Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza wielkiego w Bochni w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2017/18


 

Lp

Olimpiada/konkurs

Osiągnięcia

Opiekunowie

1.

Olimpiada Fizyczna

W etapie okręgowym D. Białka 3b K. Klimek 2b Finalistka etapu centralnego Karolina Klimek

E. Jędros

2.

Olimpiada Matematyczna

W II etapie K. Burkiewicz 3b G. Fido 3b K. Klimek 2b

A. Rachwał D. Pilch

3.

Olimpiada Chemiczna

Do drugiego etapu awansował Dariusz Salamon 3d

D. Kocjan

4.

Olimpiada Historyczna

1 uczestnik etapu okręgowego

J. Witek

5.

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

W II etapie: Matematyka K. Burkiewicz 3b G. Fido 3b K. Klimek 2b

P. Makarewicz 2b P. Nowak 2b Fizyka Finalistka: K. Klimek 2b Laureat: D. Białka 3b

 

D. Pilch A. Rachwał

E. Jędros

6.

Olimpiada Znajomości Afryki

W II etapie: dwóch uczniów. Laureatka stopnia centralnego: Marlena Świętek 3e

B. Strugała

7.

Olimpiada Wiedzy o ZUS

V m. drużyny w województwie

H. Kamionka

8.

Małopolski Konkurs Wiedzy o Republice Czeskiej

3 uczestników

B. Strugała

10

Olimpiada Zarządzania i Przedsiębiorczości

 

H. Kamionka

11

Olimpiada Języka Niemieckiego

Odbyły się eliminacje szkolne. Do drugiego etapu awansowali: K. Klimek 2b J. Owczarek 2h

A. Czaja

12

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

 

 

13

Olimpiada Języka Angielskiego

 

Odbyły się eliminacje szkolne

A. Kornaś

K. Paduch

14

Olimpiada „Losy żołnierza polskiego”

Finalistami stopnia centralnego zostali: Dominik Zwierniak 1e i Szymon Klejdysz 3e

J.Pączek

15

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Gabriela Bielecka 3c 16 Agnieszka Kuflik 2c 20 miejsce

D.Tokarczyk

16

Olimpiada Ekologiczna

W etapie szkolnym Grzegorz Przywara 2c

I.Mączka

18

Olimpiada Statystyczna

3 uczniów w etapie okręgowym

B. Strugała

19

Olimpiada Wiedzy o ZUS

1 zespół w II etapie

H. Kamionka B. Strugała

20

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny NABUJ

W finale: P. Makarewicz 2b K. Klimek 2b P. Nowak 2b

D. Pilch

21

Jagielloński Turniej Matematyczny

II etap K. Burkiewicz 3b G. Fido 3b Ł. Gorczyca1b M. Klimek 1h

A. Kłusek A. Rachwał

22

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym

40 uczestników

E. Wiaderny

23

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy O Kazimierzu Wielkim i jego czasach

Do etapu małopolskiego awansowali: Dominik Zwierniak 1e Dawid Chrzan 3e Filip Rudnik 3e laureatem stopnia centralnego został Dominik Zwierniak 1e

J. Pączek

24

Europejski Konkurs Statystyczny

1 drużyna z 3b

B. Strugała

25

Konkurs Patria Nostra

Udział drużyny kl. 1b w gali finałowej

J. Witek

26

Liga zadaniowa - matematyka

 

D. Pilch A. Rachwał

27

Liga Zadaniowa - j. angielski

 

A. Kornaś K. Paduch

28

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

W. Dzięgielewska 2e wyróżnienie w etapie okręgowym

M. Tabor

29

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Chinach

Finalista jeden udział 6 uczniów

B. Strugała

30

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej UJ

W laureaci konkursu: klasy III: Małgorzata Knapik 3a Katarzyna Urbańska 3d klasy II: Izabela Kaźmierczyk 2d Julia Smulska 2d

D. Kocjan

E. Kawula

 

31

Podkarpacki Konkurs Wiedzy Chemicznej

Do III etapu awansował Piotr Grabarz 3d i Dariusz Salamon 3d

D. Kocjan

32

Ogólnopolski Konkurs recytatorski im.A. Bursy

Udział J. Waśkowicz 2d

M. Szymkowska

33

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wynik bardzo dobry:

K. Burkiewicz 3B

 

Wyróżnienia:

Ł. Gorczyca 1b M. Klimek 1h J. Żelichowski 1h P. Makarewicz 2b K. Klimek 2b

B. Brydniak 2b

 

Udział 41 uczniów

A. Rachwał D. Pilch A. Kłusek

34

IV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Lagrowej byłych więźniarek Ravensbruck

Laureatka: N. Łącka 2e

M. Tabor

35

Powiatowy Konkurs o tytuł „Najlepszego Matematyka”

I m: J. Nawara 1a P. Makarewicz 2b

A. Kłusek D. Pilch A. Rachwał M. Rzepecka

36

Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej

Laureatka: Klaudia Kamińska 3c

E. Kawula

37

V Małopolskie Dyktando Niepodległościowe

Laureatka: Marlena Świętek 3e Julia Michalik Sylwia Płachcińska Katarzyna Jędrzejczyk wyróżnienie: Beata Brydniak Dominika Dobrzańska Hubert Janik

M. Szymkowska J. Korta M. Tabor

M. Mucha

38

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

II m. K. Jędrzejczyk 2a

M. Mucha

39

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

II m. Patryk Kącki 3h

J. Cygan

40

Konkurs Weltsprachen

 

A.Czaja

A. Marciszewska-Jaszczyńska

41

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

 

B.Fijał K.Paduch A.Dziurdzia

42

Szkolny konkurs wiedzy o Niemczech

 

W. Kowalska

43

Szkolny Konkurs Translatorski

 

Ł. Konieczny

44

Wojewódzki Konkurs Astronomiczno-Astronautyczny

V m. J. Sychta 1b

A. Kukuła-Bielecka

45

Międzyszkolny Konkurs Poezji Niemieckojęzycznej - Tarnów

II m

W. Kowalska B. Walecka

46

Międzyszkolny Konkurs Poezji Miłosnej

II m

B. Truś

47

Szkolny Konkurs o tytuł Najlepszego Historyka I LO

I m Swiętek 2f

J. Witek J. Pączek

48

Szkolny Konkurs o tytuł Najlepszego Geografa I LO

Dominik Zwierniak 1e

B. Strugała

49

Szkolny konkurs piosenki patriotycznej

 

E. Wiaderny

Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2