Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza wielkiego w Bochni w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2014/15

 

 

 

Lp

Olimpiada/konkurs

Osiągnięcia

Opiekunowie

1.

Olimpiada Biologiczna

Do etapu okręgowego awansowała J. Komasa3c

M. Kutschera

A. Fido

2.

Olimpiada Chemiczna

Do II etapu zakwalifikował się. Struzik 2a

D. Kocjan

3.

Olimpiada Historyczna

M. Filipek  3e

T. Synowiec 3f

M. Warchołek 3e

w etapie okręgowym

M. Warchołek awansował do części ustnej

J. Pączek

A. Pasula

 

4.

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

 Matematyka: laureaci III stopnia: P. Haus 3a

M. Szymkowski 2b Fizyka: laureaci III stopnia: P. Lysy 3b

K. Ropek 3b

Chemia: laureat  III stopnia  F.Struzik 2a

D. Kocjan

A. Kukla

D. Pilch

A. Kukuła

5.

Olimpiada Astronomiczna

N. Nawrocki 2a w II etapie

E. Jędros

6.

Olimpiada Geograficzna

Do II etapu awansował K. Cogiel 1e

E. Michałowska

7.

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie współczesnym

Do II etapu awansowali: K. Pająk 3e M. Warchołek 3e

T. Synowiec 3f

J. Cygan

A. Pasula

8.

Olimpiada Przedsiębiorczości UE Kraków

Do II etapu awansowali: R. Klasa 3e

M. Kotarba 2g

M. Rojek 1g

H. Kamionka

B. Strugała

9.

Olimpiada Przedsiębiorczości Politechniki Częstochowskiej

4 uczniów w II etapie olimpiady

H. Kamionka

B. Strugała

10

Olimpiada Języka Francuskiego

Odbyły się eliminacje szkolne

M. Kalinowska

11

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

N. Kożuch 2f

etap okręgowy etap ustny finalistka etapu centralnego I. Krok 3e

J. Korta

M.Tabor

12

Olimpiada Języka Angielskiego

 

 

Do II etapu awansowały: K. Tynka 3b

A. Kawala 2b

A. Golec

K. Paduch

13

Olimpiada Języka Niemieckiego

Odbyły się eliminacje szkolne

M. Pachuta

14

Olimpiada „Losy żołnierza polskiego”

Do II etapu awansowali M. Filipek 3e

M. Warchołek 3e

J. Orłowski

Do III etapu awansował M. Filipek 3e

J. Pączek

J. Cygan

15

Olimpiada Artystyczna

J. Cyrankiewicz 2j

M. Tabor

16

Olimpiada Solidarności

Do II etapu awansowały: A. Mikulska 2e

M. Płonka 2e została finalistką

J. Cygan

17

Konkurs Plastyczny Tęcza

Zorganizowano eliminacje szkolne

M. Mucha

B.Ptak

18

Wielki Konkurs Wiedzy o Kulturze

2 uczniów w etapie finałowym

B. Ptak

19

Olimpiada Ekologiczna

Przeprowadzono eliminacje szkolne

A. Fido

M. Kutschera

20

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Chinach

A. Kawala 3b zajęła

II miejsce i wygrała tygodniowy pobyt w Chinach

B. Strugała

21

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim

Do II etapu awansowali: M. Filipek 3e

R. Klasa 3e

M. Warchołek 3e Laureatem VI miejsca etapu centralnego został Mateusz Warchołek

J. Pączek

22

Konkurs „Antypody znane i nieznane”

III i IV miejsce w finale

B. Strugała

E. Michałowska

23

Konkurs „Liderzy Europy”

II miejsce w finale w Warszawie

H. Kamionka

B. Strugała

24

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej UJ

11 finalistów

3 laureatów:

R.Migdał

M.Trojan

P.Witek

D. Kocjan

E. Kawula

25

Konkurs Debat Oksfordzkich Centrum Debaty Międzynarodowej w Krakowie

I miejsce zespołu:

A. Mikulska 2e

I. Wiechecka 2e

M. Cierniak 2e

W. Janiak 2e

J. Pączek

26

Larp „Galicyjskie losy”

2 uczniów w finale

J. Pączek

J.Witek

27

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

 

A. Golec

K. Paduch

B.Fijał

28

Konkurs szkolny „Ubieramy matematyczna choinkę”

 

D. Pilch

 

29

Gra Miejska w Dniu Języków w Krakowie

II miejsce drużyny

 

A. Kornaś

M. Kalinowska

30

Podkarpacki Konkurs Wiedzy Chemicznej

W finale: M. Trojan 3c

i F. Struzik 2a. Laureatem został Flip Struzik 2a

D.Kocjan

31

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny UŚ

Finalista F. Struzik 2a

D. Kocjan

32

Ogólnopolski Konkurs „Losy Bliskich i losy Dalekich”

Laureatka VI miejsca Justyna Cyrankiewicz 2j

M.Tabor

33

Konkurs Wiedzy o Kulturze

Dwóch uczniów

B.Ptak

34

Konkurs Plastyczny „Tęcza”

 

M.  Mucha  B.Ptak

35

Olimpiada Artystyczna

Eliminacje szkolne

M.Tabor  B.Ptak

36

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Wyróżnienie w eliminacjach rejonowych w Tarnowie K. Klimek 3g

M.Szymkowska

37

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

II m. M. Stompór 3e III m. A. Dziadowiec 2f

M.Tabor

J.Korta

38

Konkurs „Ocalić od zapomnienia w 100 rocznicę Wielkiej Wojny 1914-18”

Laureatki:

K.Madej 2f, N.Kożuch 2f Z.Zaniewska 2f, P.Zatorska 2c

W.Witek

39

Konkurs „Młodzież w lasach Europy”

II m w finale drużuna 2g J.Kurtyka M.Paprota A.Stachura

IV m. w finale drużyna 2b A.Kawala G.Rogowska A.Trylińska

 

B. Strugała

40

Olimpiada Mediewistyczna

Finalista Konrad Cogiel 1e

J.Cygan

41

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

Laureaci:

W. Dziok 2b

S. Kasiński 2b

T. Synowiec 3f

A.Pasula

42

Konkurs o tytuł Najlepszego Historyka

I LO

I m. Mateusz Warchołek 3e

J. Witek

J. Pączek

43

Konkurs o tytuł Najlepszego Geografa

I LO

 

B. Strugała

44

XIII Konkurs o tytuł Najlepszego Matematyka Powiatu

Klasy I: I m. S. Gicala 1b Klasy II: I m. M.Szymkowski 2b

 

45

Ogólnopolski Konkurs „Lwiątko”

Wyróżnienia TAON: S.Gicala 1b G.Wolak 1b

A.Kukuła

46

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wyróżnienia: 2b: K.Warchoł W.Więckowski K.Biernat, M.Szymkowski

1a: J.Kumor

D.Pilch

A.Kłusek

47

Ogólnopolski Konkurs PANGEA

Laureaci:

K.Biernat 2b

W.Daniec 2b

D.Pilch

48

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Eureka”

17 wyróżnień

E.Jędros A.Kukuła

49

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny

„Turniej Młodych Fizyków”

IV miejsce zespół 2b: A.Kawala M. Rajzer K.Daniec K.Biernat M.Szymkowski

E.Jędros

50

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Poszukiwanie talentów”

Odznaki „Złoty Kwant” K.Baniak 1f M.Potera 1d

A.Kukuła

51

Projekt IT - Szkoła

II miejsce w województwie

 

52

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

 

E. Rydz K. Paduch

A. Jaszczyńska

 

53

Konkurs Recytacji Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej

II miejsce i wyróżnienie

B. Walecka A.Marciszewska-Jaszczyńska W.Kowalska

54

Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie

 

I m. M. Warchołek 3e

J. Pączek

 

Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2