Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego  w Bochni w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2013/2014

 

 

 

Olimpiady i konkursy w I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w roku szkolnym 2013‑14 

 

Lp.

Olimpiada/konkurs

Osiągnięcia

Opiekunowie

1.

Olimpiada Biologiczna

Laureatka zawodów okręgowych:

D. Oleś 3c

 

A. Fido

2.

Olimpiada Chemiczna

Do II etapu awansowali:

M. Ożóg 3c

K. Kubic 3a

R. Piwowarski 3a

Klaudia Kubic i Radosław Piwowarski zostali finalistami etapu centralnego

D. Kocjan

3.

Olimpiada Historyczna

2 uczniów w etapie ustnym eliminacji okręgowych

Agata Kwiatek 3e

Mateusz Synowiec 2e

Agata Kwiatek została laureatką  VI miejsca etapu centralnego

J. Pączek

A. Pasula

4.

Olimpiada Geograficzna

Jakub  Florek 3b został finalistą etapu centralnego

E. Michałowska

5.

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Do etapu okręgowego awansowali:

Beata Pieprzyk 3f

Mariola Panna 3f

E. Michałowska

6.

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

W etapie szkolnym  9 uczestników

M. Warchołek 2e

zakwalifikował się do etapu okręgowego

J. Cygan

M. Krzyżak

7.

Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania

Finalista:  Norbert Nawrocki 1a

B. Strugała

8.

Olimpiada Języka Niemieckiego

Żaden z uczniów nie zakwalifikował się do etapu okręgowego

A.Czaja

9.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Do II etapu awansowali:  J. Cyrankiewicz 1j

I. Krok 2e

R. Klasa 2e

S. Szewczyk

Justyna Cyrankiewicz została finalistką etapu centralnego

 

M. Tabor

M. Mucha

10

Olimpiada Języka Angielskiego

Żaden z uczniów nie zakwalifikował się do etapu okręgowego

 

K. Pauch

11

Olimpiada Języka Francuskiego

Do etapu okręgowego

awansowali:

O. Radliński 2e

K. Porębska 3f

M. Kalinowska

12

Olimpiada Mediewistyczna

Laureat stopnia centralnego Mateusz Filipek 2e

Finaliści:

M. Warchołek 2e

T. Synowiec 2f

 

 

J. Pączek

 

 

A. Pasula

13

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej UJ

Do finału awansowało 17 uczniów

Laureaci:

Monika Dudziak 3d

Paweł Wilk 3d

Monika Trojan 2c

Natalia Serafin 2d

D. Kocjan

E. Kawula

14

Podkarpacki Konkurs Chemiczny Rzeszów

Laureatka:

 Klaudia Kubic 3a

D. Kocjan

15

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Politechniki Śląskiej

Finaliści:

Klaudia Kubic 3a

Radosław Piwowarski 3a

D. Kocjan

16

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i jego czasach

W II etapie:

M. Warchołek 2e

R. Klasa 2e

M. Filipek 2e

J. Pączek

17

Olimpiada „Losy żołnierza polskiego”

A.Kwiatek 3e

M. Filipek 2e

M. Łach 3f  w II etapie

J. Cygan

J. Pączek

18

Małopolski Konkurs „Słowiański papież”

I miejsce: J. Paw 3e

M. Szymkowska

19

Konkurs na realizację  programu IT

Wyróżnienie dla szkoły

P. Uczkiewicz

20

Małopolskie Debaty Oksfordzkie

I miejsce drużyna:

M. Filipek 2e

R. Klasa 2e

K. Tomczyk 2e

T. Synowiec 2f

J. Pączek

21

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

Chemia: Klaudia Kubic uczestnik III etapu

Fizyka: 6 uczniów  w II etapie

Laureat III stopnia           F. Biernat 3b

Matematyka: 2 uczniów w II etapie

Finalista III stopnia F. Biernat 3b

Geografia: 1 uczeń w III etapie J. Jedynak 3g

 

 

 

 

E. Jędros

A. Kukuła

A. Kłusek

A. Kukla

 

D. Pilch

E. Michałowska

22

Małopolski Konkurs Fizyczny „Żywe konstrukcje”

6 trzyosobowych drużyn

- finaliści 2 drużyny z 3b

A. Kukuła

E. Jędros

23

Szkolny Konkurs Antyczny

I miejsce 2e

A.Pasula

J. Pączek

24

Konkurs „Euromania”

Drużyna z 3b zajęła III miejsce w województwie

B. Strugała

25

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Chinach „Od Konfucjusza do Jacke Chana”

VII miejsce w finale zajęła

 

B. Strugała

26

Małopolski konkurs  „Antypody znane i nieznane”

4 uczniów awansowało do finału

I m. Iwona Krok 2e

II m. Alicja Kawala  1b

B. Strugała

27

Ogólnopolski Konkurs „Geoplaneta”

Wyróżnienie: Piotr Struzik 3h

B. Strugała

28

Ogólnopolski konkurs „Młodzież w lasach Europy”

W finale ogólnopolskim trzy drużyny

B. Strugała

29

Ogólnopolski Konkurs „Historia i kultura Żydów polskich”

 

 

II miejsce zajęła Justyna Łaptas 2e

Wyróżnienie uzyskała Patrycja Połącarz 3e

M. Tabor

 

M. Szymkowska

30

Konkurs literacki „Komu bije dzwon”

 

 

Wyróżnienia:

M. Oporek 1i

P. Witek 2c

J. Korta

31

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

 

 

 

II m. w eliminacjach rejonowych i udział w etapie wojewódzkim                K. Klimek

M. Szymkowska

32

Powiatowe Dyktando Ortograficzne

 

I m. M. Stompór 2e

III m. K. Tomczyk 2e

M. Tabor

33

Powiatowy Konkurs o tytuł Najlepszego Matematyka

 

I m. K. Biernat

I m. R. Migdał

I m. P. Haus

D. Pilch

J. Całka-Sychta

A.M. Kukla

34

Kangur Matematyczny

 

76 uczestników w różnych kategoriach

 

35

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

 

Tytuł „taon”

F. Biernat 3b

J. Sokołowski 3b

E. Jędros

36

Ogólnopolski Konkurs „Eureka”

 

Wyróżnienie II stopnia

M. Kłusek 3b

E. Jędros

37

Ogólnopolski Konkurs IF UJ „Eksperyment Łańcuchowy”

I m. drużyna 3b

E. Jędros

38

Ogólnopolskie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne w Grudziądzu

Udział jednego ucznia 3b

A. Kukuła

39

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

 

 

Udział 1 ucznia w etapie wojewódzkim

K. Londo-Jarosz

E. Rydz

A. Jaszczyński

40

Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej

 

B. Walecka

41

Konkurs o tytuł  „Najlepszego Historyka”

Jagoda Paw

J. Witek

J. Pączek

42

Konkurs o tytuł „Najlepszego Geografa”

 

B. Strugała

43

Szkolny konkurs „Polskie i niemieckie drogi do wolności”

 

 

M. Pachuta

M. Krzyżak

J. Pączek

44

Powiatowy konkurs Żołnierze wyklęci

III m. T. Przybyło 1j

M. Krzyżak

45

Powiatowy konkurs „Powstanie styczniowe na bocheńszczyźnie

 

II m. T. Paczyński 1j

M. Krzyżak

46

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

 

I m. A. Kawala

II m. J. Kurtyka

III m. G. Kupiec

B. Fijał

A. Golec

K. Paduch

 

Wrzesień 2018
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30