Piech Kacper,

Młynarz Wiktor

* Halowa piłkanożna –IV miejsce w powiecie

* koszykówka chłopców -III miejsce w powiecie

*Pływanie

I m. sztafety dziewcząt w zawodach powiatowych V m. w zawodach wojewódzkich

II m. sztafety chłopców w zawodach powiatowych VI m. w zawodach wojewódzkich Indywidualnie w powiecie:

 I m. w stylu motylkowym i X w województwie Klaudia Jaśkiewicz          

II m.w stylu klasycznym Gabriela Mika

I m. w stylu klasycznym i VIII w województwie Kaja Stec

I m. w stylu dowolnym w i XVIII w województwie Elżbieta Leśniak

                                                Chłopcy w powiecie:

II miejsce w stylu dowolnym Paweł Waśniowski

II m. w stylu motylkowym Paweł Piwowarski

II m. w stylu klasycznym Radosław Kraj

I m. w stylu motylkowym Mikołaj Cierniak

*Piłka ręczna

– dziewczęta

II m. powiat

III m. rejon

-chłopcy

I m. powiat

II m. rejon

 

H. Grech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A. Jaszczyński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A. Jaszczyński

G.Wójciak

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1