200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza wielkiego w Bochni w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2016/17

 

Lp

Olimpiada/konkurs

Osiągnięcia

Opiekunowie

1.

Olimpiada Biologiczna

Do drugiego etapu awansowały Monika Wójcik

Katarzyna Krotos

I. Mączka

2.

Olimpiada Fizyczna

W etapie okręgowym D. Białka 2b

E.Jędros

3.

Olimpiada Matematyczna

W etapie szkolnym

K.Burkiewicz 2b G.Fido 2b

A. Rachwał

4.

Olimpiada Chemiczna

Do drugiego etapu awansowała Monika Płachcińska

D. Kocjan

5.

Olimpiada Historyczna

1 uczestnik etapu szkolnego bez kwalifikacji

J. Witek

6.

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

W II etapie:

Matematyka

G. Wolak 3b S.Gicala 3b

P. Zając 3a J.Kumor 3a

K.Burkiewicz 2b

G.Fido 2b

Fizyka:

S.Gicala 3b

P.Waśniowski 3b

S.Biel 3b

D.Białka 2b

Laureaci III stopnia:

matematyka Sławomir Gicala 2b fizyka: Dawid Białka 2b

 

D.PilchA.Kłusek A.Rachwał

 

 

A.Kukuła-Bielecka E.Jędros

 

 

 

 

 

 

D.Pilch E. Jędros

7.

Olimpiada Znajomości Afryki

W II etapie:

Marlena Świętek 2e Wojciech Szczupał 3e - został finalistą szczebla centralnego

E. Michałowska

8.

Olimpiada Geograficzna

W II etapie:

W. Długosz 3g D. Czesak 3g

M.Rojek 3g

W zawodach centralnych: Mateusz Rojek 3g laureat Dominik Czesak finalista

E. Michałowska

9.

Olimpiada Wiedzy o Turystyce

W etapie okręgowym: Magdalena Faltyn 3e

Izabella Waga 3g

E. Michałowska

10

Olimpiada Zarządzania i Przedsiębiorczości

W etapie okręgowym:

D.Białka 2b K. Burkiewicz 2b

H. Kamionka B. Strugała

11

Olimpiada Języka Francuskiego

W II etapie W. Kaczmarek 3a

M.Kalinowska

12

Olimpiada Języka Niemieckiego

Odbyły się eliminacje szkolne

B.Walecka M.Pachuta-Nosal

13

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

W II etapie: Małgorzata Kmiecik 1e

Marcin Mirochna 3e

M. Tabor

14

Olimpiada Języka Angielskiego

 

Odbyły się eliminacje szkolne

A. Kornaś

K. Paduch A.Golec

15

Olimpiada „Losy żołnierza polskiego”

Etap szkolny 3 uczestników bez kwalifikacji do etapu okręgowego

J.Witek

16

Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu

Magdalena Tokarczyk 3d

Anna Klasa 3c

D.Tokarczyk

17

Olimpiada Ekologiczna

W etapie szkolnym

Grzegorz Przywara 1c

I.Mączka

18

Olimpiada Teologii Katolickiej

W etapie diecezjalnym I m. Gabriela Wolak - laureatka III m. etapu centralnego W etapie diecezjalnym VI m. Magdalena Żelichowska VII m. Natalia Nowosińska

Ks. R.Jagoda ks. A. Mulka

19

Olimpiada Statystyczna

IV m w etapie wojewódzkim i udział w etapie centralnym Kamil Burkiewicz 2b

B. Strugała

20

Olimpiada – Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach

Awans drużyny do okręgu

B. Strugała H. Kamionka

21

Konkurs Wiedzy o PRL

4 uczestników

J. Witek

22

Liga zadaniowa - matematyka

 

D.Pilch A. Rachwał

23

Liga Zadaniowa - j. angielski

 

A. Kornaś K. Paduch

24

Przedsiębiorczy na rynku finansowym

Konkurs drużynowy

B. Strugała

25

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Chinach

Finalista Piotr Paruch

E. Michałowska

26

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej UJ

44 uczniów w I etapie, w finale 9 ucz. 3c i 1 ucz.3f Laureaci: M. Płachcińska i P. Bukowiec otrzymali indeksy na UJ

D. Kocjan E. Kawula

 

27

Podkarpacki Konkurs Wiedzy Chemicznej

W II etapie M. Płachcińska 3c Paulina Madej 3c W III etapie Monika Płachcińska 3c zajęła 8 m.

D. Kocjan

28

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

A. Młynarz 1j - wyróżnienie w etapie powiatowy M. Żelichowska wyróżnienie w etapie wojewódzkim

R.Paprota

 

M.Mucha

29

Konkurs o tytuł Najlepszego Matematyka Powiatu Bocheńskiego

I m. Kamil Burkiewicz Julia Ciećko Piotr Makarewicz Maciej Tota

A.Rachwał D. Pilch org. A. Kłusek

30

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

25 uczestników

Koordynator szkolny

A. Rachwał

31

III Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Lagrowej byłych więźniarek Ravensbruck

Natalia Łącka 1e została finalistką konkursu

M. Tabor

32

Konkurs "Sprawa polska i Polacy w I wojnie światowej"

K. Świątek 1a finalista wojewódzki

J.Witek

33

Konkurs "Bóg, Honor, Ojczyzna"

W. Cibor

J. Korta

34

IV Małopolskie Dyktando Niepodległościowe

Laureatka: Marlena Świętek 2e wyróżnienie: M. Żelichowska 3b

R. Paprota

M. Mucha

35

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

II m. M. Świętek 2e

R. Paprota

36

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

I m P. Kącki 2h II m. G. Wolak 3b

J. Cygan

37

Konkurs Weltsprachen

 

A.Czaja B.Walecka M.Pachuta-Nosal

W. Kowalska

38

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

 

B.Fijał K.Paduch A.Golec

39

Konkurs „Z Tudorami za pan brat”

8 uczniów awansowało do II etapu

B.Truś J. Witek

40

Międzyszkolny Konkurs Poezji Niemieckojęzycznej - Tarnów

II m. wyróżnienie

 

B. Walecka A. Czaja

41

Szkolny Konkurs o tytuł Najlepszego Historyka I LO

Im. Konrad Cogiel 3e

J. Witek J. Pączek

 

Luty 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4