200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2013/2014

 

 

 

Lp.

Zawody

Osiągnięcia

Opiekunowie

1

Zawody o tytuł Mistrza szkoły

Siatkówka dziewcząt

I miejsce 3g

II miejsce 2d

III miejsce 2i

Siatkówka chłopców

I miejsce2b

II miejsce 3gf

III miejsce1h

Szachy:

Dziewczęta

I miejsce W. Lekka

II miejsce J. Wis

Chłopcy:

I miejsce

M. Opaliński

B. Gumuła

T. Lysy

 

 

 

G. Wójciak

 

 

 

 

A. Jaszczyński

2

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

Sztafetowe Biegi Przełajowe 

Dziewczęta II  miejsce

Chłopcy II miejsce

Piłka nożna

IV miejsce

Koszykówka

Dziewczęta II m

Chłopcy III m

Szachy

II m

Pływanie

Dziewczęta II m

Chłopcy II m.

H. Grech

G. Wójciak

A. Jaszczyński

T. Lysy

E. Jodłowska

3

Festiwal Biegowy w Krynicy

12 uczniów w finale

II m. M. Golińska

III m. P. Jacewicz

VI m. J. Ból

H. Grech

4

Bieg Leliwity

II m. M. Golińska

H. Grech

5

Bieg do Pierzchowa

Udział drużyny szkoły

H. Grech

6

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

 

 

Biegi przełajowe- Powiatowe Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych Licealiada Łapanów: 

 rocznik 1997

Gut Kinga kl1 b- II m,

Gnyla Gabriela kl 1d- III m,

Śliż Małgorzata kl 1d - V m,

 rocznik 1996

Golińska Monika kl 2a- I m,

Jacewicz Paulina kl 2d- II m,

Ból Joanna k l2a- III m,

 rocznik 1995

Kubala Aleksandra kl 3g- IV m,

Kosakowska Joanna kl 3a V m

 Zawody Wojewódzkie - Nowy Targ

Golińska Monika VII m

Chłopcy – VI i VII miejsce

T. Kumor
Pływanie – zawody wojewódzkie
Nasza szkoła wystawiła reprezentację dziewcząt i chłopców

B. Furmańska – 9 miejsce –kraul

P. Świderska -10 miejsce- klasyk

Sztafeta dziewcząt - IV miejsce a sztafeta chłopców - 19

Piłka nożna – IV miejsce powiat

Koszykówka dziewcząt – II miejsce

Koszykówka chłopców – III miejsce

Piłka ręczna dziewczęta – I miejsce powiat,
       I miejsce – rejon

Piłka ręczna chłopcy – III miejsce w powiecie

Tenis stołowy – powiat-

Dziewczęta –V miejsce

Chłopcy – III miejsce

Siatkówka dziewcząt – powiat – II miejsce

Siatkówka chłopców – I miejsce – powiat,
  rejon – III miejsce

H. Grech

T. Lysy

A. Jaszczyński

E. Jodłowska

U. Mazur

G. Wójciak

 

 7

Międzyklasowe zawody sportowe o tytuł „Mistrza Szkoły”

 

W siatkówce dziewcząt – finał

I miejsce- 1g
II miejsce – 3a
III miejsce – 2a

koszykówce dziewcząt
 Klas pierwszych                      I miejsce klasa 1d,
II miejsce klasa 1g,
III miejsce klasy: 1i,1a.
 Klas drugich                             I miejsce  klasa 2d,
II miejsce klasa -2b,
III miejsce klasy: 2c,2e.
Klas trzecich                               I m. zajęła klasa 3h,
II m. klasa 3d,
III m. klasa 3g.
I miejsce w koszykówce dziewcząt  klasa  1d.  

II m. – kl.2d

IIIm.3h                               „Mistrzostwa szkoły” w piłce nożnej halowej-
I m.  2B

II m. 1B

III m  3G.                 udział wzięło łącznie 15 drużyn.

Tenisie stołowym:

Dziewczęta:

I miejsce- Stec Klaudia, II miejsce- Wągroda Karolina,

III miejsce- Zborowska Natalia

Chłopcy:

I m- Kasiński Stanisław, II m- Przybyło Mateusz, III m- Zych Mateusz,

T. Lysy

E. Jodłowska

H. Grech  

A. Jaszczyński

 

Kwiecień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6