Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza wielkiego w Bochni w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2015/16

 

 

Lp

Olimpiada/konkurs

Osiągnięcia

Opiekunowie

1.

Olimpiada Biologiczna

W II etapie:K.Kędra - wyróżnienieK.KrotosŁ.Sitko,M.Wójcik

M. KutscheraA. Fido

2.

Olimpiada Fizyczna

Alicja Kawala 3b zakwalifikowała się do etapu okręgowego

E.Jędros

3.

Olimpiada Matematyczna

Wiktor Daniec 3b w II etapie

D.Pilch

4.

Olimpiada Chemiczna

W II etapie:F. Struzik 3a– finalista etapu centralnego M.Płachcińska 2c

D. Kocjan

5.

Olimpiada Historyczna

K. Cogiel w II etapie

J. Cygan

6.

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

Matematyka:A.Kawala 3b, K. Biernat 3b, K.Warchoł 3b

Fizyka: IIetap A.Kawala3b K. Biernat 3b J. Strąg 3b S. Gicala 2b

Chemia:F.Struzik 3a - laureat

D. Kocjan

A. Kukuła-Bielecka

D. Pilch   D.KocjanE.Jędros

 

 

7.

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Finalista K. Cogiel 2e

E. Michałowska

8.

Olimpiada Geograficzna

W II etapie:

W. Długosz 2g ,

D. Czesak  2g                                       M. Rojek 2g część ustna

E. Michałowska

9.

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

W II etapie

M. Płonka 3e

W.Janiak 3e

M. Wnęk 3a

A. Dziadowiec 3f część ustna

J. Cygan

 J.Pączek

10

Olimpiada Przedsiębiorczości UE Kraków

Do II etapu awansowało 2 uczniów

H. Kamionka

B. Strugała

11

Olimpiada Języka Francuskiego

Odbyły się eliminacje szkolne

M.Kalinowska

12

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

W etapie okręgowym:

N. Kożuch 3f

A.Klimek 2e

G. Duda 2e 

K.Maciaszek 2e

M. Tabor

J. Korta

13

Olimpiada Języka Angielskiego

 

 

A. Kornaś

K. Paduch

A.Golec

14

Olimpiada „Losy żołnierza polskiego

Do II etapu awansowali: Sz. Klejdysz 1e

Hubert Janik

J.Witek

J. Pączek                                  

15

Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu

W II etapie:K,Korta 2c - finalista etapu centralnego M.Tokarczyk 2d

D.Tokarczyk

16

Turniej Młodych Fizyków

Wyróżnienie za najlepszą pracę: drużyna 3b: A.Kawala, K.Biernat, M.Szymkowski, W.Daniec

Indywidualnie:

 Mateusz Rajzer 3b

E.Jędros

17

Konkurs Matematyczny „Pangea”

Finaliści:

Magdalena Hanarz 2a Wiktor Cibor 1h

Berenika Burska 1g

Julia Nakielny 1g

Kamil Biernat 3b

Patrycja Maslak 3a

79 uczestników

J. Całka-Sychta

18

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wyróżnienia:

Grzegorz Fido 1b

Kamil Burkiewicz 1b

Piotr Żelichowski 1h

Gabriela Wolak 2b

Wiktor Daniec 3b

A.Rachwał

19

XIV Powiatowy Konkurs o tytuł Najlepszego Matematyka Powiatu

 

A.Kłusek

20

Konkurs "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach"

3 osobowy zespół w etapie wojewódzkim

H. Kamionka

B. Strugała

21

Małopolskie Dyktando Niepodległościowe

Laureatki:

 J.Jędros 3g

Z.Filipek 2a

M.Szymkowska

22

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Chinach

Laureaci:

P.Paruch 2h

G.Ujejska 3i

Finaliści:

 N.Puzia 3f

A.Londo 2h

E.Michałowska

23

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

w II etapie:

A.Morajko 1c 

B.Węglarz 1c

M. Szewczyk 1c - wyróżnienie

T.Chełmecka

24

Konkurs Stowarzyszenia Absolwentów Moja szkoła

 

R. Paprota,

J.Korta

M.Szymkowska

25

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej UJ

Laureaci z indeksami na wydział chemii UJ:

Filip Struzik 3a

Marta Polek 3c

Natalia Muskała 3c

Wiktor Michniak 3c

i 9 finalistów konkursu

D. Kocjan

E. Kawula

26

Konkurs Debat Oksfordzkich Centrum Debaty Międzynarodowej w Krakowie

Udział zespołu w I etapie

J. Pączek

27

Powiatowy Konkurs "Udział Bochniaków w walkach o niepodległość"

II m. Jakub Włosiński

J.Pączek

28

Podkarpacki Konkurs Wiedzy Chemicznej

W II etapie:

F.Struzik 3a  - laureat

M. Płachcińska 2c

P. Ojczyk 3d

D. Kocjan

E. Kawula

29

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Politechniki Śląskiej

Finalista: F. Struzik 3a

D. Kocjan

30

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

W etapie rejonowym: Klaudia Fila 1d  

Gabriela Rogowska

R.Paprota

M. Tabor

31

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Lagrowej byłych więźniarek Ravensbruck

Finalistka:

Magdalena Żelichowska 2b

M. Mucha

32

Wojewódzki konkurs „Nadzieja umiera ostatnia”

Laureaci:

Zuzanna Grzyb 3d

Wiktor Cibor 1h

M. Szymkowska

33

Ogólnopolski konkurs „Utracone dziedzictwo”

Laureatka:

Emilia Guzik 2i

Finalistka:

Zuzanna Filipek 2a

M. Szymkowska

34

Konkurs „Książka na medal”

III m.

 AgnieszkaMalada 2d

B. Ptak

35

Małopolskie Dyktando Niepodległościowe

Laureaci:

Joanna Jędros 3g

Zuzanna Filipek 2a

M. Szymkowska

36

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

I m. Anita Dziadowiec 3f II m. Marlena Świętek 1e II m. Zuzanna Filipek 2a

Przygotowanie tekstu M. Mucha

37

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

I m. Stanisław Kasiński 3b

II m. Hubert Janik 1h

A.Pasula

38

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

 

B.Fijał

K.Paduch

A.Golec

39

Szkolny Konkurs znajomości „Hobbita”

I m. M. Hanarz

M. Szymkowska

40

Szkolny Konkurs o tytuł Najlepszego Historyka I LO

Agnieszka Mikulska 3e

J.Witek

J. Pączek

41

Szkolny Konkurs o tytuł Najlepszego Geografa I LO

 

E. Michałowska

42

Szkolny konkurs piosenki anglojęzycznej

 

E. Rydz

K. Paduch

43

Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

 

W. Kowalska

A. Czaja

 

 

 

Wrzesień 2018
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30