Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 

 

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w zawodach sportowych w roku szkolnym 2011/2012


 

 

1.

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

Pływanie

Sztafeta dziewcząt I miejsce

Sztafeta chłopców – II miejsce

W kategorii dziewcząt wyniki:
- styl grzbietowy:
1 m-sce: Izabela Czyż;
2 m-sce: Aleksandra Mazanek;
3 m-sce: Monika Trepa
- styl klasyczny:
1 m-sce Katarzyna Warchoł;
- styl dowolny:
1 m-sce Barbara Furmańska;
- styl motylkowy:
2 m-sce Anna Salamon;
4 m-sce Justyna Waśniowska.
W kategorii chłopców wyniki:
- styl grzbietowy:
3 m-sce Maciej Kogut
- styl klasyczny:
2 m-sce Radosław Piwowarczyk;
3 m-sce: Tomasz Kumor;
- styl dowolny:
4 m-sce Marcin Filipek;
- styl motylkowy:
2 m-sce Mateusz Klimek;
3 m-sce Paweł Lysy.
Wojewódzkie Mistrzostwa w pływaniu

Sztafeta dziewcząt zajęła VII m.

Biegi przełajowe sztafet

dziewcząt:

I miejsce

Chłopcy:

III miejsce

Biegi przełajowe indywidualnie

W wojewódzkiej licealiadzie

IV m. P. Jacewicz

V m. M. Golińska

Biegi przełajowe w powiecie chłopców

Im. D. Tabor

III m. Sz. Kruk

IX m. P. Lysy

Szachy

Dziewczęta

Dominika Datoń I m.

Zuzanna Tabor II m.

Klara Natowska III m.

Chłopcy

Kornel Łęczek III m.

W zawodach wojewódzkich IV m. drużynowo

Wojewódzka Licealiada Narciarska

3 zawodników i 2 zawodniczki brały udział w finale

Siatkówka chłopców zawody rejonowe II m

Siatkówka dziewcząt zawody rejonowe IV m.

Piłka ręczna zawody rejonowe dziewczęta III m.

Piłka ręczna chłopców zawody powiatowe III m.

Koszykówka zawody powiatowe:

Chłopcy IV m.

Dziewczęta III m

Piłka nożna halowa zawody powiatowe III m

Tenis stołowy zawody powiatowe

Dziewczęta II m

Chłopcy V m.

2.

Zawody Sportowe o tytuł Mistrza Szkoły

Siatkówka dziewcząt

Zwycięzcy:

1a

2a

3i

Siatkówka chłopców

Zwycięzcy:

1b

2b

3h

Koszykówka dziewcząt

Zwycięzcy:

2h

3f

1c

Koszykówka chłopców

Zwycięzcy

3g

2g

1g

Biegi długodystansowe dziewcząt

kl.I M. Golińska 1a

kl.II I. Goryczko 2c

kl.III M. Kępa

Tenis stołowy dziewczęta

I m. D. Cebula 3b

II m. K. Stec 2h

III m. J. Dziura 3f

Tenis stołowy chłopcy

Im M. Przybyło

II m K. Łaczek

III m. K. Kozak

Szachy dziewcząt

Klara Natowska I m.

Judyta Wis II m.

Dominika Datoń III m.

Szachy chłopców

Kornel Łęczek I m.

Jakub Łabuda II m.

Szymon Zamęta III m.

 

 

Październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4